Najgorszy serial

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 12:41

Hmmm w moim przypadku to będzie "Czysta krew", oglądałam kątem oka (tak mnie to nudziło) 2 odcinki i już wiedziałam, że to nie dla mnie... Mimo popularności tego serialu, uważam, że jest w nim za dużo brutalności, która wydaje mi się taka na siłę, dla pieniążków :P.

Najgorszy serial, jaki kiedykolwiek nakręcono wg Was to...?
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez quillathee » 27 kwi 2012, o 18:13

aj łona du bed fings łyf ju! :) Nie jest zły!

Moim zdaniem najgorsze są polskie seriale typu M jak miłość i inne bzdety typu: "Musimy porozmawiać". Byłam na wykładzie, który był prowadzony przez jednego aktora z bodajże Plebani + aktora teatralnego. Mówił on bardzo mądrze o tym, że seriale polskie od amerykańskich różnią się tym, że my się ze wszystkim spieszymy. Jeżeli widzimy zakochaną parę to oni nie pokazują tego, że naprawdę się kochają, są załóżmy w windzie, ale ich poważna rozmowa trwa 5s podczas gdy w amerykańskim serialu są to np. 2min.. Moim zdaniem to bardzo ważne. No są jeszcze zapewne inne różnice.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 18:46

Nie bardzo rozumiem tej różnicy :P.

Akurat "M jak miłość" nawet lubię, chociaż oglądam bardziej z przyzwyczajenia. O wiele gorszy jest już "Klan".
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 18:57

"M jak miłość" też bardzo lubię ale tasiemce typu "Klan" czy "Moda na sukces" które trwają więcej niż mam lat to już przesada.im dłużej trwa jakiś serial tym robi się gorszy bo co można wymyślać przez 20 lat?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:09

Mimo całej sympatii do Emki, nie mogę jednak powiedzieć, że to nie jest tasiemiec :D . W końcu już go kręcą ponad 10 lat. (chyba 11 bądź 12)

Ale całkiem sympatyczne są postaci, no i wątki bardziej życiowe, a nie takie naciągnięte :P.

Poszerzam moją listę najgorszych seriali

- Złotopolscy (sama muzyka początkowa mnie denerwowała)
- Plebania (nie podoba mi się, że wiele scen jest w kościele, no i po prosto do mnie nie przemawia ukazanie mszy świętej czy coś takiego)
- Klan (nigdy nie oglądałam namiętnie, nudne to)
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:12

"M..." leci długo ale za to nie codziennie i dlatego jest nadal fajny a na dodatek w sumie to zawsze coś ciekawego wymyślą i nie ciągnie sie to jak flaki z olejem

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:16

W sumie racja, jakby się temu przypatrzeć, to mało kiedy wiało nudą w Emce :kiss2
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:18

A teraz jeszcze Mucha wróci więc znowu się będzie u Pawełka działo :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:38

Mucha jest jak bumerang w Emce :D.
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:51

W sumie to niech wraca bo ją nawet lubię,byleby tylko nie namieszała w małżeństwie Pawła bo lubię tą jego żonkę :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 23:25

Ta, Asia spoko jest :P. Prędzej to ona Pawełka zostawi dla swojego eks... Janusz mu było? Zapomniałam
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez mycha25 » 29 kwi 2012, o 19:28

Jan!Mam jednak nadzieję że im się uda bo on to w sumie zawsze pecha ma...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Najgorszy serial

Postprzez Masjaa » 13 lip 2012, o 19:06

Dla mnie jakimś nieporozumieniem był serial ,,Teraz albo nigdy" oraz ,,Reguły gry" - gra aktorska woła o pomstę do nieba... zawłaszcza w przypadku tego drugiego, nie umywa się do oryginału. o M jak .... i reszcie nawet nie wspominam ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lidka » 6 sie 2012, o 10:20

Ja nie lubię tych seriali polsatowskich i tvnowskich, Klanu, Złotopolskich i innych tego typu. Kiedyś z takich seriali dobra była "Dynastia", ale z perspektywy czasu patrząc, to chyba dlatego że puszczali ją w czasach, kiedy u nas było słabo. A w "Dynastii" pełno było przepychu, luksusu i bogactwa.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Najgorszy serial

Postprzez Haribo » 28 sie 2012, o 10:57

Najgorszy serial? Czysta krew! Obejrzałam parę odcinków na siłę, bo.. chłopak, który mi się podobał to oglądał i chciałam wiecie, przypodobać się :D niestety nie dałam rady...
Haribo
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez Nala » 29 sie 2012, o 23:08

M jak miłość... O mamo.
Nala
 

Re: Najgorszy serial

Postprzez Lidka » 30 sie 2012, o 09:50

Nala napisał(a):M jak miłość... O mamo.


Miałam taką samą reakcję, jak próbowałam obejrzeć jeden odcinek tego.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Najgorszy serial

Postprzez whitequeen » 30 sie 2012, o 21:11

A co powiecie na Pierwszą Miłość ?
Bo ja kiedyś lubiłam to oglądać. ;)
Albo Przepis na życie? Kocham to. ! :serca
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: Najgorszy serial

Postprzez różowamagnolia » 24 wrz 2012, o 10:10

zdecydowanie Julia, a wcześniej Majka. tvn jest tak kreatywny, że może jedynie pościągać pomysły od tanich kolumbijskich seriali. nie lubię tego!
różowamagnolia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 10:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]