KALOSZE !

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

KALOSZE !

Postprzez Pyziulka » 5 lis 2012, o 16:28

Dziewczyny zakochałam się w kaloszach HUNTERa :) kosztują dużo :cry: :cry: Kiedyś trafiłam na stronę z podróbami a przynajmniej wyglądały identycznie ( bez napisu) teraz nie mogę jej odnaleźć :cry: na allegro też nie za ciekawie ! Jeśli macie jakieś namiary była bym ogromnie szczęśliwa :)
Pyziulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:10

Re: KALOSZE !

Postprzez Julss » 6 lis 2012, o 12:34

ciezko powiedziec gdzie sa podroki, ja odwiedzlam kumpele w Wawie i tam na jakims bazarze dorwałam. łaziłysmy po praskich stronach i były gladkie bez wzorków. Spróbuj w takich niepozronych sklepikach, moze znajdziesz.
Julss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 09:51

Re: KALOSZE !

Postprzez Zorka » 7 lis 2012, o 10:13

Pyziulka, a może nie Huntery, ale i nie podróbki tylko inne dobre kalosze? Na wyprzedazy widziałam kiedyć kalosze chooka - tez bardzo fajne i jednokolorowe - tak jak chcesz, może zerknij, czy takie by Ci odpowiadały.
Zorka
 

Re: KALOSZE !

Postprzez gracja_87 » 8 lis 2012, o 17:43

Mam takie pytanie, możecie mi powiedziec co takiego wyjątkowego jest w kaloszach HUNTER? I dlaczego są takie drogie?! Przecież to, nie ukrywajmy, zwykłe gumiaki, buty na deszcz. Mam kalosze ale nie huntery, gladkie zolte i niebieskie w paski, kupione za jakies 40/50zł.. naprawde nie rozumiem tego boomu wokól tych butów i tego, ile one kosztują..

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: KALOSZE !

Postprzez Emma » 8 lis 2012, o 17:58

mam dokładnie takie samo wrażenie jak gracja_87. Nie bardzo rozumiem szału kawałkiem gumy;)
Emma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 17:45

Re: KALOSZE !

Postprzez Zorka » 9 lis 2012, o 10:47

Według mnie to własnie marka jest taka droga, gdyby nie ten napis to kosztowałyby duzo mniej, to tak jak z okularami Rey-Ban :)
Zorka
 

Re: KALOSZE !

Postprzez gracja_87 » 12 lis 2012, o 14:22

No tak wiadomo, ze chodzi o marke. Ale gdybym miala wydac yyy 600-800zł na gumiaki?! to walnełabym sie przedtem porządnie jakims młoteczkiem w głowe :).

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: KALOSZE !

Postprzez Masjaa » 12 lis 2012, o 19:29

gracja_87 napisał(a):No tak wiadomo, ze chodzi o marke. Ale gdybym miala wydac yyy 600-800zł na gumiaki?! to walnełabym sie przedtem porządnie jakims młoteczkiem w głowe :).


hahaha dokładnie :) ja mam jakieś zwyklaczki za ok 100zł i śmigam już 2 sezon , super wyglądaja i doskonale spełniają swoją rolę :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: KALOSZE !

Postprzez Zorka » 13 lis 2012, o 10:24

I własne o to chodzi, bo te Huntery to lekka przesada :)
Zorka
 

Re: KALOSZE !

Postprzez Wiki24 » 13 lis 2012, o 11:04

Możesz przecież kupić oryginalne, ale na wyprzedaży. Powstaje coraz więcej takich stron. ;)

Avatar użytkownika
Wiki24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 10:22

Re: KALOSZE !

Postprzez ania909 » 21 lis 2012, o 18:20

kalosze...hmmm... mi się podobają te huntery. Bo one jeszcze tak znośnie wyglądają. Ale najbardziej mi sie podobają takie, które nie wyglądają jak kalosze a nimi są xD np. takie jak te http://shushu.pl/obuwie/kalosze-military-style ;D
albo te meliski też są spoko ;D http://szafa.pl/c8028177-hit-meliski-ka ... -r-39.html
ania909
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 17:58

Re: KALOSZE !

Postprzez alianka » 23 lis 2012, o 01:42

Masjaa napisał(a):
gracja_87 napisał(a):No tak wiadomo, ze chodzi o marke. Ale gdybym miala wydac yyy 600-800zł na gumiaki?! to walnełabym sie przedtem porządnie jakims młoteczkiem w głowe :).


hahaha dokładnie :) ja mam jakieś zwyklaczki za ok 100zł i śmigam już 2 sezon , super wyglądaja i doskonale spełniają swoją rolę :)


u mnie dokładnie tak samo. w dodatku ciągle zbieram pozytywne komentarze od znajomych :)
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: KALOSZE !

