pierścionki zaręczynowe

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez witaminka » 25 kwi 2012, o 10:42

Miniczka napisał(a):a myslicie ze za ile powinien byc taki pierscionek? CZy liczy sie dla Was jakos tego pierscionka, cena itp?


Cena nie ma żadnego znaczenia, no chyba że nie może być za drogi, bo miałabym wyrzuty sumienia, że mój facet wydał tyle kasy ;).
witaminka
 

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez karolciaaa » 22 paź 2012, o 16:13

witaminka napisał(a):
Miniczka napisał(a):a myslicie ze za ile powinien byc taki pierscionek? CZy liczy sie dla Was jakos tego pierscionka, cena itp?


Cena nie ma żadnego znaczenia, no chyba że nie może być za drogi, bo miałabym wyrzuty sumienia, że mój facet wydał tyle kasy ;).


Skoro cena nie gra roli, to może taki promocyjny? SPAM
Tylko, co wtedy z oryginalnością? Miałybyście "czarno na białym", że jest takich kilka...

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:06 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karolciaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 15:39

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 07:54

liczy sie gest i to ze jak Was ceni . Moj facet ma gust i sam wybierał i jest przesliczny
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez brunecia » 30 paź 2012, o 08:15

mój pierścionek jest z białego złota z jedynym dużym oczkiem i kilkunastoma cyrkoniami na obrączce pierścionka. Nie wiem jak to mąż zrobił, ale mimo iż, to zupełnie nie mój gust to zakochałam się w nim! :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez annita » 2 lis 2012, o 02:12

myślę, że najlepsze są delikatniejsze wzory, najlepiej z białego złota, które uwielbiam :) No bo popatrzcie - takie delikatne pasują do wszystkiego i na wszystkie okazje. A uniwersalność jest ważna. Ja np. z moim pierścionkiem nie rozstaję się nigdy (no może podczas mycia, żeby go nie niszczyć :)) dlatego cieszę się, że jest taki elegancki. Ważne jest doskonałe wykonanie no i nie ukrywajmy - kamyczek też :P:P
annita
 

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez WALDI1988 » 6 lis 2012, o 15:02

Witam jestem nowy,
ale ze nie mam czasu czas do dzis mam do was kobietki pytania - kazda pomoc bedzie wskazana.

Nie moge sie zdecydowac nad pierscionkiem zareczynowym i chcialbym zebyscie mi napisaly co sadzicie o nim :
wiem ze moja przyszla narzeczona woli pierscionek z zoltego zlota i raczej prostych wzorow nie lubi , woli miec cos niespotykanego .

Co sadzicie o tym piersionku ? wypada na zareczyny taka roze ?

Obrazek
Obrazek
WALDI1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 15:01

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 01:35

Ogólnie lubię dyskretną biżuterię,bez zbędnych oczek. Mój pierścionek sama wybrałam, prawie nie różni się od obrączki:) Polecam stronę apart.pl Każda kobieta może wybrać coś dla siebie wedle gustu i zasobności portfela:)
dobroslawa
 

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez Emma » 8 lis 2012, o 17:54

Ja też wolę biżuterię klasyczną i delikatną. Dla mnie ważny był element zaskoczenia i oryginalność:)Jeśli chodzi o jubilera to wolę mniej znanych, którzy są specjalistami w swoim fachu i mogą na nasze życzenie wyczarować specjalnie nam dedykowane, jedyne w swoim rodzaju cudeńka:) Nie przekonują mnie te komercyjne butiki typu apart czy kruk, gdzie są gotowe wzory i każdy może mieć podobny.
Emma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 17:45

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez JoannaDark » 25 lis 2012, o 23:09

Niby mówi się, że przereklamowany temat, ale coś jest w tych pierścioneczkach, nie, dziewczyny? :)

JoannaDark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:01

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez xsilx » 29 lis 2012, o 19:50

Wladi, piękny ten pierścionek! Myślę, że spodoba się Twojej wybrance. Sama nie chciałabym dostać zwykłej obrączki z kamieniem. Gdzie znalazłeś taki ładny pierścionek?
xsilx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 19:47

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez Qxxina » 12 gru 2012, o 16:27

Ja od swojego wtedy narzeczonego dostałam pierścionek który sama sobie wybrałam a to dlatego że mój obecny mąż nie znał rozmiaru mojego palca a ja w sumie też nie byłam pewna co do rozmiaru. Poszliśmy do jubilera i okazało się że mam rozmiar 13 i szukałam, szukałam aż znalazłam piękny złoty pierścionek z jednym większym oczkiem i po bokach z mniejszym oczkiem i nie był drogi bo kosztował 360zł i mi go zakupił potem zrobiliśmy oficjalne zaręczyny u mnie w domu i dopiero po około 2,5 lat się pobraliśmy więc ja miałam długie życie jako narzeczona ale teraz jako żona jest cudowniejsze.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez Jaśmin » 4 maja 2017, o 01:26

Ja też byłam fanką zawsze prostoty, nie przepadam za wystającymi kamieniami głównie z powodu wygody, bałabym się, że o coś się zahaczy i zniszczy, albo że podrapię siebie czy kogoś...

