podglądanie faceta w łazience co o tym myslicie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

podglądanie faceta w łazience co o tym myslicie?

Postprzez iwona_bartol85 » 24 lis 2012, o 16:35

od niedawna zauważyłam pewną możliwość w moim domu. Mieszkam z siostrą ona ma już rodzinę,dzieci ja zajmuję jeden z pokoi u nas. Mam fajnego szawgra którego muszę się przyznać podglądam w kąpieli itd. Po prostu ukryłam w łazience kamerę od skype w takim miejscu że mam pełny obraz na łazienkę i oczywiście nikt nie wie o niej. Marek bo on tak ma na imię ma 32 lata mnie bardzo kręci mimo,że noo to szwagier. Podglądanie jego to najbardziej przyjemna część dnia jeżeli i ja wtedy jestem w domu. Jak sobie siedzę przy kompie to mogę bez kłopotu tam do łazienki zerknąć bo to za ścianą a kamera emituje obraz. Przez kilka ostatnich dni udało mi się widzieć więcej niż się spodziewałam chcę się z kimś tym nie codziennym doświadczeniem tudzież widokiem podzielić. Marek pracuje różnie ale jak przychodzi z pracy to zawsze chwile z siorką pogadają jak to małżeństwo i szykuje sie do kąpieli lub takiej delikatnej toalety po pracy wiec jak by się znalazła jakaś chętna to mogę wtedy kamerę w łazience włączyć i się pochwalić nim mnie to nakręca bardzo i jestem bardzo ciekawa czy są tutaj takie kobiety dziewczyny co tez podglądanie lubią. Jeżeli tak i się tego krępujecie to podam swojego skype-a jestem pod nickiem takim jak tutaj czyli iwona.bartol85 możemy sobie poklikać o tym tam. Nie wiem czy to dla was coś fajnego czy nie ale ja chce pogadać o tym. pa noo i w sumie to czekam na sygnały od was i dyskusję
iwona_bartol85
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]