Podróże

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Podróże

Postprzez martina » 30 mar 2012, o 12:37

imloco napisał(a):Zastanawiam się nad wycieczką do Chorwacji albo do Serbii. Które polecacie bardziej, albo co warto zobaczyć?

Ja bardzo polecam Chorwacje w Serbii generalnie nic ciekawego nie zobaczysz, ale Chorwacja jest piękna i stosunkowo nie droga, ja byłam 3 lata z rzędu i nie żałuje. Park Narodowy Plitvice to jest poprostu cos pięknego :)
martina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 15:08

Re: Podróże

Postprzez MamaAnia » 24 kwi 2012, o 13:59

Mi się marzy Skandynawia i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to już niedługo to marzenie zrealizuje :) Zawsze zwiedzaliśmy Polskę bo myślałam że wycieczka za granice będzie dużo droższa a niedawno wpadła mi oferta z Unity Line, 4-dniowa wycieczka, rejs promem a potem zwiedzanie Kopenhaga, Malmö, Lund i tylko niecały 1000 zł z wyżywieniem i noclegiem więc dużo taniej niż w Polsce :)........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Podróże

Postprzez Masjaa » 29 kwi 2012, o 11:27

Ja byłam w Norwegii.... niesamowite wrażenia, widoki zapierają dech.... góry, skały taka dzicz.... aż chce się żyć:) Atlantic Road to nie da się opisać, kto nie wie o co chodzi niech zobaczy na Googlach.... bajka :) jak się trafi z pogodą to....i w ogóle mentalność Norwegów inna , są uprzejmi uśmiechnięci ... polecam Bergen do zwiedzania :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Podróże

Postprzez eDom » 11 maja 2012, o 13:10

Skandynawia jest piękna - sporo miejsc jeszcze nietkniętych przez przemysł. My z kolei lubimy cieplejsze klimaty jak np. Toskania :) ( ciepło, winnice - aż chce się żyć :). A w poszukiwaniu inspiracji podróżniczych warto zajrzeć na .........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
eDom
 

Re: Podróże

Postprzez gosienkapl » 14 maja 2012, o 11:34

sporo jest takich miejsc. Ostatnio zakochałam się w Barcelonie i wiem, że na pewno chcę tam powrócić. A u miejsc, w których mnie jeszcze nie było - Islandia, Stany, i chorwacki Dubrownik
gosienkapl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 13:44

Re: Podróże

Postprzez lexie » 24 maja 2012, o 15:42

A ja kocham naszą polską przyrodę:) Moim ulubionym miejscem jest Puszcza Białowieska, niesamowitą energią mnie napełnia za każdym razem, jak tam jestem
lexie
 

Re: Podróże

Postprzez Sharlot » 29 maja 2012, o 10:03

poprzednie wakacje spedzilam w Anglii - nigdy ich nie zapomne, bylo wspaniale, mnostwo zwiedzania. W tym roku chcialabym postawic raczej na wypoczynek... mysle o Turcji. Byl juz tam ktos z was? Przegladalam oferty biur podrozy, ale jakos nie moge sie zdecydowac...
Sharlot
 

Re: Podróże

Postprzez PychaxD » 1 cze 2012, o 17:31

Coż, w Turcji nie byłam jeszcze, ale byłam w Egipcie. Biuro podróży, które wybraliśmy to Triada. Muszę powiedzieć, że nie żałuję wyboru, mimo licznych kontrowersji wszystko było ok i polecam jak najbardziej (jeśli ktoś jest marudą i nie wiadomo jak bardzo wymagający to nie biorę odpowiedzialności ;p) Klimat w Egipcie, atmosfera, przemili ludzie, i cała aura urlopu - za tym się tęskni, do tego się wraca. Myślę, że Turcja jest podobna pod tym względem (jak i podróż w każde miejsce na ziemi). Oby doborowe towarzystwo było i zero zmartwień na głowie :)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Podróże

