Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez milek » 24 lis 2012, o 00:21

Witam
Gdzie polecacie wybrać się nad polskie morze? która miejscowość jest wg Was najładniejsza i z klimatem? gdzie są piękne widoki i w ogóle? :D

Zobacz obowiązkowo poniższe strony, które idealnie się dla Was sprawdzą: http://www.szwalnia.pl oraz http://www.przeprowadzkigdansk.org
milek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:14

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez asap » 25 lis 2012, o 19:34

Bardzo polecam stronkę SPAM Korzystam z niej przy okazji weekendów nad morzem i aranżowania wyjazdów służbowych - za każdym razem zdała egzamin. Umożliwia wyszukiwanie na podstawie Twoich kryteriów, więc nie jest tylko spisem miejsc ale też taką jakby wyszukiwarką .

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Amaretto » 12 gru 2012, o 17:44

Ja w tym roku odwiedziłam Słowiński Park Narodowy. Miejsce polecili mi znajomi i faktycznie jest tam bardzo pięknie. Utworzenie parku pozwoliło zachować nadmorską przyrodę w praktycznie niezmienionym stanie. Mnóstwo jest jezior a mierzeja rozciąga się na wiele kilometrów. Warto zobaczyć ruchome wydmy które są unikatowe w skali całej Europy,. Wynajmowaliśmy SPAM w Rowach. I z dala od miejskiego zgiełku porządnie wypoczęliśmy.
Poniżej parę fotek :
Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:06 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:07

Ja polecam Ci mielenko. Bardzo fajna miejscowość cicha i spokojna i plaże piękne
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez marzenka29 » 19 gru 2012, o 01:06

Myślę, że miedzyzdroje SPAM są w sumie dość tanie. Można tam zobaczyć jak to wypada kosztowo.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:07 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez bettti86 » 19 gru 2012, o 10:07

ja nad morzem nie byłam już 10 lat :( ostatni raz na obozie tanecznym, muszę koniecznie wybrać się w przyszłym roku...chociażby na chwilkę, bo zapomnę jak Bałtyk wygląda
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez kubasa1 » 23 gru 2012, o 12:48

Z takich miejscowości to polecam Mielenko. Wioska koło Mielna. Przeżyłem tam najpiękniejsze chwile swojego życia :D

kubasa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 12:10

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Maj_ka » 8 sty 2013, o 14:59

Darłówko jest całkiem ok, bardzo ładne, piaszczyste plaże:)
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Anita05 » 10 sty 2013, o 22:34

A był ktoś w Sarbinowie ? warto ?
Anita05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sty 2013, o 22:28

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez szwagier1474 » 19 sty 2013, o 16:06

Chcesz magiczne miejsce? Sopot będzie idealnym wyborem!

Wyposażenie szkół https://aktin.pl/ i przedszkoli.
szwagier1474
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 16:03
Lokalizacja: Górny Śląsk czasami Londyn :-)

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez minejra » 23 sty 2013, o 10:23

Ja byłam tylko w dwóch miejscach. Jeśli chcesz poimprezować to śmiało polecam Ci Sopot. W dzień jest to spokojne miasto, a w nocy zamienia się w jedną wielką imprezownie. Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku to polecam Kąty Rybackie :)

minejra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 10:15

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez sat107 » 23 sty 2013, o 16:18

Anita Sarbinowo to taka spokojna miejscowość. Byłam tam kilka lat temu. W zasadzie można tam wypocząć, jeśli nie szukasz atrakcji typu dyskoteki i zabawy do białego rana w gronie rozentuzjazmowanych nastolatków, to dobre miejsce. Swoją drogą wszystko jeszcze uzależnione jest od ceny. O moim docelowym miejscu wczasów zazwyczaj zawsze decyduje budżet. Sama wyszukuję ofert noclegów, najczęściej na topnocleg.pl bo mają dużą bazę miejsc docelowych ze zdjęciami, a i w ofercie podana jest zwykle cena miejsca. Napisz więcej, czy chcesz raczej imprezować, czy szukasz spokojnych i czystych plaż aby wypocząć od zgiełku.
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 21:29

A mi strasznie podobało się Pobierowo - niedaleko Świnoujścia i Międzyzdrojów, więc gdy pogoda nam nie dopisywała przez jakieś dwa dni, robiliśmy sobie wycieczki do miasta ;D również miejsce na nocleg mieliśmy fajne, ponieważ kosztowało nas coś 25zł za dobę od osoby w takim schronisku z dostępem do kuchni, w której rodziny z dziećmi robiły sobie normalnie obiady ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Eleonorcia221 » 6 lut 2013, o 12:10

Łeba, plaża jest w tej miejscowości magiczna:) Poza tym bardzo urokliwa miejscowość. Co do kwater, to nie należy do najtańszych, ale na topnocleg.pl jak już zaczniesz szukać to na pewno uda ci się trafić dobrą okazję.
Eleonorcia221
 

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez suuzina » 7 lut 2013, o 20:03

