Przedszkole w Warszawie

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Przedszkole w Warszawie

Postprzez andrat » 25 lut 2022, o 14:12

Szukam dla syna przedszkola w Warszawie. Syn ma 4 lata. Zastanawiam się czy lepsze będzie państwowe czy może jednak prywatne? Najlepiej w okolicach Mokotowa.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Przedszkole w Warszawie

Postprzez Cesme » 25 lut 2022, o 15:12

Mam porównanie z 3 placówkami , mianowicie jedno państwowe oraz dwa przedszkola prywatne. Mój syn odnalazł się dopiero w prywatnym - wcześniej nie chciał chodzić. Ja jestem zadowolona i wydaje mi się, że on też. Moim zdaniem dobrze jest kierować się opinią o konkretnej placówce. . Ważne żeby dziecko było szczęśliwe i przede wszystkim bezpieczne oraz żeby się rozwijało i uczyło nowych rzeczy a to już widać po postępach dziecka.

Daję tutaj namiar na przedszkole jakie wybraliśmy:
https://thamesbritishschool.pl/pl/

Nauka prowadzona jest tam w języku angielskim ( zdecydowałam się na to, bo chciałam aby syn już od najmłodszego wieku chłonął język).
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Przedszkole w Warszawie

Postprzez jagina » 18 mar 2022, o 11:56

W naszej szkole jest program edusensus logopedia pro pakiet podstawowy https://swiatprogramow.pl/logopedia-pro ... awowy.html i mogą dzieci z niego korzystać, jeśli mają zajęcia z logopedą. Nasza córka od pół roku już chodzi na lekcje dodatkowe i dzięki nim mowa jej się poprawiła.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Przedszkole w Warszawie

Postprzez rogatka » 6 cze 2022, o 19:07

Przedszkole Kraina Radości w Żyrardowie - polecam serdecznie. PRzedszkole pełnie ciepła, radości, w którym nie ma nudy i rutyny, w którym są ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Przedszkole w Warszawie

Postprzez drywall » 8 cze 2022, o 08:07

Polecam bbpreschool.pl
drywall
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 cze 2022, o 08:06

Re: Przedszkole w Warszawie

Postprzez gaggatka » 9 mar 2023, o 22:18

Jak okolice Mokotowa to na ulicy Przejazd 2 jest przedszkole prywatne Tequesta. Przedszkole jest z angielskim i hiszpańskim. Dzieciaki bawią się tam poprzez naukę. Wszyscy opiekunowie są mega mili i fajnie angażują dzieci do różnych rozwijających zabaw :)
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]