Odzież używana

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez olgie86 » 27 cze 2012, o 22:15

Nie chodzi mi o wrzucanie zdjęć tylko ogólnie żebyście pisały o waszych za
kup
ach:-) ja moge sie pochwalic skórzanymi kozakami oficerkami w kolorze karmelowym za całe 36zł :-) nówki:-) znalazłam jeszcze wiele perełek ale ten zakup uważam za najbardziej udany:-)
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez perfectly_imperfect » 2 lip 2012, o 21:22

Z moich zdobyczy to mogę wyróżnić nowiusieńki dres z Adidasa (świetny na siłownię:)) oraz torebka Louis Vuitton :) mała, poręczna i co najlepsze - oryginalna (sprawdziłam dokładnie po zakupie):)
perfectly_imperfect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:41

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez olgie86 » 3 lip 2012, o 06:06

Zazdroszczę Ci tej torebki:-) mi nigdy nie udało sie znaleźć takiego cuda.
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez mycha25 » 4 lip 2012, o 18:17

Ja też upolowałam jakiś czas temu torebkę Mulberry wartą jakieś 2 tys zł a kiedy indziej nowiuśkie buty Ugg za grosze :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez agniecha1793 » 5 lip 2012, o 14:28

hej;) :) :) :)
Czy kupilybyscie te ciuszki? ZObaczcie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2446938630
agniecha1793
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lip 2012, o 14:26

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 15:12

Trzeba umiejętnie wyszukiwać rzeczy w sklepach typu second-hand i wtedy faktycznie możemy znaleźć dla siebie coś fajnego. Mi niestety brakuje cierpliwości oraz czasu.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez mycha25 » 6 lip 2012, o 18:57

agniecha1793 napisał(a):hej;) :) :) :)
Czy kupilybyscie te ciuszki? ZObaczcie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2446938630


ja bym nie kupiła,niemodne już i lepiej tą kasę przeznaczyć na mniej rzeczy ale lepszych

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Odzież używana

Postprzez witch » 18 sie 2012, o 10:28

:witch

Jeśli mam być szczera to kupuję sporo w "ciuchaczach", a to z jednego prozaicznego powodu. Doszłyśmy do wniosku z koleżankami z pracy (pracuję w sieci AGD-RTV) że nasze wyjście "na galerię" czyli często po pracy bo nasz sklep mieści się w dużej galerii, kończy się zazwyczaj fiaskiem. :|
Ciuchy (nowe) wyglądają super przez szybę, ale po obejrzeniu ich z bliska tracę zapał. Materiały są koszmarne, wręcz powinno się stosować metki: "pranie grozi zniekształceniem lub zniszczeniem". No i takie szmaty kosztują krocie. Ja lubię nosić długo ubranie, do którego jestem przekonana że leży na mnie dobrze. Na "szperach" można wybrać fajne ciuszki nie długo noszone i na prawdę dobrej jakości.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Odzież używana

Postprzez kaśk_a » 19 sie 2012, o 19:26

Zgadzam się, ze w lumpeksach można znaleźć bardzo fajne rzeczy, ale trzeba też starannie wybierać w lumpeksy. W niektórych jest szajs, w innych na wieszakach wiszą już wprasowane i wyprane rzeczy. Ja np. kupiłam w lumpeksie bardzo fajną sukienkę z H&M i C&A i super spodnie na narty:)

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: Odzież używana

Postprzez KasiaG » 19 sie 2012, o 21:29

Ja już połowę życia kupuję w lumpeksach i zawsze można znaleźć fajne ciuchy, trzeba tylko mniej lub bardziej poszukać. Jeśli kogoś przeraża zapach lub nie lubi szukać w masie ubrań, niestety często jeszcze porozrzucanych w koszach, albo po prostu nie ma czasu to można kupować w internetowych butikach np w http://szaflandia.pl :)
KasiaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 21:54

Re: Odzież używana

Postprzez Zorka » 6 wrz 2012, o 10:33

Kupuję w SH i bardzo sobie chwalę takie zakupy. Choć nie mam wiele czasu by często zaglądać w takie miejsca, a szkoda. Teraz właśnie muszę się wybrać i nakupić Młodemu trochę koszul, takich ładniejszych i oczywiście białą bardzo elegancką. Takie ciuchy są zwykle w bardzo dobrym stanie, a kosztuję grosze.
Zorka
 

Re: Odzież używana

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 16:03

Chętnie bym kupowała w lumpeksach, ale jakoś nigdy nie potrafię wybrać czegoś dla siebie, nie mam tego daru :D
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Odzież używana

Postprzez ona-3-slask » 12 wrz 2012, o 22:20

ja kidys nie lubiałam ciucholandow tez mi smierdziało

ale pracowałam w lumpeksie w 2007 od maja-pazdziernika

a i kupuje w tak,ich
i tofjane rzeczy tez nabyłam

a ubranie/.wypierze sie i jest ok
ale nie kupuje tam nigdy bielizny
choc ost rzucił mi sie w oko gorsetr
ale nie kupiłam
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Odzież używana

Postprzez Armigor » 10 paź 2012, o 10:39

U mnie to działa w obie strony lubię od czasu do czasu coś sobie kupić ostatnio kupiłam torebkę Prady jeszcze z matka ale tez często ododaje ciuchy do sh. Było by mi szkoda wyrzucić ubrania (zabawki) zwłaszcza po dzieciakach w które pakuje nie małe pieniądze a dzieci tak szybko rosną. Więc cześć oddaje koleżance ale ona ma córkę a ja trzech chłopców a resztę do lupa albo jak ktoś sie trafi kto chce :D Sh.to świetna sprawa
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Odzież używana

