czy jechac samemu na wczasy ?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez princessa92 » 16 lip 2017, o 20:31

witam Kobitki kochane!

Zwracam sie do was z taka jedna sprawa..odnośnie wczasów..co roku wyjedzalam zawsze nad morze i to w te same miejsce od 15lat..z rodzicami zawsze a w zeszlym roku zabralismy mojego chlopaka..w TYM roku ponoc nigdzie nie pojade bo rodzice twierdza ze maja inne wydatki szczegolnie na ogrzanie domu a na wakcje nie bedzie pieniedzy eh..ja rozumiem ale raz sie zyje.chce miec jakies wspomnienia z tego lata bo nie moge sie z tym pogodzic..kocham morze i nie wyobrazam sobie zeby nie pojechac..jak przegladam zdjecia z facebooka jak ludzie sie raduja na tych wakacjach to az sciska mnie w sercu jest mi przykro zazdrosze im stsrasznie plakac mi siechce :cry: moj chlopak jest taki ze nie cierpi wyjazdow i prowadzic auto..prawo jazdy ma ale mojego chlopaka jest ciezko przekonac zebysmy sami jechali na wakacje..mam ciocie w kolobrzegu..chcialam sie wybrac sama pociagiem! zawsze cos..ale rodzice mi odradzaja samemu bo wiadomo jadac samemu tak dalaeko bo jestem z poznania..ostatnio trabia w tv ze sa gwalty i kradzieze wogole..wiem ze rodzice maja mnie tylko jedna isie martwia o mnie..ja chce brac zycie pelnymi garsciami!!zwiedzac jakies miejsca ale to jest kompletnie niemozliwe :cry: niewiem czy autobusem pojade?czy w autobusie moga mnie zgwalcic?jadac sama? prosze doradzcie mi cos.chcialam mojego chlopaka przekonac zebysmy sami pociagiem pojechali skoro tak nienawidzi prowadzic auta :| :| niemam nikogo innego zeby ktos ze mna pojechal..ciocia w kolobrzegu wie ze zamierzam sie do niej wybrac.nawet jej obiecalam ze sie wybiore.cholernie zalezy mi na wyjedzie bo ja to normalnie dostaje depresji :( u mnie tylko wiecnie praca i praca idom a chcialabym w koncu odpoczac.. :(
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez BlackWolf » 17 lip 2017, o 03:08

Najlepiej jest zamknąć się w domu na cztery spusty, siedzieć pod kloszem i chuchać na zimne, ponieważ dookoła tyle tragedii.
I jeść obiad w sterylnych rękawiczkach na wypadek zarazków.
Do sklepu też nie chodzisz sama, bo ktoś po drodze może Cię okraść, napaść lub zgwałcić a nawet zamordować?
Wychodząc z domu - do sklepu, do szkoły, do pracy, gdziekolwiek -nigdy nie wiesz co się wydarzy.
Może potrąci Cię samochód a może spadnie na Ciebie szyld a może przejdziesz pod rusztowaniem, które akurat zawali się?
Nigdy nie wiesz.
Tych powodów nie bierzecie pod uwagę?
Jedynie napadanie, kradzieże itd.?
Dla mnie to przesada a nawet paranoja.
Latam samolotami w trzy różne kraje -sama.
Nie znam ludzi, z którymi podróżuję a nie podróżuję na wczasy.
Nie wiem czy na lotnisku nie wybuchnie nagle bomba, albo w samolocie.
Nie wiem czy samolot nie będzie miał awarii i nie spadniemy.
Nawet jadąc autokarem czy samochodem nie mam gwarancji, że droga będzie bezpieczna.
A może pociąg wykolei się?
Statkiem też płynę, bo nie dostanę się inaczej na wyspę.
Statki lubią tonąć -czasami.
Różnie bywa.
Ale nie myślę o tym, bo gdybym myślała, to zapewne z domu bym nie wyszła.
Chcesz jechać do cioci, to kup sobie bilet i wsiądź do pociągu czy do autokaru -jak wolisz.
Trochę życia...
Normalnego przede wszystkim.
Co innego jakbyś wybierała się na wczasy sama do innego kraju.
Nawet ja miałabym obawy czy wybrać się sama.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez princessa92 » 17 lip 2017, o 19:55

droga moderatorko,no masz racje,nic w zyciu nie mozemy przewidziec nic..jesli mamy takie podejscie to musialabym nawet z domu nie wychodzic!
jezdzilam sama kiedys kilka lat pociagiem do szkoly i nic mi sie nie stało:) ale no uwaznym tzreba byc bo nieraz jakis debil na miescie mnie zaczepil..myslalam wiec ze wybiore sie do cioci autokarem najlepiej :-)
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez Jaśmin » 18 lip 2017, o 00:26

