moment prawdy

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

moment prawdy

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 19:50

oglądałyście ten teleturniej? jak wam się podobał? powiem wam że sama na pewno nie wybrałabym się do takiego programy, jednak mimo zarobionych pieniążków nie byłabym szczęśliwa że zostały "wywleczone" moje najskrytsze sekrety.
Luśka
 

Re: moment prawdy

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 20:15

Ha kiedys u mnie spala siostra i wlasnie trafilysmy na ten teleturniej nigdy wiecej go nie obejrzalam po udziale w takim programie zostaje tylko wyprowadzic na drugi koniec swiata (alaska) :lol: i jeszcze nazwisko zmienic no ale coz czego ludzie nie zrobia do kasy ja bym nie miala takiej odwagi choc mowia ze baba z jajami jestem ale nie dzieki
evka
 

Re: moment prawdy

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 09:49

Dla mnie to poraniony program. Ludzie piorą własne brudy publicznie. Już wołałabym nie wiem jak ciężko pracować, ale nigdy bym nie zdradzała swoich sekretów całej Polsce w obecności najbliższych mi osób. Czasami spojrzę na ten teleturniej by zobaczyć jak ludzie robią z siebie pośmiewisko :)
Panna_M
 

Re: moment prawdy

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 14:20

'kolejny program dla ludzi pragnących zrobić z siebie idiotów' - jak to określa mój facet ;) .
ja osobiście nigdy w życiu nie wybrała bym się do takiego programu, co w moim miemaniu nie świadczy o tchórzostwie a raczej o szacunku do spraw intymnych swoich jak i również bliskich mi osób. Program jednakże oglądam aby pośmiać się z ludzi którzy dla pieniędzy gotowi są powiedzieć dosłownie wszystko. :lol:
Leukone
 

Re: moment prawdy

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 11:30

jak to się mówi czego ludzie nie zrobią dla wielkiej kasy ??? program jest interesujący ze względu na to, że ludzka ciekawość co do tragedii innych osób jest tak wielka, że można na niej zbić niezłą kasę... spójrzcie ile edycji big brothera było a to też wchodzi w tak zwaną ludzką ciekawość , techniki manipulacji telewizyjnej manipulacji przede wszystkim odbiorcą sa tak wielkie, ze nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Studiuje dziennikarstwo więc nie które rzeczy pokazują nam od wewnętrznej strony :) osobiscie jestem na nie moje sprawy to moje sprawy jeśli chciałabym je rozwiązać to0 tylko i wyłącznie w gronie najbliższych mi osób :) się rozpisałam... :)
jagoda
 

Re: moment prawdy

Postprzez Anka24 » 26 sie 2009, o 11:16

po obejrzeniu programu byłam w wielkim szoku! :o nie wiem jak ludzie mogą się do niego zgłaszać... owszem ogląda się może ciekawie ale pytania są wg mnie zbyt intymne i w życiu bym się nie zgłosiła do takiego programu... pewnie nie jedna rodzina się przez takie coś rozpadnie
Anka24
 

Re: moment prawdy

Postprzez hanka32 » 31 sie 2009, o 21:08

Ja też oglądam ten teleturniej ale tak jak moje poprzedniczki nigdy nie wzięłabym udziału w nim to wbrew moim zasadom :angrywife
hanka32
 

Re: moment prawdy

Postprzez kinius33 » 17 wrz 2009, o 15:26

Ja nie oglądałam, ale słyszałam że pytanie są bardzo intymne i niejeden raz zdarzyło się tak, że ktoś z rodziny oglądającego się popłakał lub wyszedł.
Może czas zobaczyć co to?
kinius33
 

Re: moment prawdy

Postprzez króliczek8982 » 28 lut 2010, o 23:03

Dla mnie ten program to jedna wielka porażka i tyle
króliczek8982
 

Re: moment prawdy

Postprzez kasienka » 26 wrz 2011, o 15:48

Tak, nie wiem czy jest bardziej durny teleturniej/show w tv.
kasienka
 

Re: moment prawdy

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 09:24

a to jeszcze puszczają w tv ?
dzo
 

Re: moment prawdy

Postprzez Lily of the Valley » 8 kwi 2012, o 08:45

Nawet ciekawy, ogladalam. Szkoda, ze byly tylko dwie serie. Mi sie podobalo, choc wiele osobv oburzala idea tego programu. Sama bym w nim nie wystapila, bo nie wiadomo, co tam w glowie siedzi... Mysle, ze od pieniedzy wazniejsza jest godnosc.
Polski odpowiednik to jeszcze nic, w amerykanskim Momencie prawdy to jakas wenezuelska telenowela.
Lily of the Valley
 

Re: moment prawdy

Postprzez kokkosowa » 27 lis 2012, o 21:48

Ogladałam wersję amerykańską,tam dopiero były pytania,w porównaniu z naszą wersją były bardzo kontrowersyjne .nasza wersja jest bardzo delikatna.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]