Czy ten sen może coś znaczyć?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez puderniczka » 1 paź 2012, o 18:34

Jakiś czas temu zmieniłam pracę, ogólnie jestem jak najbardziej zadowolona, lepsze warunki, płaca i przyjemniejsze obowiązki. Od tamtego czasu jednak dość często śni mi się stara firma i szef, dziwi mnie to bo ogólnie do tej pory rzadko pamiętałam swoje sny, a jeśli już to były one zawsze różne, a ten pojawia się już ponad dwa miesiące. Nie jest to zawsze identyczny sen, ale w tym samym miejscu i z tymi samymi osobami. Wiecie może co on może oznaczać? Troszkę zaczyna mnie to dręczyć, może to jakiś znak?

ogólnie wierzycie w sny?
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez kotlinka » 1 paź 2012, o 19:44

Może nie załatwiłaś jakiejś sprawy w starej firmie i podświadomość próbuje dać Ci jakąś wskazówkę. Pomyśl, zastanów się co to może być, co przypomina Ci się, a może to po prostu zwykły sen, myślisz o nim i dlatego się powtarza:)
kotlinka
 

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez RougeBloo » 1 paź 2012, o 20:24

puderniczka napisał(a):
ogólnie wierzycie w sny?


Ja wierzę - po śmierci Babci ciocie nie wsadziły Jej sztucznej szczęki do buzi kiedy zabierali ją do kostnicy, a w nocy mojej chrzestnej śniła się właśnie Babcia, jak uśmiechała się szeroko pokazując zęby. Na drugi dzień od razu pojechali zawieźć. Dodam, że nikt nie wiedział wcześniej, że nie miała przy sobie tych zębów.

Albo po śmierci Dziadka w sierpniu tego roku (2 dni przed moimi urodzinami :( ) Dziadek śnił mi się, jak się ze mną żegna. Nie wiem czy to moja świadomość tego potrzebowała, czy to po prostu Dziadek w taki sposób chciał się pożegnać bo nie zdążył...

Mojemu chłopakowi, zanim jeszcze się znaliśmy osobiście, tylko z widzenia, śniłam się, że byliśmy razem. A kilka miesięcy później właśnie to się stało. Koledzy śmiali się z niego, że ma prorocze sny :)

Miałam wiele przygód ze snami, ale większości już nie pamiętam niestety :)

Ogólnie wierzę też w życie po drugiej stronie, duchy i zjawy. Sama nie przeżyłam takiego doświadczenia, ale moja najbliższa rodzina tak :)

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez różowamagnolia » 2 paź 2012, o 10:13

mózg zazwyczaj działa tak, że jeśli bardzo intensywnie o czymś myślimy przed snem to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nam się to przyśni. tak jakby zapamiętywał ostatnie wygenerowane obrazy i je powielał. może za bardzo skupiasz się na tej jednej konkretnej rzeczy przed snem? :)
różowamagnolia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 10:03

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez bloondi » 2 paź 2012, o 13:03

Sen to zazwyczaj jakieś podświadome obawy. A tak na prawdę to mózg czasem pokazuje nam jakieś urywki z przeszłości, albo z ostatnio oglądanych filmów i tylko po to żeby poukładać nam wtedy w głowie:) musi nas czymś zająć:D

Prezent dla męża? Ciężka sprawa... trzeba ćwiczyć twórcze myślenie.
Avatar użytkownika
bloondi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 12:51

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez monika12kk » 2 paź 2012, o 14:17

Każdy sen ma znaczenie, sprawdźcie w senniku :)

Sprawdźi mocowanie nikon
Avatar użytkownika
monika12kk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 14:10

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez ewka21 » 2 paź 2012, o 18:30

puderniczka napisał(a):Jakiś czas temu zmieniłam pracę, ogólnie jestem jak najbardziej zadowolona, lepsze warunki, płaca i przyjemniejsze obowiązki. Od tamtego czasu jednak dość często śni mi się stara firma i szef, dziwi mnie to bo ogólnie do tej pory rzadko pamiętałam swoje sny, a jeśli już to były one zawsze różne, a ten pojawia się już ponad dwa miesiące. Nie jest to zawsze identyczny sen, ale w tym samym miejscu i z tymi samymi osobami. Wiecie może co on może oznaczać? Troszkę zaczyna mnie to dręczyć, może to jakiś znak?

ogólnie wierzycie w sny?

Myślę, że może Twoja podświadomość działa... Może nie dokończyłaś w tej firmie i dlatego tak się dzieje :( zastanów się czy wszystko załatwiłaś ! Ja wierzę w sny, jak najbardziej ! Po śmierci mojej cioci różne rzeczy się działy i to czasami przerażające. Ostatnio mi się ciągle śniła, że widzę jak umiera - poszłam na cmentarz i sny ustały. Musi coś w tym być !

Polecam Wam pokoje świnoujście :) !
Avatar użytkownika
ewka21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez golden_eye » 3 paź 2012, o 10:04

A może Twoi dawni współpracownicy tęsknią za Tobą i stąd te sny :).
Ja do swoich snów podchodzę z lekkim przymrużeniem oka, nigdy jeszcze mi się żaden sen nie sprawdził. Często śnią mi się rzeczy, które już przeżyłam lub całkiem absurdalne, których nawet nie staram się interpretować.
golden_eye
 

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez Maggie » 4 paź 2012, o 16:19

Zgadzam się z przedmówczyniami, że śniąc wciąż ten sam sen podświadomość pokazuje Ci w ten sposób , że prawdopodobnie nie zamknęłaś jeszcze tej sprawy. Podświadomość po prostu daje Ci wskazówkę :) Jeśli chciałabyś wyjaśnić ten sen proponuje, żebyś napisała do Pani, która za darmo interpretuje sny annazajdel@szeptem.pl

Maggie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 19:32

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez puderniczka » 4 paź 2012, o 18:10

właśnie nie myślę za bardzo tym, wydaje mi się że tamten rozdział mojego życia już zamknięty, ale mogę się mylić. Napiszę do tej Pani, może to naprawdę jakiś znak, bo sen powtarza się nadal. Dzięki za wszystkie porady.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Czy ten sen może coś znaczyć?

Postprzez WolnyStyl » 8 paź 2012, o 11:32

Jeszcze się taki mądry człowiek na świecie nie znalazł, który by wiedział, jak należy interpretować sny. Osobiście wątpię, by sny miały jakieś ukryte znaczenie. Widzę, że życie dla wielu z was jest jakieś magiczne, że podświadomość "daje znaki". Według mnie nic takiego nie ma miejsca, a sen to efekt uboczny nocnej aktywności mózgu, który zapamiętujemy wybiórczo i na podstawie którego raczej do żadnych jednoznacznych wniosków nie dojdziemy.
WolnyStyl
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]