Podróże

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Podróże

Postprzez Kasia1234 » 12 gru 2012, o 11:30

Ja coraz częściej korzystam z ofert tanich lotów i udało mi się dzięki temu dosłownie za grosze zwiedzić Paryż, Oslo, Londyn, Liverpool, Barcelonę, Rzym, Mediolan... Planuję kolejne takie wycieczki, bo naprawdę są opłacalne. Jedynym problemem, jaki mam ostatnio to to, że moje ulubione torby podróżne na tym cierpią, bo jednak słabo znoszą podróż samolotem (jedna już tak mi się przetarła, że właściwie nadaje się jedynie do wyrzucenia). Muszę zainwestować w jakąś naprawdę porządną i utwardzaną walizkę, myślałam o tej znalezionej na lotaro.pl. Wygląda na naprawdę solidną, poza tym uwielbiam jej czerwono-bordowy kolor!
Kasia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 13:00

Re: Podróże

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:10

Czasami jak dobrze poszukasz możesz na prawdę fajną ofertę znaleść:)
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: Podróże

Postprzez Leyla » 9 sty 2013, o 11:17

Od dziecka marzy mi się wyjazd do Stanów. Najbardziej chciałabym tam zwiedzić New York, Boston i przede wszystkim Los Angeles... może kieyś tam polecę :witch
Avatar użytkownika
Leyla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 17:04

Re: Podróże

Postprzez oliwkazz » 9 sty 2013, o 11:34

Powiem Ci że ja też zawsze marzyłam o USA ale ostatnio mi przeszło i zwiedzam raczej naszą starą Europę.
oliwkazz
 

Re: Podróże

Postprzez marzenka29 » 10 sty 2013, o 13:17

ja bym chciała Egipt. Ale nie tylko to co każdy widział przy okazji wyjazdu z jakimś biurem tylko bardziej niekonwencjonalnie. Tak czytam sobie właśnie jakieś info tutaj http://www.travelin.pl/panstwo/egipt/praktyczne-informacje i może się uda..
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: Podróże

Postprzez huke » 10 sty 2013, o 17:41

Nie ryzykuj podróży za granicę bez wykupienia ubezpieczenia podróżnego. Koszty takiego wyjazdu w razie wypadku mogą sięgać kilkuset tysięcy złotych!! Za niewielką składkę ubezpieczenie, które Ci zaoferujemy zapewni:
- pokrycie kosztów leczenia tj. wizyt u lekarzy, pobytu w szpitalu, porodu, doraźnej pomocy stomatologicznej
- pokrycie kosztów transportu (w zakresie transport helikopterem)
- ubezpieczenie bagażu podróżnego
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
- assistance podróżne
- ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Współpracujemy z wieloma towarzystwami. Profesjonalnie dobieramy oferty do potrzeb i możliwości naszych klientów.
Zostaw nam swoje dane na huke.pl a skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
huke
 

Re: Podróże

Postprzez marzenka29 » 12 sty 2013, o 22:01

Ja to np do Zakopanego. Nigdy mi się nie udało być... Ale może znajde sobie jakis nocleg w Zakopanem i pojade, a co tam!
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: Podróże

Postprzez marta_BSG » 12 sty 2013, o 22:08

Paryż! Kocham to miejsce i mogłabym tam podróżować stale i wciąż :-) Paryski alfabet miejsc, które koniecznie trzeba w Paryżu zobaczyć znajdziecie na mega pozytywnej, babskiej stronie: http://projektpozytywka.pl/sur-le-momen ... i-alfabet/
marta_BSG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 12:14

Re: Podróże

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 21:25

Ja mam jeszcze sporo Polski do zwiedzenia, więc zagraniczne wojaże muszą poczekać :D Pojezierze Brodnickie zachęca mnie swoim urokiem, a przy okazji hotelem i SPA - Głęboczkiem ;) można tam odpoczywać na łonie natury i relaksować się, korzystając z zabiegów z winoterapii.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Podróże

Postprzez Misiek » 12 lut 2013, o 15:06

Ja chcę skoczyć do Tunezji. Zaciekawił mnie ten kraj po przeczytaniu kilku artykułów: http://www.etunezja.pl Chciałabym popatrzeć na ich kulturę, na ich zachowanie. Potargować się z nimi i kupić coś za małe pieniądze.
Misiek
 

Re: Podróże

Postprzez Amaretto » 17 lut 2013, o 18:22

Ja jeszcze zastanawiam się gdzie wybrać się na tegoroczne wakacje. Razem z mężem staramy się co roku odwiedzać coraz to inne miejsca ;).
Aktualnie czytam jakie regiony turystyczne mają najwięcej atrakcji. Interesują nas Stany Zjednoczone ale musimy jeszcze o tym pomyśleć ponieważ taki wyjazd to nie lada obciążenie finansowe.
Amaretto
 