Postprzez Sharlot » 2 cze 2012, o 19:55

doborowe jak najbardziej, bo z moim mezczyzna:) nie jestem jakas super wymagajaca, ale wiadomo, ze chcialabym zeby bylo tak jak w ofercie. Jednak taka wycieczka to niezapomniane przezycie i wolalabym sie relaksowac niz stresowac.
moja kolezanka z pracy dostala oferte z Triady, ze za corcie placa polowe taniej, wiec raczej to dobra firma. W sumie nie dokonalam jeszcze wyboru, ale musze sie spieszyc, bo najlepsze terminy mi przepadna...
Sharlot
 

Re: Podróże

Postprzez PychaxD » 4 cze 2012, o 10:35

Spiesz się spiesz :) Ewentualnie jeszcze możesz pozostać na urlop w kraju i się wybrać przy dobrej pogodzie w jakiś ciekawy zakątek :) Biura podróży tez mają takie oferty - sama będę korzystać:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Podróże

Postprzez Bea » 4 cze 2012, o 12:06

Proponuje Wlochy,Jest tam wszystko o czym mozna zamarzyc. Morze,gory,moda,wspaniala kuchnia :cooking ,no i rewelacyjne zabytki i muzea. Jest tam ta szczegolna atmosfera kafejek,urokliwych miejsc,no i przystojnych Wlochow,ktorzy ci mowia Ciao bella come stai?!!!
Co prawda Emiglia Romania jest nawiedzana przez trzesienie ziemi,ale centralne Wlochy, z Sorrento i Capri,oraz Saredenia sa do dyspozycjui. Ceny nizsze niz w zeszlym roku. Polecam! :auto
Avatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:50

Re: Podróże

Postprzez mila89 » 5 cze 2012, o 00:03

ja za niecałe dwa tygodnie lecę do Grecji a dokładnie do miejscowości Faliraki to już będzie trzeci raz ale uwielbiam tam latać kocham ich kuchnię i mimo że zawsze wracam z 3 kg do przodu to naprawdę warto teraz wielu moich znajomych jest tam na Erasmusie to wykupiłam wycieczkę do trzygwiazdkowego hotelu i na moje studenckie pieniądze i dorywczą prace to 1150 zł w triadzie za tydzień całkiem spoko z jedzeniem i ważne że w końcu odpocznę;p
mila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2012, o 23:50

Re: Podróże

Postprzez Sharlot » 7 cze 2012, o 23:17

PychaxD a w Polsce gdzie bedziesz na wycieczke jechala?
Moja ciocia z wujkiem teraz jedzie na tydzien turecki z Triada...zazdroszcze im! Przynajmniej pozwiedzaja sobie jeszcze na stare lata:)
Sharlot
 

Re: Podróże

Postprzez PychaxD » 10 cze 2012, o 09:08

a tak, słyszałam o tym tygodniu tureckim tylko że w Sky Clubie. Ale SkyClub to chyba to samo co Triada teraz.
W Polsce wybieram się do uzdrowiska Uniejów - mam tam o kilka tysięcy mniej kilometrów niż to Turcji ;p
Relax dla umysłu - miałam troszkę takich osobistych problemów i chcę od tego odpocząć.
A Włochy to faktycznie miejsce gdzie można zobaczyć baaardzo dużo pięknych rzeczy, kiedyś się wybiorę - obowiązkowo. Tylko może poczekam na podwyżkę w pracy ;p

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Podróże

Postprzez magdaj » 12 cze 2012, o 12:58

a wybierałyście się może do mniej popularnych miejsc? Mnie z chłopakiem interesuje tajlandia, chcemy się wybrać na weekend, żeby zwiedzić stolicę i inne atrakcje. Jak jest z liniami lotniczymi? Chcemy coś nie najdroższego, ale byłoby dobrze, żeby też nie tłuc się jakimś wrakiem ;) Znalazłam informację, że SAS ma w ofercie loty do Bangkoku, czy któraś z was miała doświadczenia z tymi liniami?
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: Podróże

