Komedie romantyczne i melodramaty

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez gosya » 22 sty 2011, o 18:01

To te które uwielbiam oglądać kiedy jestem sama w domu , wieczorkiem przy lampce winka a ostatnio porwał mnie Seks w wielkim mieście I i II
gosya
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez koperkowa » 22 sty 2011, o 19:39

ja ostatnio nie oglądałam nic nowego...więc robię sobie powtórki z "klasyków":)
koperkowa
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Cara » 28 sty 2011, o 11:28

Ja również uwielbiam! Polecam "Wpadke":) http://www.kdc.pl/wpadka_p2020030.html Może nie do końca taka komedia jak typowe te romantyczne, ale potrafi wciągnąć:) Swego czasu oglądałam ją codziennie:)
Cara
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez justyna1981 » 1 lut 2011, o 12:42

The Proposal - Narzeczony mimo woli - gorąco polecam
justyna1981
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Matex_in_Latex » 3 lut 2011, o 20:29

Witam Panie :) , no to może i ja cosik polecę :) jeśli chodzi o komedie rom. to proponuje obejrzeć takie pozycje jak: "Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in Vegas"( z Cameron Diaz i co może was dziewczyny bardziej zaciekawi to, ze gra tam również Ashton Kutcher)<<< ja dla mnie bardzo fajna kom. rom następnie polecam Brzydką prawdę / Ugly Truth, The( z Katherine Heigl oraz Gerard Butlerem ) oraz Mammamia! ( z miedzy innymi Meryl Streep, Pierce Brosnanem ) to na razie wszystko co mi si nasuwa na myśl jeśli chodzi o ostatnio ogladane. A natomiast melodramaty drogie Panie to na pewno mogę polecić Pamiętnik (2004)Notebook( jak dla mnie bomba), Pokuta 2007 Atonement (równie dobry). Hmmm... to chyba na razie tylko tyle jeśli chodzi o melodramaty.
Aha byłbym zapomniał film który uwielbiam i który widziałem już chyba z jakieś 4-5 razy to Fioletowe fiołki 2007 Purple Violets wielu powie że nie ma w nim nic nadzwyczajnego i chyba właśnie dla tego lubię tak ten film Jak to się mówi "Magia tkwi w prostocie" moim kumplom bym go nie polecał :) ale tu... jak najbardziej, mam nadzieje że komuś film równie jak mi przypadnie do gustu. Jak jeszcze się coś przypomni to dopisze a na razie to byłoby na tyle :P no i odpisujcie jak tam wrażenia. Życzę Miłego oglądania!
Matex_in_Latex
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez siatkareczka » 21 lut 2011, o 14:46

ostatnio z nVOD zassałam komedie romantyczną Milczenie jest złotem, z moim ukochanym Jankiem Wieczorkowskim. Nie widziałam żadnych reklam tego filmu, nawet nie wiem czy w kinie puszczali(?) - a na prawdę warto obejrzeć.
siatkareczka
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez nasztos » 3 mar 2011, o 15:08

co do melodramatów z 2010 roku polecam Blue Valentine. zwłaszcza osobom niepewnym co do własnej przyszłości w związku. warto się zastanowić nad sensem, zanim podejmie się tak istotną decyzje na całe życie ;-)
nasztos
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez merry_jane » 21 mar 2011, o 18:52

"Och, życie" (rodzice chrzestni, którzy się nie cierpią wychowują razem małego szkraba)
"Stosunki międzymiastowe" (czy związki na odległość mają szanse?:))
"Listy do Julii" (typowo romantyczny film z pięknymi sceneriami)
merry_jane
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez asiakozłowska » 21 mar 2011, o 20:57

Witajcie !!!

Ja polecam komedie romantyczna naszej polskiej produkcji pod tytulem " Och, Karol 2 " jest to odnowiona wersja naszej starej komedi "Och Karol ".
Zapraszam do obejrzenia filmu pt "Skąd wiesz", "Mammamia" Mi się te wszystkie filmy bardzo podobały mam nadzieje że i Wam się spodoba.
Pozdrawiam asia - treść zmieniona przez moderatora


proszę nie spamować
asiakozłowska
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez kamakoma » 28 mar 2011, o 01:53

Wszystkie remake typu 'Och Karol 2' to ściema próba zrobienia kasy na reputacji pierwszej części zwykle nie będąca nawet cieniem poprzednika- oto moje zdanie na ten temat.
kamakoma
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Olka » 28 mar 2011, o 15:00

mi się podobają filmy typu "rozważna i romantyczna", "Duma i uprzedzenie". Lubie takie historyczne tematy, podobał mi się również "Underworld" to nie do końca romans ale jednak :)
"zmierzch" też mi się podobał a najbardziej 3 część.
Olka
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez dzo » 28 mar 2011, o 15:32

Olka napisał(a):"zmierzch" też mi się podobał a najbardziej 3 część.


podobno zakończenie ma być niezłe 8-) 8-)
dzo
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Olka » 28 mar 2011, o 15:54

A ja się zastanawiam co ta Bella widzi w tym wampirze? wilk znacznie fajniejszy jest, przystojniejszy i ciepły w odróżnieniu do zimnokrwistego Edwarda :lol:
Olka
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez dzo » 28 mar 2011, o 17:52

no Jacob jest zajebisty :sex1 :sex1 :sex1

Obrazek

tylko nie mogłam go znieść w pierwszej części z tymi długimi włosami :?
dzo
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 01:54

"Listy do M" super film:)
krecik88
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 18:53

Moim ulubionym melodramatem są "Wichry namiętności" , "Szkoła uczuć" oraz "Wielkie nadzieje" . Ten ostatni film szczególnie polecam, wspaniała gra aktorska i ciekawa, oryginalna fabuła dwójki kochanków, którzy non stop się z sobą rozstawali za sprawą kobiety... W tej roli Gwyneth Paltrow. Faceta zagrał Ethan Hawke.
Lily of the Valley
 

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:01

Mi się bardzo podobała komedia romantyczna "Zaręczyny po irlandzku".Taki przyjemny film :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez quillathee » 27 kwi 2012, o 21:27

Ja ogólnie nie gustuję w takich filmach, ale niedawno obejrzałam Listy do Julii. W sumie to bardzo mi się podobał, śliczna ta aktoreczka swoją drogą ;) Właściwie ta cała historia nie była przedstawiona w jakiś super wzruszający sposób, ale niezły film.

Co do tej Belli ze Zmierzchu, ona zagra jakoś teraz w Królewnie Śnieżce i Łowcy czy jakoś tak, gdzie zagra też MÓJ NAJUKOCHAŃSZY Chris Hemsworth <3<3
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Komedie romantyczne i melodramaty

Postprzez Tinuviel » 24 sie 2012, o 23:57

Hm, jedyne co przychodzi mi do głowy, warte polecenia, to "Och, życie" :-) Zabawny i całkiem wzruszający. Oglądałam 2 razy ;-)

Ostatnio oglądałam też animowany film "Zaplątani" i bardzo mi się podobał! :-) Śmieszny i z miłym zakończeniem ;-) Nie przepadam za takimi filmami, ale ten mi się bardzo spodobał! Polecam! ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron