Pomysły na wesele :)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez kicia1 » 13 paź 2018, o 18:42

Fotobudka zawsze się sprawdza :) Ja jako gość lubię jak przy lokalu jest dużo miejsca do pospacerowania. Np. tak jak na zamku w Janowie Podlaskim... Piękna okolica robi robotę, a przy okazji można sobie zorganizować w takim miejscu szybką sesję ślubną :)
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez kostka29 » 15 paź 2018, o 10:58

ja to polecam wrzucić do takiej budki jakieś śmieszne nakrycia głowy, kupa śmiechu gwarantowana
kostka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:52

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez skrzypaczka » 18 paź 2018, o 21:31

wydaje mi sie, ze sporo tez zalezy od miejsca w ktorym odbedzie sie impreza weselna, my robilismy w sali Sarah w Kuklicach, no i miejsce swietnie pasowalo do pokazu lampionow, polecam jesli ktos z okolic Wroclawia poszukuje
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez puderniczka » 5 lis 2018, o 00:14

Taak fotobudka jak najbardziej. Też u siebie mieliśmy. Jedna z lepszych atrakcji, wdzięczna bo zdjęcia robi się zawsze i wszędzie, a to co innego niż pozowanie u fotografa. Od razu masz wydruk w dłoni, jest dużo śmiechu i zabawy. A jak zależy na porządnej jakości to polecam szukać na wynajem fotobudek smove, my od nich mieliśmy i te fotki wcale nie gorsze niż od fotografa.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Paulina_80 » 13 lis 2018, o 18:31

Kiedyś byłam na weselu w tipi! Szwedzki stół, po kilku zdjęciach z parą młodą każdy wskoczył w japonki i szorty :D Potem ognisko na dworze i tańcze do białego rana! Impreza zorganizowana w 2 tygodnie :D

W wolnych chwilach piszę dla portalu Kobieta na Czasie :)
Paulina_80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lis 2018, o 23:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Domszka » 19 lis 2018, o 16:59

W tipi, ale czad :D
Domszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lis 2018, o 16:51

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez michalinaa01 » 19 lis 2018, o 19:47

Ja z mężem urządziliśmy wesele w rancho Colorado w Trzcielu, bardzo ładna sala, mieli dużo miejsc w hotelu co też nam się podobało, pyszne jedzenie i to nikt z gości nie marudził, a wręcz przeciwnie, miła obsługa, bardzo dobrze wszystko zorganizowane i nie trzeba było o nic się martwić ( mimo to i tak wiadomo, że każdy ma malutki stres). My też zaszaleliśmy i postawiliśmy na zaślubiny w ogrodzie z racji, że braliśmy ślub w lato i była piękna pogoda. Miejsce też rewelacyjne, bo wkoło natura, lasy, można tam pojechać nawet na weekend, fajne atrakcje- jak ktoś lubi konie, jest basen, miejsce na ognisko żeby posiedzieć.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez wojcieszkowata » 29 gru 2018, o 18:24

Ja polecam fotobudkę! Mogę być co prawda nieco nieobiektywna, lecz widziałam, jak doskonale to się potrafi sprawdzić. Szczególnie, jeżeli macie fajny pomysł na gadżety albo na weselu będzie więcej młodszych.

Fotobudka Katowice, Sosnowiec, Zagłębie i Śląsk - https://tomorrowevents.pl . Zmyślna konstrukcja!
wojcieszkowata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 gru 2018, o 18:17
Lokalizacja: Katowice

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez aga2113 » 17 sty 2019, o 14:46

SPAM- jakie cytaty będą u was na ślubie kościelnym?

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
aga2113
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 gru 2017, o 11:47

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez motyl35 » 11 lut 2019, o 21:54

U nas fotobudka również okazała się strzałem w dziesiątkę, jak Sala Imprez Okolicznościowych gdzie było nasze wesele. W Zamościu dokładnie. Duży spokój jak widać, że ekipa zna się na tym co robi, to jak się stara, żeby wszystko było jak najlepiej. Z naszymi pomysłami też nie było problemu. Goście chwalili obsługę, jedzenie też jak najbardziej zasługuje na pochwałę, było dużo i smacznie.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez majkusia » 27 lut 2019, o 20:09

My mielismy wlasnie wspominana tu fotobudke :) Duza sala w Białym Fortepianie (woj. wielkopolskie) dala nam mozliwosc zagospodarowania wiekszych przestrzeni :) dajna atrakcja dla mlodziezy
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez dorota » 27 lut 2019, o 21:19

Ślub to coś co się pamięta do końca życia. Wesele za to pamiętają (lub nie ) goście. Żeby dobrze wspominali nie trzeba stawać na głowie. My zorganizowaliśmy swoje wesele w Hotelarni. Piękny obiekt, pokoje dla gości a po nieprzespanej nocy możliwość skorzystania z basenu a nawet spa.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Julia.P » 5 mar 2019, o 17:45

Moje wesele odbyło się w Lublinie w lokalu Artemida, z czego byłam bardzo zadowolona, że wybraliśmy ten lokal, obsługa była pomocna, dobrze zorganizowana, sala taka w sam raz, bardzo ładna, wszystko było tak pięknie przystrojone, menu dobrane też bardzo dobrze i co najważniejsze to tez tak smakowało. myślę, że każdy się świetnie bawił.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Morelka80 » 7 mar 2019, o 15:42

Moim zdaniem najważniejsza jest sala - to podstawa i musi być naprawdę wyjątkowa :) kojarzycie może salę Pod zielonym dębem w Bohuminie? Sliczna jest, przestronna z super akustyka! W takiej sali na pewno każdy się wybawi i każdy będzie zadowolony
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez korneliakok » 4 kwi 2019, o 15:40

Polecam na wesele, pokaz pirotechniczny, dosłownie był ogień :)
korneliakok
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2019, o 12:48

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez semik » 28 wrz 2019, o 16:42

Takie atrakcje są niemodne. Z resztą są one bardzo kosztowe, więc nie wiem czy jest sens zamawiać takie coś.
semik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 wrz 2019, o 16:38

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Mata » 6 lip 2022, o 15:47

Wybór zespołu to kwestia indywidualnych upodobań, weselami zajmuje się na pewno Grupa Muzyczna M&M, działają w Małopolsce, ale jakiś wyjazd gdzieś niedaleko też pewnie wielkiego problemu nie będzie stanowił.
Mata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 cze 2022, o 13:42

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Żabnik » 30 mar 2023, o 21:56

Jeśli organizujesz ślub w stylu boho lub rustykalnym, to nie może zabraknąć pięknych zaproszeń, które idealnie wpiszą się w klimat Twojego wesela. Zaproszenia ślubne w takim stylu będą cieszyć oko i zachwycą Twoich gości. Polecam serdecznie zobaczyć te https://makadapracownia.pl/bohorustykalne- . Znajoma zamówiła jedne z nich i była bardzo zadowolona.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez wkrawczyk » 25 mar 2024, o 12:24

Wybraliśmy nietypową strategię reklamową, zamiast tradycyjnych ulotek oferujemy kawę w naszych wyjątkowych kubeczkach. Zachęcamy do odwiedzenia strony https://dolkacafe.pl/targowe-satelity/ i zapoznania się z naszymi "targowymi satelitami" przygotowanymi przez naszych baristów.
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: barbertob, Bing [Bot], Google [Bot]