Poznan Kolobrzeg to nie jest zadna odleglosc, wsiadasz w pociag i za chwile jestes na miejscu... Co ma Ci sie stac? W pociagu czy autobusie sa inni ludzie ktorzy tak samo podrozuja.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez redorange666 » 18 lip 2017, o 10:47

Nie możesz jechać. Codziennie 90% kobiet które wyszło z domu zostało zgwałcone, pozostałe 10 procent to albo zamordowane, okradzione lub pobite. W autokarach to jest jeszcze gorzej. Kierowca zatrzymuje się w lesie i gwałci wszystkie kobiety jedna po drugiej. A reszta pasażerów okrada i kopie groby.
Mowie Ci nie jedz. Nie wychodź z domu tylko to uratuje Cie przed śmiercią!!!!!!!
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez BlackWolf » 18 lip 2017, o 21:03

redorange666 napisał(a):Nie możesz jechać. Codziennie 90% kobiet które wyszło z domu zostało zgwałcone, pozostałe 10 procent to albo zamordowane, okradzione lub pobite. W autokarach to jest jeszcze gorzej. Kierowca zatrzymuje się w lesie i gwałci wszystkie kobiety jedna po drugiej. A reszta pasażerów okrada i kopie groby.
Mowie Ci nie jedz. Nie wychodź z domu tylko to uratuje Cie przed śmiercią!!!!!!!


Redzik... :lol:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez Jaśmin » 18 lip 2017, o 23:33

Pojechales :D

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez Elizka001 » 19 lip 2017, o 12:52

Również się zgadzam, że odległość Poznań - Kołobrzeg nie jest wielką odległością. Pociągiem jedzie się około 5 godzin. Dużo ludzi podróżuje koleją więc każdy ma na siebie oko. Rozumiem gdybyś miała jechać sama za granicę lub na drugi koniec świata wtedy rodzice mogli by się obawiać. Musisz z nimi na spokojnie porozmawiać i poprosić o zaufanie.
Elizka001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 12:36

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez dradziszewska » 19 lip 2017, o 13:38

Taki wyjazd na wczesy to doskonały sposób na odpoczynek. Co do obaw, tak jak tutaj już moi poprzednicy pisali nie ma co popadać paranoje, nie można bać się żyć. Jest takie powiedzienie: "Każdy człowiek ma dwa życia.... to drugie się zaczyna gdy zda sobie sprawę, że ma tylko jedno"

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez emmira » 19 lip 2017, o 18:28

Dla mnie zawsze taki samotny był wielkim marzeniem (którego z resztą jeszcze nie zrealizowałam ;)) Sądzę, że to fajna przygoda, ale faktycznie musisz na siebie uważać
emmira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:22

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez zebra12 » 7 wrz 2017, o 11:57

Co w tym złego jechać samemu? Nie bardzo rozumiem takie podejście.

zebra12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 11:44

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez antola » 10 wrz 2017, o 15:08

Ja ostatnio próbuję różnych rzeczy w życiu i słyszę od znajomych, że jadą gdzieś w dalekie miejsca SAMI. Jest to mega przygoda - możesz wtedy poznać jeszcze więcej ludzi. Warto spróbować i zweryfikować czy to dla nas :D
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:12

Samemu jechać to żaden wstyd moim zdaniem. ;) Dlaczego by miał być?

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez Halirala » 22 maja 2023, o 17:54

Jasne, że tak! Polecam Konsorcjum.pl - mają wycieczki objazdowe i zorganizowane do wspaniałych miejsc. Przykładowo, wyjazd do Peru i Boliwii organizowany jest w małych i kameralnych grupach. Na pewno Ci się spodoba! Andy są magiczne, majestatyczne i tajemnicze!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez adato » 25 maja 2023, o 21:49

Nie widzę problemu. Sami musimy sobie dać odpowiedź czy chcemy jechać sami czy z kimś.

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: czy jechac samemu na wczasy ?

Postprzez Tama » 30 maja 2023, o 12:12

Pewnie, że tak! Odpoczniesz, zmienisz klimat - a to najważniejsze. Ja ostatnio pojechałam sama na weekend do Gościńca Malinówka niedaleko Wieżycy. po prostu potrzebowałam odpocząć, w jakimiś fajnym, spokojnym miejscu. Wróciłam bardzo zadowolona.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]