Postprzez Lukrecja » 11 paź 2012, o 09:53

Jak chociaż jeden rzeczy w miesiącu nie kupię w SH to chora jestem. Znajomi oskarżają mnie o uzależnienie, ale ja tam nie narzekam :P

Prawda jest taka, ze ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.
Avatar użytkownika
Lukrecja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 09:07
Lokalizacja: Sopot

Re: Odzież używana

Postprzez martula11 » 10 lis 2012, o 11:18

ja czasem sie skusze, mozna fajne rzeczy kupic ;p

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Odzież używana

Postprzez gracja_87 » 13 lis 2012, o 16:07

Mam ubrania i z normalnych sieciowek i z lumpeksów.. jednak lumpeksy uwielbiam! Znajduje w nich rzeczy oryginalne, jedyne w swoim rodzaju, mam pewnosc ze nikt nie bedzie mial takiego samego ubrania jak ja! Przede wszystkim ubrania z 'ciuchów' są tanie. Nic nie cieszy mnie tak, jak znalezienie jakiejs super rzeczy, powiedzmy z jakiegos znanego domu mody..w lumpeksie za 2-4zł. Aaaah!

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: Odzież używana

Postprzez nikki_ta » 14 lis 2012, o 14:32

Ja bardzo lubie :) Ale nie mam czasu na grzebanie niestety :/
nikki_ta
 

Re: Odzież używana

Postprzez MonikaKosmyk » 14 lis 2012, o 15:40

Także uwielbiam ciucholandy, ale te lepsze, małe sklepiki, gdzie śmierdzi, nie kręcą mnie. Czasami można znaleźć fajne sukienki, bluzeczki, sweterki. Butów, torebek i bielizny bym nie kupiła z lumpexu.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: Odzież używana

Postprzez NOEMI » 9 sty 2013, o 17:57

ja tez :happy uwielbiam ciuchlandy
powiem ze u nas jest tego pełno,lubie czasami pojsc i szukac jakos zawsze mam szczescie i znjade cos ;0 osttanio spodniczki to moja specjalnosc ;)
nie wstydze sie tego ze kupuje w ciuchach chodz stac mnie i na markowe ubrania ale naprawde warto czasami mozna trafic na wyjatkowy egzemplarz uwilbiam jak inne kobiety zachwycaja sie moimi ubraniami i odrazu pytanie ' gdzie kupilas' i potem nie dowierzaja :lol: pozdrowki dla wszystkich ciuchowych kobietek :)

Obrazek

Obrazek


Anet i Miniuś :*
Mamy siebie mamy to szczęście.
Avatar użytkownika
NOEMI
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 15:26

Re: Odzież używana

Postprzez Buterfly » 1 lut 2013, o 18:56

Pierwszy raz pojechałam z ciotką do takiego "sklepu". Była w ciąży i w nic nie mogła się zmieścić a nie chciała dużo pieniędzy wydawać... Potem nikomu o tym nie mówiłam bo się wstydziłam... Ale stopniowo jakoś się wciągnęłam... Jak zauważyłam jakie "gwiazdy" tam kupują... Wszystkie te "piękne" dziewczyny, dla których zawsze metka się liczyła... I tak właśnie dowiedziałam się skąd one tyle ubrań mają :D Oczywiście od czasu do czasu zaglądam.. Ale staram się wybierać dobre rzeczy, żeby potem w domu się nie okazało, że jednak beznadzieja.. Naprawdę trzeba przemyśleć zakupy w sh :) Oczywiście wiadomo, że jak mam coś z sh to nikt takiego nie będzie miał i to jest zaleta i to duuuża :) :) Oczywiście nie kupuję tam bielizny.. blee.. A buciki raz kupiłam tam.... śliczne czarne sandałki na szpilce za 12 zł a w zwykłym sklepie pewnie ponad 100 zł kosztowałyby :)
Warto czasem zajrzeć :)
:usta

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Odzież używana

Postprzez modnisia711 » 10 mar 2013, o 18:16

czasami naprawde warto wejsc do ciuchlandów i poprzegladac, a moze się coś trafi fajnego?
jesli fajnego i dobrego to i niepowtarzalnego. nad cena nie ma co sie zastanawiac, bo w sklepie normalnym za moze podobna rzecz zaplaci sie spoooro wiecej.
osobiescie korzystam z takich sklepów, ciuszki zawsze sie wypierze i jest git. czasami fajne torebki mozna znaleźć ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: Odzież używana

Postprzez drzemag » 12 mar 2013, o 14:22

Ja też uwielbiam ciucholandy. Co prawda nigdy nie upolowałam nic super-markowego ale często znajduję fajne, zwyczajne ciuszki. Mają jedną zaletę. Wiadomo mniej więcej jak będą wyglądały po praniu, czego nie można powiedzieć o nowych ubraniach :(
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odzież używana

Postprzez Yola » 12 mar 2013, o 14:47

O, trafna uwag :) Ja ostatnio kupiłam 2 sukienki, jedna juz na teraz, a druga na lato, każda po ok. 10-12 zł. nawet, jak się zniszczą, to nie będzie tak szkoda jak nowej ze sklepu za 160 zł :P
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Odzież używana

Postprzez grazynka12 » 14 mar 2013, o 15:57

Ciucholandy uwielbiam! <3 Tyle cudownych rzeczy można tam znaleźć :))
grazynka12
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]