A może by tak wyjechać na małą integracje???

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

A może by tak wyjechać na małą integracje???

Postprzez Asia93 » 31 sie 2012, o 11:43

Wpadłam na pewien pomysł!!!.


Znalazłam ofertę na kurs salsy i wizażu!!! Wyjazd 3 dniowy 70 km od Warszawy...pełne wyżywienie i w cenie oba kursy!! To jest świetna okazja aby się poznać, pogadać na żywo:)))) co wy na to ? 3 dni relaksu od mężczyzn, rodzinnych obowiązków, pracy......
Asia93
 

Re: A może by tak wyjechać na małą integracje???

Postprzez MamaAnia » 31 sie 2012, o 14:50

Może być fajnie, ja byłam na rejsie z Unity Line właśnie zorganizowanym przez Szefa, taka wycieczka integracyjna, wybawiliśmy się,było super. A opłaca się to bardziej niż wynajęcie sali z jedzeniem na zakładową imprezę więc pewnie jeszcze skorzystamy z takiej oferty ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: A może by tak wyjechać na małą integracje???

Postprzez Asia93 » 31 sie 2012, o 16:59

O też mogło być ciekawie :)

Oferta która trafiła w moje ręce to jak pisałam wyżej kurs salsy i wizażu. Jest w to wliczony nocleg, wyżwyienie oprogram oferty jest naprawdę bogtay :)) jak coś to piszcie ;))
Asia93
 

Re: A może by tak wyjechać na małą integracje???

Postprzez weronik_rt » 23 wrz 2012, o 16:46

Ostatnio spędziliśmy wyjazd integracyjny z firmy na działkach w pewnej przytulnej wiosce.
Teraz w październiku, również mamy zaplanowane spotkanie, tym razem na morzu.. Popłyniemy w rejs, tyle się o tym teraz słyszy, ze podobno fajne wrażenia.
Płyniemy również z Unity Line jak napisała "mamaania", jak wrócimy opisze wam swoje relacje.. :)
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]