Przedszkole a rozwój dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez dominika10 » 4 mar 2022, o 12:20

Hej, zależy mi na znalezieniu dla dziecka przedszkola, które skupia się przede wszystkim na rozwoju swoich podopiecznych. Sąsiadka z bloku polecała mi przedszkole Skrzaty w Chojnicach i argumentowała to tym, że jej córka zrobiła bardzo duże postępy rozwojowe i stała się mniej nieśmiała wobec rówieśników podczas uczęszczania tam. Co sądzicie, gdzie chodzą Wasze dzieci?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez gaggatka » 11 mar 2023, o 21:01

W dobrym przedszkolu dziecko będzie się dobrze rozwijało :) Na przykład w Warszawie są trzy przedszkola Tequesta - przedszkola prywatne, językowe. I oni tam dbają o rozwój dzieci, ale nauka odbywa sie poprzez zabawę. Oprócz nauki angielskiego i hiszpańskiego to dzieci mają różne warsztaty jak muzyczne czy matematyczne. Do tego sa organizowane teatrzyki, różne wycieczki po okolicznych atrakcjach.
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17

Re: Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez wakor » 18 mar 2023, o 18:45

moje nie chodzilo i też dobrze się wychowuje. poszło prosto do zerówki i uważam, że to był zdecydowanie lepszy pomysł
wakor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2022, o 16:43

Re: Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez Darnia » 20 cze 2023, o 09:13

Tu muszę się pochwalić swoim wyborem...
Dla córki szukaliśmy takiego, w którym będą też zajęcia z językiem angielskim!
Padło na placówkę World School w Suchy Lesie koło Poznania, która spełniła nasze oczekiwania ;)
Darnia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lut 2023, o 12:33

Re: Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez kowbojka » 14 paź 2023, o 15:43

W takim przedszkolu jak Tequesta w Warszawie, dziecko będzie miało na pewno super warunki do rozwoju. Tam jest mnóstwo zajęć, które wspierają rozwój dziecka jak np. szczęśliwi geniusze czy zajęcia z kreatywności. Do tego kontakt z innymi dziećmi... maluchy tego potrzebują :)
kowbojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 sty 2023, o 22:35

Re: Przedszkole a rozwój dziecka

Postprzez Żabnik » 30 lis 2023, o 16:58

Szukam odpowiedniej szkoły średniej dla mojego dziecka i chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń. Zależy mi na miejscu, które nie tylko zapewni solidne podstawy edukacyjne, ale także stworzy inspirującą atmosferę rozwoju osobistego. Co myslicei o tym artykule https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego/nominacje-2023 czy ulatwi on znalezienie szkoly?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]