jaka prostownica?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

jaka prostownica?

Postprzez marzenka29 » 15 wrz 2012, o 14:05

Jak myślicie, czy taka prostownica będzie dobra do zwykłego użytku? Jak według was ma się cena do jakości?
http://www.fryzomania.pl/mini-prostowni ... 2050e.html
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: jaka prostownica?

Postprzez mycha25 » 15 wrz 2012, o 18:04

Prostownice Babyliss są bardzo dobre ale taka mini to chyba raczej tylko do grzywki albo cieniutkich włosów bo nie wyobrażam sobie prostować tym maleństwem całości.Cena zazwyczaj odpowiada jakości i sama się o tym wielokrotnie przekonałam.Nie warto wydawać parę groszy na taki sprzęt bo prostownica za 30-40 zł ani dobrze nie prostuje ani długo nie wytrzyma.Raczej najmniej tą stówkę trzeba wydać.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: jaka prostownica?

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:07

Ja używam prostownicy z reala już 3 rok, fakt używam jej rzadko, ale sie sprawdza.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: jaka prostownica?

Postprzez kobietkaXY » 17 wrz 2012, o 15:48

Nie mam zaufania do tanich, mało znanych marek. Ja zdecydowałam się na prostownicę Browna, ale nie powiem Ci jaki dokładnie model, bo nie jestem teraz w domu. Mam dość grube włosy, trudne do ułożenia, dlatego potrzebowałam czegoś dobrego.

Zastanów się dobrze nad wyborem, bo na samo prostowanie schodzi trochę czasu i jak masz się męczyć ze słabym sprzętem to lepiej będzie dopłacić trochę i mieć porządną prostownicę. Podpytaj też swojej fryzjerki jakiej ona używa.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: jaka prostownica?

Postprzez marzenka29 » 17 wrz 2012, o 23:15

Widze, że tutaj są trochę droższe ale chyba całkiem ok
http://www.fryzomania.pl/category/prostownica-gama
ma może któraś z Was jakąś?
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: jaka prostownica?

Postprzez kobietkaXY » 18 wrz 2012, o 09:13

A jesteś pewna, że możesz tam kupić prostownicę na sztuki? Przecież to hurtownia fryzjersko kosmetyczna i nie sądzę, aby wiele dziewczyn korzystało z takiego sprzętu u siebie w domu. Szukaj czegoś znanego.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: jaka prostownica?

Postprzez karmalina » 18 wrz 2012, o 09:55

Obecnie używam ten model http://www.fryzomania.pl/prostownica-babyliss-nano-tytanowa-25mm-sol-gel-bab2654nte.html i jak na razie jestem zadowolona. Ma regulację temperatury, szybko się nagrzewa i świetnie prostuje

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: jaka prostownica?

Postprzez myszencja » 18 wrz 2012, o 14:23

Ja myślę, że to zależy, jak często będziesz używać. Ja sobie kilka lat temu kupiłam droższą, myslałam, że będe jej często używać, a później i tak mi sie nie chciało. Teraz używam jej sporadycznie, więc niepotrzebnie wtedy przepłacałam
myszencja
 

Re: jaka prostownica?

Postprzez mycha25 » 18 wrz 2012, o 17:37

Nie warto kupować prostownic Philipsa bo są do du...y a do tego drogie.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: jaka prostownica?

Postprzez natka1234 » 21 wrz 2012, o 14:23

Ja używam Babyliss są naprawdę dobre ;)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: jaka prostownica?

Postprzez kobietkaXY » 27 wrz 2012, o 13:22

Czyli jednak są powszechnie dostępne w sklepach, natka? To pierwsze forum, na którym czytam o tej firmie.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: jaka prostownica?

Postprzez aga22 » 27 wrz 2012, o 17:15

Ja ostatnio zainwestowałam w tą - http://www.pro-sprzet.pl/babyliss-pro-prostownica-do-wlosow-ink-collection-pink-bab2091inkpe.html W końcu nie elektryzują mi się włosy.

aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: jaka prostownica?

