Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak schudnąć ?

Postprzez pati00-a » 29 cze 2012, o 17:02

Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.
pati00-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Foreseenothe » 3 lip 2012, o 01:41

Osobiście nie wierzę w działanie tabletek. Chemia, która nie daje gwarancji na schudnięcie. Powinnaś popracować nad przemianą materii- da się to poprawić dobrym odżywianiem. Polecam codziennie przed spaniem kubeczek mielonego siemienia lnianego, dostępnego w każdej aptece.

Przepyszna kuchnia włoska - idealny smak na wakacje!
Foreseenothe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 01:32

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez klaudia_04 » 4 lip 2012, o 19:44

Dobrze zmienić nawyki żywieniowe, polecam stronę SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

klaudia_04
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 19:37

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Lumena » 4 lip 2012, o 22:17

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:19 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Lumena
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez anonim2 » 9 lip 2012, o 15:05

Masz kilka tricków by schudnąć
1. nie stosuj diet, jeśli masz problemy hormonalne!!!
2. jak się katujesz to masz efekt jojo
3. Wyrzuć jedzenie z lodówki i kup zamiast świństw takie produktu by w lodówce było dużo drobiu, ryb, owoców i warzyw
4. jedz 5 razy dziennie małe porcje!
5. duużo ruchu
anonim2
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez lola4 » 11 lip 2012, o 16:18

Już gdzieś pisałam o tym żeby po prostu ograniczyć chleb i słodycze i przyrządzać potrawy w SPAM naprawdę dziewczyny ja schudłam 5 kg w ciągu miesiąca, bez żadnej diety

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:20 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lola4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 21:05

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez pomcia » 14 lip 2012, o 10:01

Sama nic nie zdziałasz wybierz się do dietetyka, zrobi badania. Może trudność w utracie wagi związana jest z problemem zdrowotnym? Nie daj się naciągnąć na żadne tabletki, preparaty, koktajle. Po okresie katowania się wrócić do swoich nawyków wraz z dodatkowymi kilogramami.
pomcia
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez katarzynka » 15 lip 2012, o 11:12

Nie wierzyłabym w magiczną moc tabletek, jak również uszanowałabym wątrobę i spróbowała jednak zmienić styl odżywiania. Jak już ktoś pisał wizyta u dietetyka to dobry pomysł, jest też sporo stron, gdzie można zamówić dietę przez internet, albo samemu spróbować zmienić nieco nawyki żywieniowe. Odstawić słodycze, słodkie napoje, tłuste wędliny i wieprzowinę, zmniejszyć ilość zjadanego pieczywa i zamienić jasne na ciemne, wprowadzić więcej warzyw i owoców oraz chudego mięsa i nabiału.
katarzynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 21:25

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez olgie86 » 16 lip 2012, o 06:23

Mi udało się schudnąć w dwa miesiące 7 kg. Jadłam tylko gotowane mięso, duzo warzyw i owoców, odstawilam słodycze i słodkie napoje, piłam duzo wody i więcej się ruszalam. Niestety w międzyczasie przyszły małe problemy ze zdrowiem, zaczęłam brać tabletki hormonalne i apetyt wrócił, ale tak duży ze nie mogłam się pohamowac. Dlatego zrzucone kilogramy wróciły w krótkim czasie i muszę zaczynać od początku :cry:
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Figa » 16 lip 2012, o 14:02

Tabletki odradzam,
Może gotowanie na parze plus step plus basen.
Polecam może nie ma szybkich efektów, ale na dłuższą metę już są i nie ma efektu jojo
Avatar użytkownika
Figa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 13:24

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hibiskus » 17 lip 2012, o 23:15

Ja w tabletki nie wierzę i odradzam.(bo co takiego mają tabletki nadzwyczajnego? nic. Wszystkie skadniki możesz znaleźć w pokarmie. ), ale za to wierzę w różne herbaty. Tylko nie jakieś tam horendalnie drogie (bo to naciąganie), tylko takie, co można nabyć w kazdym sklepie za parę złotych - zielone, pu ehr, ziołowe itp. Zresztą jeśli kupuję sobie taką zdrową herbatkę to mnie to motywuje bardziej, żeby się poruszać, żeby zdrowiej jeść i może dlatego to nawet działa.

Życie to ma być przyjemość, a nie katowanie się. Oczywiście warto się wiecej ruszać, ale niech to będzie przyjemność dla Ciebie. Czerp satysfakcję z tego, że np. przebiegłaś/przepłynęłaś wiecej niż za poprzednim razem. Może spacery - ciesz się, że poznajesz ciekawe trasy itp.

moje imię znaczy "czysta, bez skazy"
Avatar użytkownika
Hibiskus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 17:07
Lokalizacja: Polska

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez mastylla » 20 lip 2012, o 10:01

RUCH RUCH i jeszcze raz RUCH! Poza tym cukiery i ciacha w odstawke, duzo wody mineralnej i bedzie dobrze. A tabletki sobie daruj bo nic nie dają. Gdyby były skuteczne to na świecie nie było by otyłych ludzi.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mirex » 27 lip 2012, o 09:20

pati00-a napisał(a):Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.


Nie stosuj żadnych diet, a zmień nawyki i zacznij się racjonalnie odżywiać. Mniejsze posiłki, 4-5 razy dziennie mniej więcej o stałych porach. Masz coś ruchu w ciągu dnia? Jeśli nie, to zacznij się trochę ruszać, może jakieś bieganie, rower... Odpuść sobie tabletki. Zdrowiej się odżywiać i więcej ruchu i to na pewno pomoże. I trzeba być w tym konsekwentnym i wytrwałym. Może pójdź do dietetyka, to było by najlepsze rozwiązanie, bo w internecie co osoba, to inny "przepis" Ci poda, a organizmy są różne jak i codzienny tryb życia.
Chyba, że przybieranie na wadze jest uwarunkowane genetycznie, to do specjalisty by trzeba by było się wybrać.