Postprzez pomcia » 12 cze 2012, o 13:55

Fajnie tylko jednak to droga impreza.
pomcia
 

Re: Podróże

Postprzez Sharlot » 30 cze 2012, o 11:59

PychaxD i jak bylas w tym Uniejowie? czekam na relacje :)
Sharlot
 

Re: Podróże

Postprzez ladyblues » 18 lip 2012, o 15:11

mi się marzy podróż do Mongolii. niestety jest teraz dla mnie nieosiągalna :( za to śledzę sobie poczynania jedynej polskiej drużyny, która w tym roku wzięła udział w rajdzie charytatywnym - jadą właśnie samochodami do Mongolii. polecam wszystkim ...... polecam zwłąszcza tym, którzy tak jak ja marzą o Mongolii ale w najbliższym czasie się tam nie wybiorą :(




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
ladyblues
 

Re: Podróże

Postprzez nina19 » 19 sie 2012, o 23:50

Moim marzeniem jest odwiedzić Chiny ; ) .
Może to zwariowany pomysł, ale po części podoba mi się ich kultura, poza tym jest tam wiele atrakcji, a najbardziej to chciałabym tam odwiedzić najpopularniejszą szkołę kung-fu, bo tym się interesuję ; P .
Oprócz tego, chcę się wybrać do francji, nie wiem czemu, ale mnie tam ciągnie.
Tak na prawdę, to chciałabym cały świat zwiedzić, ale na to życia ani pieniędzy by nie starczyło. ; )
nina19
 

Re: Podróże

Postprzez beatka.891 » 25 sie 2012, o 11:27

A była może któraś z Was w Chorwacji? Co ciekawego warto tam zobaczyć? :)
beatka.891
 

Re: Podróże

Postprzez witch » 25 sie 2012, o 12:15

nina19 napisał(a):Moim marzeniem jest odwiedzić Chiny ; ) .


:witch

Mam takie samo marzenie :)

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Podróże

Postprzez Asia93 » 28 sie 2012, o 09:20

Cześć dziewczyny.!

Widzę że miałyście niezłe przygody. Ja niestesty nie byłam nigdzie.Praca i ciągle praca chociaż znajoma poleciła mi wyjazd na kurs salsy i wizażu. Byłyście może na czymś takim? Brzmi ciekawie ale nie wiem czy się opłaca:(
Asia93
 

Re: Podróże

Postprzez kaśk_a » 29 sie 2012, o 12:06

Znalazłam ostatnio w gazecie artykuł o Krymie i z chęcią bym tam pojechała. Przepiękne krajobrazy, góry połączone z morzem, śliczna architektura, po prostu pięknie:)

I co najlepsze napisane było, że dwuosobowy pokój można wynająć już za 10 zł za dzień! Dojazd też nie est strasznie drogi, dojazd pociągiem kosztuje ok. 320 zł. Tylko nie wiem jak długi się tam jedzie.

Dla słabych z geografii - tak jak ja:)- Krym leży nad Morzem Czarnym, żeby tam dotrzeć, trzeba przejechać przez Ukrainę. Może pamiętacie z j. polskiego niektóre sonety Mickiewicza, były właśnie o Krymie (Bakczysaraj)

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: Podróże

Postprzez Asia93 » 31 sie 2012, o 11:21

Hej!

Trafiła mi w ręce ciekawa oferta!!! Na kurs salsy i wizażu wyjazd 3 dniowy!!! Co wy o tym myślicie??? W cenę są wliczone noclegi , wyżywienie i oba kursy!!! Był ktoś z was na takmi???
Asia93
 

Re: Podróże

Postprzez MamaAnia » 31 sie 2012, o 14:45

Kurs salsy i wizażu może być ciekawy, chociaż ja chyba bym wolała np. rejs i jakąś imprezę tematyczną na promie, również z noclegiem i wyżywieniem ;) No ale co kto lubi :kiss1
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]