Plastyka pochwy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Plastyka pochwy

Postprzez peggi » 13 mar 2013, o 21:09

Mam ogromny proplem z wygladem mojej pochwy,
Odkąd rodzilam moje pierwsze i ostatnie dziecko (4870g) nie mogę się pogodzic z wydlądem mojego krocza;rozciągnieta skora,olbrzymie wargi sromowe mniejsze itd.
Zastanawiam się czy gdzies w podkarpackim(Stalowa Wola lub okolice)jest jakiś lekarz ktory za niewygorowaną cenę moglby mi pomoc.Wdzieczna bede za jakiekolwiek informacje.
peggi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 19:46

Re: Plastyka pochwy

Postprzez finka » 3 cze 2013, o 15:41

Ja miałam robioną plastykę pochwy po drugim porodzie. Jestem prawie pięć tygodni po operacji. Wczoraj byłam na kontroli i wszystko jest dobrze. Są jeszcze szwy wewnętrzne, stąd też pojawia się jakiś wyciek z pochwy, na szczęście nie jest to mocz. Komplikacje przy tej operacji podobno nie sa rzadkoscia, ale na szczesie u mnie ich nie ma. Poza tym wszystko przecież można poprawić. Niestety, jeszcze przez miesiąc obowiązuje abstynencja, jeśli chodzi o seks. Mówi się trudno, ale bardzo mi zależy na końcowym efekcie operacji. Muszę przyznać, że bardzo bałam się jej bałam, ale teraz, z perspektywy czasu, uważam, że nie było to takie straszne. Poród i dolegliwości po były gorsze... ;p Jeśli chcesz znowu czuć się komfortowo to zdecyduj się na zabieg... Niestety nie mogę polecić miejsca w podkarpackim, bo ja miałam robioną w centrum medycznym Krajmed w Warszawie... ale jakby ktoś szukał z mazowieckiego to polecam.
finka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 13:01

Re: Plastyka pochwy

Postprzez supełek » 28 kwi 2014, o 21:57

Mnie też plastyka czeka, ale przyczyna jest nieco inna. Niedawno zapisałam na konsultację w szpitalu medicover to mam nadzieję, że też będę zadowolona. Trochę się boję to fakt, ale z tego co się orientuję nie taki diabeł straszny ... :)
supełek
 

Re: Plastyka pochwy

Postprzez kies » 7 maja 2014, o 04:19

W warszawskim Elite jeszcze fajnie zajmują się tymi sprawami. To jest studio laseroterapii ale zabiegi z ginekologii estetycznej też mają. Ja miałam dwie cesarki a nietrzymanie moczu też mnie dopadło.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Plastyka pochwy

Postprzez Spragga » 4 cze 2014, o 16:34

takie zabiegi są coraz bardziej popularne i wielu klinikach można się im poddać. a jak cię nadal coś nurtuje to tutaj SPAM możesz się wybrać na darmowe konsultacje

Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 23:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Spragga
 

Re: Plastyka pochwy

Postprzez conscious » 16 lut 2015, o 14:16

któraś z Was ma może doświadczenia z zabiegami laserowymi monalisa touch? byłabym wdzięczna za informacje
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Plastyka pochwy

Postprzez daruśka » 19 lut 2015, o 12:22

Ja miałam taki wstydliwy problem ponieważ moje wargi sromowe były dziwne, no takie właśnie rozciągnięte, zdeformowane i wykonałam zabieg ich korekty w Łodzi, tam może zadzwoń albo pojedz i dopytaj
daruśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 12:09

Re: Plastyka pochwy

Postprzez BlackWolf » 18 cze 2015, o 00:39

daruśka napisał(a):Ja miałam taki wstydliwy problem (...) i wykonałam zabieg ich korekty (...) w Łodzi, tam może zadzwoń albo pojedz i dopytaj

Gdzie Stalowa Wola a gdzie Łódź, dziewczyno...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Plastyka pochwy

Postprzez kotek » 23 cze 2015, o 12:45

nie ma pojęcia ale ciekawa jestem odpwiedzi,
w Rzeszowie nie szukałaś ?
jak coś będziesz wiedzieć to daj znać bo sama jestem ciekawa

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Plastyka pochwy

Postprzez mijagi » 25 cze 2015, o 23:27

wybierz sie do lux medu, tam jest taki zabieg ktory wlasnie pomoze dokladnie Ci w tym problemie nazywa sie monalisa
mijagi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 23:02

Re: Plastyka pochwy

Postprzez samanciak » 19 lip 2015, o 23:03

moja kuzynka miała taką korektę kształtu warg sromowych bo podobnie jak ty po porodzie narzekała na ich wygląd. Ona operowała się w Łodzi u dr Żukowskiej w Dermed. Dobra lekarka i klinika. Widziałam, bo sama ją tam zawoziłam:)
samanciak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 lip 2015, o 22:58

Re: Plastyka pochwy

Postprzez kolasunia » 20 lip 2015, o 13:43

Ja się cieszę, że kobiety coraz częściej podejmują decyzję o tym, aby takie zabiegi wykonywać. Jeszcze niedawno to był temat tabu, a teraz coraz więcej się czyta o tym i spotyka kobiety, które się odważyły.
kolasunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:09

Re: Plastyka pochwy

Postprzez celineczkaaa » 23 lip 2015, o 14:55

Szkoda , że takie zabiegi nie są refundowane.....
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Plastyka pochwy

Postprzez zulkas » 23 lis 2015, o 19:57

Może jakiś zabieg laserowy byłby dobry? Słyszałam, że są godne polecenia, np. laser aphrodite jest dosyć popularny, przynajmniej u mnie, we Wrocławiu. Nie wiem jak u Ciebie, w stalowej woli, natomiast obstawiam, że w większości dużych miast powinien być ktoś, kto się tym zajmuje. ja byłam na zabiegu u Michalika (SPAM), tutaj, ale obstawiam, że to dla Ciebie trochę za daleko.

