Toksyczna matka, brak uczuć i zrozumienia.

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Toksyczna matka, brak uczuć i zrozumienia.

Postprzez callmemaybex3 » 28 wrz 2012, o 22:04

Witam. Jestem w chorej sytuacji... Tak naprawdę nie mam nikogo oprócz chłopaka... z nikim nie mogę porozmawiać, wypłakać się czy pośmiać. Moja matka rujnuje mi życie na wszystkie sposoby. Odizolowała mnie od LUDZI. Teraz próbuje rozwalić mój związek. Robi wszystko, żeby mi było źle i... udaje jej się. Nie wiem co robić, boję się, że stracę jedyną osobę jaką mam, a ona będzie z tego dumna... tyle razy słyszałam już, że mam " wyp.ierdalać", że mnie nienawidzi, że ma mnie gdzieś... to boli, a ja zawsze pierwsza wyciągam rękę. I jak kończę ? W najlepszym przypadku zostaje " dz.iwką". Mam już tego dosyć, ale za bardzo mi na niej zależy żeby zostawić to wszystko za sobą... Co ja mam robić ??

Obrazek
Avatar użytkownika
callmemaybex3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 10:00

Re: Toksyczna matka, brak uczuć i zrozumienia.

Postprzez Blanka07 » 29 wrz 2012, o 09:53

Przykre ci piszesz :(
trudno cos doradzic bo sytuacja jest napisana po krotce.
Czy masz jakas rodzine tate, babcie, ciocie, kuzynke?moze ktos kto zna Twoja mame moglby z Nia porozmawiac? Napewno jesli sie dobrze rozejrzysz znajdzie ktos kto moze Ci pomoc i nie boi sie tego. Wiem ze czesto jest ze ludzie gdy widza ze komus dzieje ze krzywda w rodzinie nie reaguja bo mysla ze to nie ich sprawa, Pozniej stanie sie nieszczescie i wszyscy wokol mowia"tak slyszalam ale sie nie chcialam wtracac".
Moja znajoma miala wlasnie taki dom i kiedys gdy jej mowilam ze moja sasiadka zneca sie nad dziecmi powiedziala mi ze trzeba reagowac! ze te dzieci umieraja w srodku ze potrzebuja pomocy.Ze w przyszlosci bedzie czuc sie gorsze bo mialy koszmar w domu i zostawi to slad w psychice na cale zycie.
Nie boj sie szukac pomocy,jesli chodzisz do szkoly idz do szkolnego psychologa, zglos to, nawet jesli myslisz ze to zly pomysl i sie boisz. Nawet jesli wiesz ze Ty rowniez zrobilas duzo bledow nie poddawaj sie i walcz o to zeby to zmienilo.
Blanka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 02:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]