Re: Podróże

Postprzez Lilly123 » 19 lut 2013, o 12:14

Ja to mam wakacje kiedy dzieci mi z domu pojadą ;-) Wtedy tak sobie odpoczywamy http://pozytywna.pl/obrazek/4318/ :D
Lilly123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 10:00

Re: Podróże

Postprzez medżiii » 19 lut 2013, o 12:16

[quote="Lilly123"]Ja to mam wakacje kiedy dzieci mi z domu pojadą ;-) Wtedy tak sobie odpoczywamy http://pozytywna.pl/obrazek/4318/ :d
To wtedy jest all inclusive pełną gębą :-P
medżiii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 sty 2013, o 16:09

Re: Podróże

Postprzez Tusia » 20 lut 2013, o 23:39

Chciałam zapytać czy któraś z Was była na 4-5 dniowej wycieczce po Londynie i macie jakiś sprawdzony plan działania/zwiedzania - które swobodnie poleciłybyście ?

No i pytanie o Itakę, czy ktoś był ostatnio na wyjeździe w rodzaju wycieczki, chciałam przede wszystkim podpytać czy podobała się organizacyjnie?
Tusia
 

Re: Podróże

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:13

A mi marzy się Taj Mahal i indie :D

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: Podróże

Postprzez vicky0019 » 20 mar 2013, o 18:12

A ja w tym roku lecę na Kretę a potem tak ja w uprzednim wybieram się nad polskie morze do Władysławowa do Hotelu Rejs. Polskie morze muszę zaliczyć z rodzinką choć na tydzień a Władysławowo bardzo lubię. Hotel Rejs też polubiłam szczególnie dlatego, że do plaży jest niecałe 50m a w hotelu jest mnóstwo atrakcji dla dzieci.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Podróże

Postprzez julitaa » 6 maja 2013, o 20:42

A co powiecie na wycieczkę po Niemczech, ktoś chętny? Znalazłam fajne tanie loty do Niemiec :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
julitaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 20:34

Re: Podróże

Postprzez posterka » 27 cze 2013, o 18:37

Ja wakacje również spędzam w Polsce ;) Jadę z dzieciakami do centrum rekreacyjnego Promenady nad Jeziorem Zegrzyńskim - byliśmy tam już wiele razy i naprawdę fajne miejsce ;) Znaleźliśmy je w sieci - jest o nim bardzo wiele pozytywnych opinii z którymi się zgadzam. Pokoje komfortowe, jedzenie dobre i bardzo dużo atrakcji.
Personel również kontaktowy i miły ;)
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Podróże

Postprzez Sharlot » 1 lip 2013, o 00:07

my w tym roku lecimy do Turcji, mymy juz przygotowana oferte, pozostalo mi tylko zawrzec polise na ubezpiecznie w podrozy, zakupy i zalatwic wszelkie sprawy w Polsce.
Sharlot
 

Re: Podróże

Postprzez vicky0019 » 1 lip 2013, o 18:56

hmm ja wybieram się z przyjaciółmi na SPAM. Piękna okolica nad jeziorem. Domek ładny 7osobowy. Do dyspozycji jest również łódka, którą można popływać po jeziorze. Idealne miejsce dla miłośników natury.

Ostatnio edytowano 2 lip 2013, o 08:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Podróże

Postprzez Amaretto » 1 lip 2013, o 20:39

A ja tradycyjnie jak co roku nad polskie morze ;) W tym roku zdecydowaliśmy się na Łebę - bardzo miła miejscowość która ma swój specyficzny klimat. Wynajęliśmy domki letniskowe ze znajomymi tuż przy samej plaży (szukaliśmy w tym miejscu - zdecydowanie największy wybór w sieci)>
Byłam w Łebie już wiele razy i za każdym razem urzekają mnie szerokie, piaszczyste plaże i cudowne, duże wydmy.

Ostatnio edytowano 2 lip 2013, o 08:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Podróże

Postprzez gohusia » 3 lip 2013, o 19:14

A ktoś z Was wybiera się na wakacje z dziećmi z biurem podróży? Czy biura podróży dają jakieś atrakcje, rabaty dla dzieci, rodzin z dziećmi?
gohusia
 

Re: Podróże

Postprzez Tusia » 23 lip 2013, o 21:10

Tak Itaka daje. Nie pamiętam jak to jest z większymi dziećmi, bo czytałam o tym już ponad miesiąc temu kiedy wyszukiwaliśmy wczasów dla mojej siostry z synkiem rocznym. Za niego nie płacili, a pamiętam że były informacje o rabatach dla dzieci.
Tusia
 

Re: Podróże

Postprzez docha » 10 sie 2013, o 18:04

Możesz chyba u nich ustawić taki filtr, że szuka tylko hoteli z atrakcjami dla dzieci. Albo popatrz na Klub Przyjaciół Itaki, tam jest sporo ofert, które na pewno Cię zainteresują.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Podróże

Postprzez eDom » 20 sie 2013, o 12:57

A co sądzicie o mniej popularnych kierunkach, jak choćby Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Serbia i wiele, wiele innych?
eDom
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]