Ulubione seriale

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Ulubione seriale

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 20:47

Dziewczyny, macie jakieś swoje ulubione seriale :?:
Ja bardzo chętnie oglądam "Brzydulę", a także czasem "M jak miłość"
Szkoda, że w wakacje są same powtórki. No ale już niebawem wrzesień więc będą nowe odcinki:)
agat
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 20:54

Ja tez Mjak Milosc, Klan ,brzydule zaczne bo niby ma byc jej przemiana hiihi, samo zycie,niewiem co tam jeszcze jak mi sie przypomni to napisze tez niemoge sie doczekac nowych odcinkow :D
evka
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez Leukone » 24 sie 2009, o 13:49

Brzydula. 8-)
Leukone
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez jagoda » 24 sie 2009, o 14:25

Dr House, M jak miłość, Czarodziejki :) :mrgreen:
jagoda
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez rita » 11 wrz 2009, o 11:01

Dr House, Brzydula, Na dobre i na złe. Ciekawa też jestem jak dalej rozwinie się nowy serial tvn Naznaczony.
rita
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez emilla » 19 wrz 2009, o 23:28

Brzydula zdecydowanie :serca , Dr House, Ostry Dyżur :drinkwine
emilla
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez Deja3 » 22 wrz 2009, o 22:02

Przystanek Alaska (szkoda, ze teraz nie nadają w TV), Na dobre i na złe, w11 :-)
Deja3
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez kasia_b » 29 paź 2009, o 01:58

Nie wiem czy jest sens się powtarzać bo widzę, że wszyscy lubią Ulke :) Ja nawet ostatnio trafiłam na stronę gdzie Brzydula jest zawsze dzień wcześniej i nie trzeba tracić czasu na reklamy w tv!
kasia_b
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez deborah83 » 4 lis 2009, o 16:33

ooo ja ostatnio też polubiłam brzydulę:) trochę taki bez większego sensu ten serial ale przyznam że super relaksuje aa i niepowiem bo Filip Bobek przyciąga mnie przed telewizor:) Poza tym bardzo lubię też dr House i Ostry Dyżur - to tak trochę z dziedziny medycyny:)
deborah83
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez Kejsi8 » 15 lis 2009, o 12:16

lubię Na dobre i na złe, Na Wspólnej, ale mój ulubiony serial to Przystanek Alaska i żałuję, że go teraz ni grają
Kejsi8
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez Ekstrawagandzka » 17 lis 2009, o 16:12

A ja lubię seriale z innej beczki, tzn. nie takie babskie, i poleciłabym Wam bardzo z polskich to Czas Honoru, a z zagranicznych to E-ring. No i jestem wielką fanką Chirurgów. Nie mogę się od nich uwolnić.
Ekstrawagandzka
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez lexie » 26 lis 2009, o 15:26

Ja też uwielbiam Chirurgów. I Housa też :)
lexie
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 04:02

Podpisuję się pod powyższym :)
pstro
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez anetka90 » 29 gru 2009, o 11:46

Ja to m jak milosc,na wspolnej i brzydula(tzn ogladalam),ostry dyzur byl tez fajny ale juz nie puszczaja:/
anetka90
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez lenka » 30 gru 2009, o 17:49

Mnie chłopak wciągnął w oglądanie Dexter'a :) Muszę przyznać, że świetny serial :) A poza tym House :)
lenka
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez CzarnoBiala » 8 sty 2010, o 19:07

Brzydulę oglądałam, teraz oglądam Majkę, oprócz tego Pierwszą Miłość, Ostry dyżur, Skazany na śmierć, Lost.
Jednym z moich ulubionych była 13-odcinkowa Wyspa Harpera. Serial trzymał w niesamowitym napięciu i każdy odcinek zaskakiwał.
CzarnoBiala
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez mak_polny » 10 sty 2010, o 21:06

Od wielu już lat niezmiennie "M jak miłość", poza tym "Barwy szczęścia", od czasu do czasu "Pierwsza miłość". Do tego dochodzi "Czas honoru" i "Dr House".
Kiedyś uwielbiałam "Detektywa Monka", ale jak już trafię, że puszczają go w tv to same stare odcinki...
mak_polny
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez elizabeth » 24 lut 2010, o 09:15

Czarodziejki :serca
Pierwsza Miłość :D
I czasami Barwy Szczęścia
elizabeth
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez marta_wiga » 24 lut 2010, o 12:15

Ktoś wspominał o Dexterze? Jak dla mnie super, jeden z lepszych seriali jakie ostatnio nakręcono. Polecam.
marta_wiga
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez króliczek8982 » 28 lut 2010, o 22:56

kryminalne zagadki Las Vegas,pod osłoną nocy,ale niestety tego serialu już nie ma a szkoda bardzo go lubiałam
króliczek8982
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez marta_wiga » 5 mar 2010, o 12:48

Ja też lubię i oglądam. Leci, ale na AXN i na Hallmarku chyba.
marta_wiga
 

Re: Ulubione seriale

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:21

A mnie już trochę nudzą ;/
pstro
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7