A jak dla mnie najbardziej magicznym miejscem nad Polskim morzem jest Władysławo. Może nie ma jakiegoś spektakularnego molo jak w Sopocie ale jest tam piękna szeroka plaża, niesamowity klimat mieszkańców, rewelacyjne knajpki z jedzeniem i noclegi na na prawdę wysokim poziomie. Tak jak Sat107 też samodzielnie wyszukuję noclegów bo zawsze to taniej i można w pełni znaleźć taki nocleg jak mi pasuje (a jestem wymagająca :) ). Też korzystam z tej stronki topnocleg.pl bo na prawdę dużo tam mają obiektów znad morza, i fajną szatę graficzną co cieszy oko :) A tak na poważnie to też nie wyskakują żadne reklamy jak na innych serwisach co jest dla mnie mega irytujące . A jeśli macie jeszcze jakieś inne fajne miejsca nad morzem gdzie można tez pośmigać na :rower to piszcie bo chętnie bym poznała coś nowego :)
suuzina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 19:53

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:19

Wydaje mi się że mielenko:p

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Martyneczka22 » 15 mar 2013, o 16:05

Jak dla mnie to tylko i wyłączenie Kołobrzeg. Często tam jeżdżę ze znajomymi, by trochę wypocząć i dobrze się zabawić. Zawsze wracamy zadowoleni :) Ostatnio pozwoliliśmy sobie na odrobinę luksusu i zatrzymaliśmy się w ciekawym apartamencie, co jeszcze bardziej poprawiło nasze humory. Jeśli będziecie szukać apartamentów to ciekawe oferty znajdziecie w tym serwisie: SPAM

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:07 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez aneta23 » 2 kwi 2013, o 20:59

Jak dla mnie najlepsze nadmorskie miasteczko to Władysławowo, jeżdżę tam już od wielu lat. Miejscowość ma swój niepowtarzalny klimat. Co do zakwaterowania to najczęściej szukam noclegu poprzez stronę SPAM Strona posiada oferty ze sprawdzonymi domkami/apartamentami, większość z nich jest niedroga i o dobrym standardzie. Jeszcze się na nich nie zawiodłam, zawsze byłam zadowolona z wyboru.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Żela » 3 kwi 2013, o 12:42

REWAL, zdecydowanie. Piękna, czysta plaża. Nie jest jakoś bardzo droga, do morza strasznie blisko. Samo miasteczko jest sympatyczne. Byłam kilka razy i zawsze coś się zmienia. Powiem szczerze, że jeśli mam się wybrać nad morze to tylko tam. Gorąco polecam! ;)
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez ola.nowik » 6 kwi 2013, o 17:19

Ja również polecam Rewal. SPAM tam są w korzystnych cenach, a sama miejscowość też ma wiele atrakcji. No i nie jest jak np. Kołobrzeg czy Łeba przeładowana turystami.

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola.nowik
 

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez Primrose36 » 13 kwi 2013, o 08:55

Co znaczy dla Ciebie słowo MAGICZNA?
Dla mnie magiczna oznacza małą ilośc turystów i piękną przyrodę.
Ja polecam wieś RUSINOWO koło Jarosławca.
Cicho, spokojnie, las, plaża niezatłoczona, brak smażalni i bud z chińszczyzną ;)
Do kurortów jest niedaleko, jakby się zachciało wakacyjnego chłamu :)
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez gawel90 » 13 kwi 2013, o 10:45

Ja zakochałem się w Międzyzdrojach! Coś wspaniałego, pięknego, na pewno tam wrócę.

Najlepsze miejsce na wakacje, to rejony Polski zalesione, jeziora oraz cisza i spokój. Czyli po prostu wczasy na Kaszubach! ;)
gawel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:35

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez MamaAnia » 16 kwi 2013, o 12:41

Rowy ;) A jak nie tam to wtedy wybieramy pełne morze i prom ;) Parę razy już byliśmy w Ystad ale mało czasu było na zwiedzanie, teraz chyba przyszedł czas na odwiedziny u Hamleta i w fabryce piwa, zwiedzanie i degustacja ;) więc w sam raz wycieczka na weekend majowy ;)) SPAM

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez a_gatka » 22 kwi 2013, o 15:18

"Za oknami urzekający widok na Zatokę Pucką, a w dalekim horyzoncie pas Trójmiasta. W urokliwym położeniu naszej restauracji odpoczniesz kontemplując się ciszą, spokojem i przepiękną panoramą." http://www.starawedzarnia-hel.pl/

Ja wiem, że marudzę dzisiaj, ale po pierwsze jestem zakochana, a po drugie nakręcona, bo tam jedziemy tylko we dwoje ZNOWU ^^
a_gatka
 

Re: Magiczna miejscowość nad polskim morzem - gdzie?

Postprzez krysia19 » 16 maja 2013, o 11:55

A byliście może w Rowach? :) Jest to niewielka miejscowość która znajduje się w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest tam naprawdę bardzo pięknie.
Utworzenie parku pozwoliło zachować dziką przyrodę w praktycznie niezmienionym stanie tak więc można nacieszyć się widokiem licznych nadmorskich jezior, wydm ruchomych (które są unikatowe w skali całej Europy) oraz lasów.
SPAM w Rowach możecie zarezerwować tutaj ;)

Ostatnio edytowano 30 cze 2018, o 21:12 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]