Praca jako opiekunka w Niemczech - dogodne warunki pracy. Zapraszamy.
Mirex
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 12:55

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez piper » 9 sie 2012, o 12:39

jka nie podjadam i więcej ruchu to widzę efekty. staram się jeść c regularnie i dużo ćwiczyć.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Oczarovana_pl » 16 paź 2012, o 18:59

Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez pigmatic » 18 lis 2012, o 22:31

Nie polecam dietetyka, nie na samym początku bynajmniej.

1. Jedz więcej warzyw, owoców, kasz, ciemne pieczywo
2. Staraj się jak najwięcej ruszać - spacery, bieganie, ulubiony sport
3. Nie stresuj się dietami itp, po prostu zmień swój styl życia na zdrowy i polub go :)

Ja regularnie czytam bloga SPAM dużo się stamtąd nauczyłam. Zaprenumeruj też jakąś gazetkę na temat zdrowego odżywiania i czytaj dobre fora, takie jak to :)

Do dzieła i powodzenia!

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:20 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
pigmatic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 22:26

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez martula11 » 20 lis 2012, o 17:25

Dieta i sport:))

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez mery » 30 lis 2012, o 18:09

Moim zdaniem najważniejsza jest motywacja i umiejętność nie poddawania się gdy przyjdzie ten trudny etap. Ważne jest też żebyś dobrała odpowiednie skłądniki do diety, żeby przy odchudzaniu nie towarzyszył CI inne dolegliwości. Np. ja nie mogę jeść w dużych ilościach jogurtów, kefirów itd.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Arabeska » 20 gru 2012, o 14:04

SPAM jest i nie jest prostą sprawą. W dużej mierze zależy od chęci. Bo ci którzy chcą osiągną efekt, a ci którzy tylko mówią że chcą niech się nie spodziewają sukcesu. Żeby sobie poradzić trzeba zacząć od diagnostyki, i dopiero na podstawie jej wyników można podjąć celowane działania. No i niezbędna jest zmiana nawyków, w czym pomocna będzie osoba prowadząca proces gubienia wagi i jej negatywnych efektów.

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:21 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Arabeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:04

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 15:18

to fakt, trzeba zmienić nawyki, bo one wbrew pozorom bardzo nas ograniczają, a jest tyle świetnych potraw, które możemy sobie przyrządzić, a ich kaloryczność jest niewielka, z tymże problem polega na tym, ze zamiast szukać to non stop jemy to samo i niestety najczęściej ziemniaki i schabowy
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zoi » 24 sty 2013, o 11:01

Zgadzam się z pigamtic. Spróbuj przestawić się na zdrowy tryb życia i zapomnieć o dietach cud. Ja sama od niedawna staram się prowadzić zdrowy tryb życia. I już widzę efekty! Z moich małych sekretów mogę Ci zdradzić, że jak mam napady głodu, sięgam po Asnax. Przyznam się, że przyciągnęło mnie ich fajne opakowanie a ich skutecznośc miło mnie zaskoczyła:)
Zoi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 16:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Zwariowana92 » 8 lut 2013, o 12:45

Ćwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia do tego zdrowa żywność najlepiej ekologiczna polecam sklep internetowy Eco Living Style.pl tanio i szybko a jak chodzi o trening to zawsze i wszedzie Ewa Chodakowska znajdziecie ja na FB :swing
Zwariowana92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 12:35

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez marina_30 » 19 lut 2013, o 15:44

w odchudzaniu najważniejsze są cztery rzeczy:
1. pokarmy bogate w błonnik
2. ruch
3. wysypianie się
4. nie można jeść później niż po 20

żadne diety 1000 kcal nie zadziałają, bo i tak po nich będzie efekt jojo. trzeba wyliczyć sobie dzienne zapotrzebowanie na kalorie i po prostu starać się go nie przekraczać. aby chudnąć wystarczy jeść 1600 kcal, a to jest tyle by w ciągu dnia nie czuć głodu. nawet jeśli raz na jakiś czas odpuści się sobie ograniczenia w jedzeniu, to nic się nie stanie, bo przecież następnego dnia można więcej poćwiczyć.

Najpiękniejsze kobiety mają najmniejsze szansę zdobycia wartościowego mężczyzny.
Avatar użytkownika
marina_30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:29

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez vicky0019 » 11 mar 2013, o 22:12

mery napisał(a):Moim zdaniem najważniejsza jest motywacja i umiejętność nie poddawania się gdy przyjdzie ten trudny etap. Ważne jest też żebyś dobrała odpowiednie skłądniki do diety, żeby przy odchudzaniu nie towarzyszył CI inne dolegliwości. Np. ja nie mogę jeść w dużych ilościach jogurtów, kefirów itd.


Dokładnie trzeba się zmotywować do działania - a dokładniej do ćwiczeń i diety :) Ja bardzo chciałam schudnąć, ale zmotywować się nie mogłam - pomogła mi jednak pani SPAM prowadzi szkolenia z motywacji i faktycznie jej metody mi pomogły.

Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 09:21 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez helenka814 » 12 mar 2013, o 23:40

faktem jest to, że dieta cud nie istnieje... najważniejszy jest ruch, picie wody w dużych ilościach, ograniczenie słodyczy i wiara w siebie ! ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek