Wyjazd do UK

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Wyjazd do UK

Postprzez kamakoma » 7 sty 2011, o 17:31

Witam, w marcu jadę do siostry do Londynu, chiałabym sie dowiedzieć czy sa jakies sposoby wymiany moich złotówek na euro poza bankami i kantorami? Podono sa jakies strony internetowe gdzie mozna mieć kurs dużo lepszy niż w banku. za każdą pomoc bedę wdzięczna.
pozdrawiam forumowiczki
kamakoma
 

Re: Wyjazd do UK

Postprzez justyna1981 » 10 sty 2011, o 11:49

Ja dużo podróżuje i od niedawna zaczęłam wymieniać walutę przez internet. Jest taka strona www.currencyfair.com. Mnie pasuje. Moja siostra też tam wymienia a ona mieszka na stałe w UK. Ale to już musisz się sama przekonać. Pozdrawiam i zdrówka życzę.
justyna1981
 

Re: Wyjazd do UK

Postprzez Armigor » 17 lis 2012, o 17:14

Ja wymieniam zawsze w kantorze tam też można dogadać sie co do kwoty. A jak mi zostają złotówki jak jadę do Irlandii to kupuję papierosy i to mi sie najbardziej opłaca :D sama nie palę :P
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Wyjazd do UK

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 17:21

ja sie boje wymieniac kase w innych miejscach niz kantor.chyba obawa wynika z braku wiedzy.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Wyjazd do UK

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:59

nie radzę wymieniać gdziekolwiek,możesz zostac oszukany,okradziony,nie kombinuj gdzie jest taniej,ale gdzie bezpieczniej.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Wyjazd do UK

Postprzez Barbara Karol » 19 gru 2012, o 16:12

kamakoma napisał(a):Witam, w marcu jadę do siostry do Londynu, chiałabym sie dowiedzieć czy sa jakies sposoby wymiany moich złotówek na euro poza bankami i kantorami? Podono sa jakies strony internetowe gdzie mozna mieć kurs dużo lepszy niż w banku. za każdą pomoc bedę wdzięczna.
pozdrawiam forumowiczki


Nie wiem czy to dobry pomysł. Teraz jest dużo oszustów i można paść ofiara przestępstwa. Ja na twoim miejscu mimo wszystko zaufałabym sprawdzonym sposobom. Może nie zaoszczędzisz i nie kupisz sobie nowych profesjonalnych kosmetyków do włosów, ale będziesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukana...
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Wyjazd do UK

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 10:40

ja też raczej nie wymieniłabym pieniędzy w takim kantorze internetowym, wybrałabym zwykły, wiadomo, ze banki odpadają, bo oni mają wysokie ceny, ale zwykłe kantory rywalizują ze sobą, więc wystarczy przejść się po kilku, a na pewno znajdziesz, gdzieś atrakcyjną cenę
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wyjazd do UK

Postprzez miljakow » 20 gru 2012, o 13:55

kamakoma napisał(a):Witam, w marcu jadę do siostry do Londynu, chiałabym sie dowiedzieć czy sa jakies sposoby wymiany moich złotówek na euro poza bankami i kantorami? Podono sa jakies strony internetowe gdzie mozna mieć kurs dużo lepszy niż w banku. za każdą pomoc bedę wdzięczna.
pozdrawiam forumowiczki



Daj spokój. Takie firmy lub prywatne osoby mogą Ciebie oszukać. Lepiej jest dostać trochę mniej kasy z wymiany, ale mieć 100% pewność, że jednak ją będziemy mieli, a nie będziemy wymieniać w ciemno u jakiegoś kolesia, który może wziąć pieniądze i już go więcej nie zobaczymy.

miljakow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:51

Re: Wyjazd do UK

Postprzez nasztos » 24 gru 2012, o 09:48

Ja się trochę boję wymieniać waluty przez te stronki :) Zawsze mi się wydaje, że po prostu stracę kasę i zyski będą tylko pozorne. Ale może po prostu nie dorosłam jeszcze do takich serwisów... :)
nasztos
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników