Basen

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Basen

Postprzez evka » 15 lip 2009, o 22:05

Kto ma basen ogrodowy ? ja mam tz moje dzieci pluskaja sie bez granic najchetniej to by w nim siedzieli przez caly dzien ;) :lol:
evka
 

Re: Basen

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 09:18

Ja nie mam basenu, a nawet ogrodu. Ale gdy tylko zakupię domek, to basen jest jednym z pierwszych miejsc na liście do zrealizowania :)
Panna_M
 

Re: Basen

Postprzez Luśka » 16 lip 2009, o 15:40

basen...fajna sprawa jak ma się działeczkę albo duży ogród:)ale sama z chęcią bym sobie posiedziała w taki upał:)
Luśka
 

Re: Basen

Postprzez agat » 18 lip 2009, o 10:27

My mamy basenik dla synka ale u babci na działce :D
Wcześniej maluch pluskał się w nim na balkonie :lol:
agat
 

Re: Basen

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 18:34

JA TEŻ NIE MAM BASENU A OGRODU WCALE BO MIESZKAM W BLOKU A BARDZO BYM CHCIAŁA MIEĆ I JEDNO I DRUGIE ALE ZAWSZE MOGĘ WPAŚC DO MOJEJ PRZYJACIÓŁKI EVKI W GOŚCINĘ I SIĘ POPLUSKAMY RAZEM :D NO NIE :?:
hanka32
 

Re: Basen

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 21:52

Tak tak jak najbardziej basen duzy wiec spoko zmiescimy sie hihih musze fotrke kliknac by wam go pokazac hihihi ale to moze jutro ? nieobiecuje :?


ZNALAZLAM NA ALEGRO I TAKI BASEN CO MAM WIEC POKAZUJE DZIS :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Basen

Postprzez meredith » 20 lip 2009, o 00:01

Na dniach kupuję basen na działkę dla córci, tak za miesiąc będzie akurat dla niej. Ale będzie miała radochę :)
meredith
 

Re: Basen

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 09:04

A jak bedzie sie pluskac moich z basenu nie idzie wyciagnac nurkuja jak szaleni az sie boje ze cos im sie stanie ach my matki panikary hihihih :)
evka
 

Re: Basen

Postprzez milanogirl » 12 sie 2009, o 13:10

Jejku...jak ja bym chciała mieć w ogrodzie taki prawdziwy basen do pływania. Ale najpierw musiałabym mieć taki wielki ogród :(
milanogirl
 

Re: Basen

Postprzez dzo » 30 paź 2011, o 14:54

ja jak będę obrzydliwie bogata to będę miała basen w domu 8-) 8-)
dzo
 

Re: Basen

Postprzez Viv » 1 gru 2011, o 20:07

A ja mam taki prawdziwy, wybudowany basen w ogrodzie. Nawet dość duży. Na lato fajna sprawa, ale kłopot z czyszczeniem, napełnianiem itp.
Avatar użytkownika
Viv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 21:33

Re: Basen

Postprzez Lumena » 14 cze 2012, o 18:50

Ja też mam basen w ogrodzie i bardzo sobie chwalę. Wiadomo klimat nie do końca ten... ale i tak jest fajnie :) Gdyby ktoś potrzebował namiarów na sprawdzoną firmę zajmującą się budową basenów to polecam firmę NARO, bardzo profesjonalna obsługa, duży wybór produktów, co do montażu także zero zastrzeżeń. Możecie zerknąć tutaj: szamba-baseny.com.pl
Lumena
 

Re: Basen

Postprzez serenity » 5 lis 2012, o 12:40

ja mam tylko taki maly, dmuchany dla dzieci. ale marzy mi sie prawdziwy - teraz to dla mnie duzy wydatek, bo pewnie trzeba zatrudnic tez kogod kto bedzie o niego dbal. dbac samemu to musi byc bardzo ciezka praca!

http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl

Najlepszy sklep z meblami ogrodowymi. Ładne i klasyczne aranżacje ogrodu!
serenity
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 12:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]