Mój narzeczony nie wiem jak to zrobił ale wybrał dosłownie taki pierścionek jakie sama wcześniej oglądałam i jaki chciałam dostać.
Obrazek

Trafił w mój gust w 100%

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez joanna890 » 15 maja 2017, o 13:59

Raczej cena to cena lub połowa pensji mężczyzny , skoro kobieta ma go nosić całe życie to warto się postarać :)
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez Jaśmin » 16 maja 2017, o 00:59

Ja bym nie chciała, żeby narzeczony wydał połowę pensji na pierścionek zaręczynowy dla mnie. Są ważniejsze rzeczy, lepiej niech odkłada na fajne mieszkanie. Albo na wspólne wakacje :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez jessy12 » 11 cze 2017, o 22:50

mi się zupełnie nie podobają standardowe pierścionki zaręczynowe. Chciałabym cos oryginalnego, artystyczną robotę z różowego złota , miedzi i oryginalnego kamienia szlachetnego. Żadnych brylantów!

jessy12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 cze 2017, o 19:01

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez MagdaMmM » 8 maja 2019, o 12:56

Pamiętam, jak mój facet przynajmniej kilka tygodni szukał tego odpowiedniego pierścionka. Na szczęście moja przyjaciółka poradziła mu, SPAM Wystarczyło kilka minut, aby kupił ten, który mam aktualnie na palcu 8-)

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:07 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MagdaMmM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 16:12

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez aga2113 » 15 maja 2019, o 12:33

Mi się podobają takie delikatne :)
A cena oczywiście nie ma znaczenia bo nie o to chodzi :P

aga2113
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 gru 2017, o 11:47

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez ShinyGirl » 1 cze 2019, o 17:51

Mi się marzy pierścionek z czarnego złota z szafirem, wygląda cudownie :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez MagdaMmM » 2 lip 2019, o 10:01

Mój narzeczony znalazł pierścionek zaręczynowy w tym sklepie https://ergold.pl/17-pierscionki i wow, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że aż tak uda mu się zakup <3
MagdaMmM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 16:12

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez olajamroz » 21 sty 2020, o 10:12

Mi pierścionek zaręczynowy narzeczony kupił w sklepie sundiamore.pl. Jest przepiękny ;)
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez stylistamody » 19 lut 2020, o 14:59

Grunt to wybrać pierścionek zaręczynowy od serca. Nie ważne, czy jest bogaty czy nie- czasy kiedy pierścionek był zabezpieczeniem honoru narzeczonej troche mineły. Chodzi o symbol i wyjątkowość, więc polecam szukać pierścionków na pchlich targach LUB w małych sklepach jubilerskich np https://kateandkate.pl/pl/categories/bi ... 53921.html.
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez haniak22 » 21 lut 2020, o 14:28

Polecam przejrzeć pierścionki Swarovski. Piękne kolekcje, ceną nie jest zbyt wysoka jak na pierścionek zaręczynowy, ale wzór jest adekwatny do okazji.Obrazek
haniak22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 12:22

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez RealArleta » 16 gru 2021, o 18:20

Nie ma się co dziwić dlaczego powstaje tak wiele tematów o wyborze pierścionka. W sumie to jeden z najważniejszych elementów, a zarazem najtrudniejszy do wyboru. Wszystko za sprawą możliwości jakie oferują sklepy internetowe czy stacjonarne. W pierwszej kolejności trzeba sobie zadać pytanie jaki rodzaj pierścionka będzie najbardziej pasował do stylu naszej kobiety. Jeśli stawia przykładowo na minimalizm to klasycznym wyborem będzie pierścionek o smkukłej formie. Na drugim końcu spektrum może to być spektakularny pierścionek zaręczynowy wysadzany klejnotami. Także trzeba się nad dobrze zastanowić, a nawet subtelnie dopytać partnerki.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez Żabnik » 8 lut 2022, o 23:02

Co do zaręczyn to najpierw też warto się zastanowić gdzie i w jaki sposób chcesz się oświadczyć. Co jak co, ale oprócz pierścionka, sceneria jest bardzo ważna. Fajnie, żeby to zrobić w jakiś romantyczny sposób no bo całe to wydarzenie jest romantyczną chwilą. A gdy sceneria jest piękna to i wspomnienia lepsze. Mogę Ci polecić ten artykuł https://lesnydwor.pl/blog/5-pomyslow-na-romantyczne-zareczyny.html, w którym opisali kilka pomysłów na romantyczne zaręczyny. Moim zdaniem to fajne propozycje :)
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: pierścionki zaręczynowe

Postprzez jagina » 1 cze 2022, o 17:45

Przepiękne pierścionki zaręczynowe są do kupienia w sklepie internetowym https://savicki.pl/pierscionki-zareczynowe jest to wysokiej jakości biżuteria. Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyborze, to u nich na pewno tego dokonasz.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]