Postprzez mab0 » 23 lis 2012, o 04:51

Kultowe kalosze firmy HUNTER wykonane z naturalnej gumy przy użyciu najnowszych technologii. Posiadają materiałową, izolującą od zimna i poprawiającą wygodę wkładkę z neoprenu i gumową podeszwę. Wkładka posiada właściwości antybakteryjne. Lakierowana guma. Długość do kolan, obcas - 2 cm. Zimą można stosować do nich skarpety firmy Hunter przez co stają się produktem całorocznym, również na pluchę i śnieg. Noszą je nawet ogrodnicy królowej Anglii... Każdy kalosz ma swój unikatowy numer i miejsce na podpis.

mab0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 04:48

Re: KALOSZE !

Postprzez Zorka » 23 lis 2012, o 13:05

Mab! Ty tan na serio o tych kaloszach ?
Ja lubię kalosze, ale te o któych Ty piszesz są zdecydowanie za drogie. Mam w domu dwie pary kaloszy, jedne w kratkę z Deichmana - bardzo fajne, mam też namiary na fajne kalosze na wyprzedaży - firmowe, a za niecałą stówke.
Zorka
 

Re: KALOSZE !

Postprzez Justyna1 » 26 lis 2012, o 04:08

ja tam mam kaloszki za 11e z Irlandii sobie przywiozła i jestem z nich bardzo zadowolona, zupełnie bezmarkowe, ale kolorowe i nie przemakają, nie zamieniłabym na żadne inne
Avatar użytkownika
Justyna1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 04:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: KALOSZE !

Postprzez Zorka » 26 lis 2012, o 11:44

I chyba o to chodzi w kaloszach - mają być nieprzemakalne i wygodne :)
Zorka
 

Re: KALOSZE !

Postprzez gracja_87 » 26 lis 2012, o 15:45

"Oryginalne kalosze"-brzmi dla mnie nieco zabawnie. Kalosze to kalosze: gumiaki na deszcz, do lasu na grzyby i tyle. Nie do elegancji blagam.. :( .

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: KALOSZE !

Postprzez ARaczynska » 26 lis 2012, o 20:41

gracja_87 napisał(a):"Oryginalne kalosze"-brzmi dla mnie nieco zabawnie. Kalosze to kalosze: gumiaki na deszcz, do lasu na grzyby i tyle. Nie do elegancji blagam.. :( .


Do elegancji nie, ale warto wyglądać oryginalnie w każdej sytuacji. Nawet w deszczu. :)
Ja nie cierpię podróbek. Wyznaję zasadę - nie stać mnie, nie kupuję. Tworzenie podróbek uważam za kradzież... a tego nie można pochwalić.

Miłośnik vintage? Mody? Stylistycznych zabaw? Retro sztuki?
ZAPRASZAM NA:
DIRTY-RUNWAY.BLOGSPOT.COM
ARaczynska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 20:32

Re: KALOSZE !

Postprzez apollo » 20 maja 2013, o 10:18

To jeszcze zależy jakie kalosze. Wcale przecież nie jest powiedziane, że muszą być brzydkie ;-)
Obrazek
apollo
 

Re: KALOSZE !

Postprzez Hadassa » 20 maja 2013, o 10:40

wybaczcie... nie podobają mi sie.. i nie będa mi się podobać..
wg mnie są paskudne ... dla dzieci rozumiem..
ale dla dorosłej kobiety.... prawie jak gumiaki by na pole w nich wyjść....
ale... o gustach sie nie dyskutuje...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: KALOSZE !

Postprzez KasiaKrysia » 20 maja 2013, o 14:01

W Decathlonie w dziale z akcesoriami do jazdy konnej bardzo ładne i zgrabne kalosze są. Chciałam się w nie zaopatrzyć, ale nie było mojego rozmiaru. Ma je może któraś z Was i powie jak się noszą?

Avatar użytkownika
KasiaKrysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 08:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: KALOSZE !

Postprzez apollo » 21 maja 2013, o 10:12

Mogą ci się nie podobać, ale chyba trochę przesadzasz. Owszem, brzydkie to kalosze były, ale te w których chodziłyśmy mają po 3 latka. Te które są sprzedawane dla dorosłych wyglądają stylowo i pasują do wielu ciuchów.
apollo
 

Re: KALOSZE !

Postprzez Hadassa » 21 maja 2013, o 10:23

tak jak napisałam ;) każdy ma prawo do swojego zdania...
i wg mnie nie wyglądają stylowo... ;) ale to moje zdanie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: KALOSZE !

Postprzez apollo » 22 maja 2013, o 09:35

Te są jeszcze całkiem całkiem. Może tak lepiej? Na jesieni były fajniejsze kolekcje ;-)

Obrazek
apollo
 

Re: KALOSZE !

Postprzez Hadassa » 22 maja 2013, o 10:02

wybaczcie... dla mnie wyglądają jak do obory i na pole...
nie przekonam się do kaloszy :)

aczkolwiek nikomu nie zabraniam w nich chodzić :) jezeli się komuś podobają :)
w końcu wszyscy jesteśmy inni :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]