Kolejny mandat

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kolejny mandat

Postprzez Armigor » 3 gru 2012, o 14:55

Witam mam dość nietypowy problem z mężem lubi szybką jazdę dzisiaj przyszedł kolejny mandat mam tego poprostu dosyć wiele razy sie z nim kluciłam żeby jeździł wolniej ale zawsze kończy sie to tak samo przecież nie jechałem aż tak szybko Nie wiem jak mu przemówić do rozsądku w tym roku na mandaty poszło ponad 500 euro on zupełnie sobie z tego nic nie robi twierdzi ze on mnie ze szmat nie rozlicza Co mam zrobić żeby znowu nie było awantury płazem napewno mu tego nie puszczę pomuszcie :auto
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Kolejny mandat

Postprzez brunecia » 8 gru 2012, o 01:21

Kurcze, trudna sytuacja. A czy wydaje na coś kase np papierosy, gry cokolwiek? Wtedy możesz powiedzieć, że dopóki nie przestanie przynosić mandatów do domu nie życzysz sobie, żeby kupował sobie czegoś tam, bo kasa z przyjemnosci musi pokryc koszta mandatów?
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Kolejny mandat

Postprzez Armigor » 10 gru 2012, o 00:40

Mój mąż nie ma uzależnień ale faktycznie moge mu powiedzieć że gdyby nie mandaty mugłby kupić nowe radio do auta a tak musi zaczekać bo mam inne wydatki i go przetrzymam bo i tak musimy kupić bo mój synek wrzucił dwa dni temu w jego aucie monetę do odtważacza :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Kolejny mandat

Postprzez toja » 12 gru 2012, o 18:40

być może się nie znam, ale to może być uzależnienie od adrenaliny, a to już może podlegać pod kwestie leczenia psychologicznego

Zagadką jest jakie kobiety lubią mężczyźni w dzisiejszych czasach
toja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 18:34

Re: Kolejny mandat

Postprzez Armigor » 12 gru 2012, o 20:04

Nie to nie kwestia adrenaliny koło nas są piękne drogi w naszym aucie prędkości zabardzo sie nie odczówa ale jest kierowcą i mugłby zwracać uwagę na ograniczenia
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Kolejny mandat

Postprzez schabef » 13 gru 2012, o 15:05

Hmm to ciężka sprawa. Może poradź mu, żeby zapisał się na jakieś rajdy, które są czasami organizowane i dzięki temu w jakiś sposób się wyżyje i zacznie wolniej jeździć :)

schabef
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 15:02

Re: Kolejny mandat

Postprzez eDom » 14 gru 2012, o 14:14

Trzeba kupić wolniejszy samochód ;)
eDom
 

Re: Kolejny mandat

Postprzez Armigor » 14 gru 2012, o 15:25

eDom napisał(a):Trzeba kupić wolniejszy samochód ;)


Co to,to nie :lol: ja też lubię nasze autka ,wolniejszy od obowiązujących przepisów jest chyba tylko Fiat 126p hihihi :auto
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Kolejny mandat

Postprzez celine » 14 lip 2018, o 22:13

Jeju mój chłopak ma to samo, strasznie przekracza prędkość i znowu przyszedł za to mandat. Teraz to już nie mam do tego nerwów, bo najczęściej prosi mnie, żebym to ja zapłaciła. Korzystam ze strony SPAM Przynajmniej o nic nie muszę się martwić, bo pomogła mi ona już nie raz zapłacić za mandat.

Ostatnio edytowano 15 lip 2018, o 09:38 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Kolejny mandat

Postprzez Monka22 » 27 sie 2018, o 18:18

Mój facet ma tak samo, lubi tą adrenaline przy szybkiej jeździe, nie popieram tego, denerwuje mnie to wręcz, a najgorsze w tym jest to że później chodzić mu się opłacać tego na pocztę nie chciało i ja musiałam latać, niedawno znalazłam stronę LINK i teraz tutaj płacę, tyle dobrego że nie muszę juz latać na pocztę tylko opłacam wszystko z domu.

Ostatnio edytowano 29 sie 2018, o 19:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Monka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 18:17

Re: Kolejny mandat

Postprzez sunny » 23 wrz 2018, o 18:02

może powinniście mieć oddzielne finanse, jak zobaczy, że nie ma wsparcia zastanowi się następnym razem;)

sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 13:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]