Postprzez marzenka29 » 22 paź 2012, o 11:02

Ostatnio trafił mi się fajny artykuł o prostownicach. Zerknijcie przed zakupem, może którejś z was się przyda.
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: jaka prostownica?

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 11:08

nie zastanawialyscie sie nad tym ze prostownice suszarki niszcza włosy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: jaka prostownica?

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:34

Znajoma od kilkunastu już lat kupuje prostownicę Remingtona. I jeste bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoś w ich ofercie.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: jaka prostownica?

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 11:12

ja kupiłam taka, którą poleciła mi moja fryzjerka. Jestem bardzo zadowlona, szczególnie z tej mniejszej. Kupiłam ją bez wychodzenia z domu tutaj
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: jaka prostownica?

Postprzez Klara » 20 gru 2012, o 06:01

Biopiekno_pl napisał(a):Znajoma od kilkunastu już lat kupuje prostownicę Remingtona. I jeste bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoś w ich ofercie.


no własnie ja skusiłam sie ze 3 lata temu na najdrozszy model Remingtona i nie wiem ale nie potrafię nią prostowac włosów, w porównaniu z innymi jakich probowałam u kolezanek. Nie prostuje dobrze, trzeba sie nameczyc z nią zeby wyprostowac włosy:/
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: jaka prostownica?

Postprzez czarująca » 17 kwi 2013, o 17:01

Jasne, że prostownice i suszarki niszczą włosy, ale równie dobrze zła dieta też niszczy włosy. Moja prostownica do włosów Philipsa ma funkcję jonizacji i nie niszczy włosów tak bardzo jak poprzednia. Do tego dobra odżywka chroniąca przed wysoką temperaturą i jest lepiej niż kiedy używałam prostownicy Babyliss.

Ostatnio edytowano 17 kwi 2013, o 23:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
czarująca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 11:55

Re: jaka prostownica?

Postprzez tasiaka » 18 kwi 2013, o 11:26

czarująca napisał(a):Jasne, że prostownice i suszarki niszczą włosy, ale równie dobrze zła dieta też niszczy włosy. Moja prostownica do włosów Philipsa ma funkcję jonizacji i nie niszczy włosów tak bardzo jak poprzednia. Do tego dobra odżywka chroniąca przed wysoką temperaturą i jest lepiej niż kiedy używałam prostownicy Babyliss.

Też teraz kupiłam prostownicę i suszarkę z funkcją jonizacji i to zupełnie inne efekty, zdecydowanie godne polecenia. Ale mimo nawet najlepszych dodatków nie warto z tymi gadżetami przesadzać. Używam tylko kiedy naprawdę muszę
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: jaka prostownica?

Postprzez porannarosa » 7 maja 2013, o 20:26

tasiaka napisał(a):Używam tylko kiedy naprawdę muszę


najlepsze podejscie :) ObrazekObrazekObrazekObrazek
porannarosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 19:11

Re: jaka prostownica?

Postprzez dzo » 7 maja 2013, o 20:56

porannarosa napisał(a):
najlepsze podejscie :) ObrazekObrazekObrazekObrazek


ja tak z innej beczki

porannarosa po jakiego czorta w każdym twoim poscie widnieje hasło "ObrazekObrazekObrazekObrazek" ??

To jakiś spam ? usuń to bo strasznie wkurzające to
dzo
 

Re: jaka prostownica?

Postprzez Ofelia » 14 paź 2013, o 18:18

mycha25 napisał(a):Prostownice Babyliss są bardzo dobre ale taka mini to chyba raczej tylko do grzywki albo cieniutkich włosów bo nie wyobrażam sobie prostować tym maleństwem całości.Cena zazwyczaj odpowiada jakości i sama się o tym wielokrotnie przekonałam.Nie warto wydawać parę groszy na taki sprzęt bo prostownica za 30-40 zł ani dobrze nie prostuje ani długo nie wytrzyma.Raczej najmniej tą stówkę trzeba wydać.

a ja mam od roku tania prostownicę i jestem zadowolona. a włosy niszcża się tak samo jak od droższej
Ofelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 18:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]