Ostatnio edytowano 26 lis 2015, o 13:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zulkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 16:55

Re: Plastyka pochwy

Postprzez Bibia » 2 gru 2015, o 23:51

Moja znajoma miała plastykę pochwy. Pękła jej szyjka po porodzie, zszyli i później na jednej z wizyt u ginekologa lekarka spytała, czy nie chciała by tego naprawić. Znajoma bardzo chciała i została wysłana na Starynkiewicza w Warszawie. Cały zabieg był refundowany przez NFZ
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Plastyka pochwy

Postprzez katarzyna885 » 27 sty 2016, o 00:58

Laser aphrodite to zdecydowanie dobry pomysł. Szczególnie na taki przypadek, że trzeba by zrobić plastykę warg (SPAM)Chyba wszędzie teraz w większych miastach się wykonuje takie zabiegi ;) wystarczy wpisać w google.

Ostatnio edytowano 27 sty 2016, o 20:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
katarzyna885
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 16:21

Re: Plastyka pochwy

Postprzez Izabelax » 20 lut 2016, o 19:41

Ja mam doświadczenie z laserem Aphrodite, generalnie miałam problem z nietrzymaniem moczu i z wyglądem pochwy po porodzie, zaczełam mieć paskudne kompleksy :( Stwierdziłam, że tak nie mozna, zaczełam szukać zabiegoów, dzięki którym mogłam się pozbyć problemu od razu, bez pół środków. No i trafiłam na zabieg laserowy aphrodite i szczerze polecam. Trochę można poczytać tutaj, jak to wygląda: SPAM

Ostatnio edytowano 20 lut 2016, o 20:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: szczerze polecam czytać regulamin
Izabelax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 16:00

Re: Plastyka pochwy

Postprzez jagodamalina » 21 lut 2016, o 00:03

Siostra miała problem po porodzie, był dla niej to duży defekt anatomiczny (odczuwała zbyt duże rozciągnięcie pochwy) a decydując się na zabieg nićmi SPAM, zrobiła najważniejszy krok w kierunku poprawy sfery intymnej. Nie bójcie się to naprawdę bezpieczna metoda a rozwój medycyny estetycznej dobrze że poszedł w tym kierunku.

Ostatnio edytowano 22 lut 2016, o 11:14 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
jagodamalina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2015, o 03:03

Re: Plastyka pochwy

Postprzez Likoa » 16 mar 2016, o 23:20

Też zdecydowanie polecam laser. Miałam ten sam problem i po tym zabiegu zmiana była diametralna. Polecam serdecznie ;)

Super krem znieczulający http://www.naporost.pl polecam :)
Likoa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2016, o 11:44

Re: Plastyka pochwy

Postprzez borsuhilka » 22 mar 2016, o 21:09

To bardzo przykra przypadłość, ból jest okropny. Poza tym człowiek się zwyczajnie boi że coś się stanie. Jedyne co mogę polecić to sprawdzone miejsce, gdzie można zrobić bezpiecznie i dyskretnie plastykę pochwy. Korzystałam z zabiegów w Centrum Medycznym SKJ w Warszawie. Miejsce sprawdzone, tez dowiedziałam się z polecenia.
borsuhilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:46

Re: Plastyka pochwy

Postprzez orszulka » 5 sie 2016, o 22:11

Mysle, ze lepiej poszukac dobrej kliniki troche dalej. Za niewygórowaną cenę tez ciezko powiedziec czy zabieg bedzie dobrze wykonany i przez dobrego profesjonalistę... nie masz takich obaw? :roll: nie chce zostac posądzona o spam, ale swoją plastyke pochwy wykonalam w medicover. póki co wszystko po zabiegu jest dobrze. ogolnie troche sie cykałam tego zabiegu, nikt z mojej rodziny ani z moich znajomych nie robil nic podobnego i nawet nie mailam punktu odniesienia ani zadnych opinii :oops: ale nie zaluje. grunt to czuc sie dobrze w swojej skorze.
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Plastyka pochwy

Postprzez betkaen » 8 sie 2016, o 15:15

A myślałaś może o laserowym obkurczaniu pochwy? Ja uważam, że jeśli jest tylko szansa, aby uniknąć interwencji chirurgicznej, warto skorzystać z nowych technologii, czyli w tym przypadku - lasera. Tu porównywarka cen: SPAM Może znajdziesz coś w swoim mieście?


ZA LINK PODZIEKUJEMY
betkaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 14:01

Re: Plastyka pochwy

Postprzez izkass010 » 27 sie 2020, o 19:21

Ja polecam udać się na laser ginekologiczny. Ja wybrałam się u nie żałuję. Miałam go wykonany w HAN-MEDICA w Wadowicach i naprawdę to była najlepsza decyzja :)
izkass010
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sie 2020, o 16:46

Re: Plastyka pochwy

Postprzez kingamalek890 » 23 wrz 2020, o 16:46

Ja także miałam wykonywany laser w HAN-MEDICA i polecam :)
kingamalek890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2020, o 16:49

Re: Plastyka pochwy

Postprzez natalia1234 » 13 mar 2023, o 11:34

Ogólnie jeśli chodzi o zabiegi zwężające pochwę to właśnie w Olmedical doktor Sławomir Olek wykonuje je. To jest zabieg przy użyciu nici liftingujących takich jak nici vaginal narrower. Sama właśnie mam w planach zapisać się tutaj, ponieważ z tego co słyszałam to zabieg jest bardzo skuteczny.
natalia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 mar 2023, o 11:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron