Jakie buty na wesele?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jakie buty na wesele?

Postprzez LenaWie » 31 maja 2023, o 12:33

Cześć dziewczyny, tak jak w temacie. Jakie buty założyć na wesele? Początkowo chciałam białe, ale teraz zastanawiam się nad takimi szpileczkami: Obrazek ze sklepu luxusowi.pl . Co sądzicie? Brać?
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: Jakie buty na wesele?

Postprzez bezja » 19 lip 2023, o 15:59

Jeśli preferujesz wygodę, baleriny lub eleganckie szpilki z niższym obcasem stanowią doskonałą alternatywę. Wybierz modele z miękkiej skóry lub satyny, które zapewnią Ci komfort przez całą noc.

Nie zapominaj, aby wybrać buty, które będą pasować do stylu Twojej sukni i ogólnej atmosfery wesela. Dobrze dobrane buty pozwolą Ci cieszyć się tańcami i wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia. Pamiętaj również o przymierzeniu butów wcześniej, aby uniknąć ewentualnych problemów z dopasowaniem czy niewygodą w dniu uroczystości.
bezja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lip 2023, o 15:55

Re: Jakie buty na wesele?

Postprzez Irka12Ws » 5 wrz 2023, o 09:49

Szpilki to zawsze elegancki wybór na wesele, dodają stylu i wydłużają nogi, co jest szczególnie atrakcyjne. Jednak pamiętaj, aby wybrać takie, które są wygodne, ponieważ wesela często wiążą się z długotrwałym staniem i tańcami. Wybierz buty, które dobrze pasują do Twojej sukienki i są odpowiednie do warunków miejscowych.
Irka12Ws
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 wrz 2023, o 09:45

Re: Jakie buty na wesele?

Postprzez SlodkaMarysia2115 » 17 paź 2023, o 10:21

Ja poszłam na ślub w sandalach bo to nie ubiór sie liczy a uczucie :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman: :woman:
SlodkaMarysia2115
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 paź 2023, o 10:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Dodriea02, Google [Bot]