Wykonanie rolet do domu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wykonanie rolet do domu

Postprzez Maso » 3 sty 2023, o 09:28

Dajcie namiar na jakąś firmę na Śląsku, która może kompleksowo zająć się wykonaniem rolet do domu i mosktier, żeby się też przygotować od razu na lato pod katem ochrony przed owadami. Jak możecie coś poradzić to dajcie znać.
Maso
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 11:48

Re: Wykonanie rolet do domu

Postprzez Rumak » 5 sty 2023, o 11:25

Jest taka firma jak Tobof - tobof.pl, która działa głównie na Śląsku bo siedziba w Rudzie Śląskiej i wykonuje osłony na okna w różnej formie więc ewentualnie propozycja dla tych, którzy potrzebują dopasowanych dla siebie rozwiązań. Możliwości sporo i oferta na tyle szeroka, że w zależności od budynku coś uda się wybrać.
Rumak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 sty 2023, o 12:43

Re: Wykonanie rolet do domu

Postprzez lolki » 9 sty 2023, o 14:50

polecam zakup gotowych produktów w sklepie internetowym i samodzielny montaż z użyciem instrukcji lub filmów instruktażowych dostępnych w Internecie

https://elewacyjnie.pl/ - Elewacje od podstaw czyli projekt wizualizacja i wykonanie to nasze zadanie!
lolki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 lip 2020, o 13:20

Re: Wykonanie rolet do domu

Postprzez KatrinaP » 14 sty 2023, o 20:44

Wszystko będzie zależało od ich jakości. Te dobre są drogie i tyle.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 20:41

Re: Wykonanie rolet do domu

Postprzez Elza52 » 24 kwi 2023, o 21:39

Na produktach do domu nie warto oszczędzać. Mają być solidne i służyć jak należy przez długie lata. Według mnie takie właśnie są produkty firmy Drutex. Najlepsze wydają mi się ich rolety aluminiowe. Myślę, że te przez długo będę pełnić swoje funkcje.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]