Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez Zjawkowo » 21 kwi 2023, o 10:53

Możecie poradzić, gdzie w sieci można szukać jakiegoś sklepu, w którym będzie można znaleźć tabletki na potencje i kupić bez recepty i w taki sposób, że będą dyskretnie zapakowane? Jak coś pod tym kątem jesteście w stanie polecić to dajcie znać.
Zjawkowo
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 20 paź 2022, o 15:35

Re: Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez Klosok » 24 kwi 2023, o 09:44

Problemy seksualne to nie tylko brak erekcji, ale też problemy jeśli chodzi o to by mieć dłuższy stosunek i wtedy rozwiązaniem może być poxet - https://pewnylek.pl/poxet-90. To środek na przedłużenie stosunku i w aptece już trzeba mieć receptę. Dodatkowo przesyłka jest faktycznie dyskretnie zapakowana, więc dodatkowy plus.
Klosok
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:34

Re: Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez bojowniczka » 21 maja 2023, o 19:02

Erectan przychodzi w opakowaniach dyskretnie zapakowanych, nie są drogie, skuteczne i polecane przez lekarzy. Mąż przyjmuje je od 3 miesięcy i w końcu mamy zblizenia satysfakcjonujące nas oboje
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez majkusia » 23 maja 2023, o 10:23

bojowniczka napisał(a):Erectan przychodzi w opakowaniach dyskretnie zapakowanych, nie są drogie, skuteczne i polecane przez lekarzy. Mąż przyjmuje je od 3 miesięcy i w końcu mamy zblizenia satysfakcjonujące nas oboje


zawsze myslalam ze takie tabletki to sie bierze przed seksem a nie przez caly czas systematycznie
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez bojowniczka » 25 maja 2023, o 20:05

Noo takie tez są :D I erectan tez takie ma, są forte albo 400mg, ale moj akurat ma man long i je sie bierze codziennie.
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Starania o dziecko a mój mąż ma problem z erekcją :(

Postprzez adato » 25 maja 2023, o 21:19

Może najpierw ustalić przyczynę tego problemu. Wspomaganie farmakologiczne to ostateczność.

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7, Polad