Telewizja kablowa

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Telewizja kablowa

Postprzez dominika10 » 11 mar 2021, o 13:07

Cześć, ostatnio dowiedziałam się, że w mojej okolicy jest światłowód Parzniew, więc postanowiłam zmienić dostawcę mojego Internetu i muszę wam powiedzieć, że jestem zachwycona. Wszystko działa sprawnie, nic się nie zacina, a do tego jest naprawdę szybki. Słyszałam jeszcze, że w tej firmie jest kablówka Parzniew. Co o niej myślicie, polecacie?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Telewizja kablowa

Postprzez Aza » 25 kwi 2022, o 21:51

Światłowód to gwarancja dobrej jakości i szybkiego łącza. Sama taki internet posiadam od Elpos, a dodatkowo mam od nich kablówkę z mnóstwem programów w tym w jakości 4K. Dzięki tym usługom nie muszę się martwić o zmianę sygnału telewizji naziemnej gdyż ona mnie nie będzie dotyczyła.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Telewizja kablowa

Postprzez ona_my » 24 mar 2023, o 16:45

Jeżeli ktoś lubi oglądać filmy i seriale online, to myślę, że bardzo spodoba mu się strona https://ekino.sx/serie/ Można tam wygodnie oglądać wiele produkcji zupełnie za darmo. Ta strona jest bardzo polecana i wiele osób jest zadowolonych z niej.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Telewizja kablowa

Postprzez fritsch.cassie » 29 mar 2023, o 22:03

Teraz telewizja osiągnęła całkiem inny poziom nie to co przedtem. Wydaje mi się że coraz nowszy dom posiada najnowszą telewizję. Chociaż nawet i starsze domy teraz chcą dogonić do technologii i również inwestują w coraz to lepsze telewizory. Fajne można znaleźć artykuły na ten temat polecam

fritsch.cassie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 mar 2023, o 22:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]