Partner a rodzice

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Partner a rodzice

Postprzez cassandra » 26 gru 2012, o 02:10

Mam pewien problem, ponieważ byłam z chłopakiem jakieś 7 miesięcy, moi rodzice wcześniej go lubili, dużo czasu razem spędzaliśmy w czwórkę, bo często mnie odwiedzał, potem oni przestali go lubić bo widzieli naszą kłótnie, po czym stwierdzili że jest leniwy i zaczęli wypatrywać w nim inne wady, koniecznie chcieli nas rozdzielić... zaczęło się psuć między nami bo wyjechałam za granicę do pracy na wakacje, tam go zdradziłam ale żałowałam i bardzo cierpiałam, to był najgorszy błąd mojego życia, moi rodzice widzieli jak to przeżywam, powiedziałam im co się stało i że to moja wina, że to ja go skrzywdziłam ale widzieli jak sobie nie radze z rozstaniem i jak się przez to zachowuję, po tym wszystkim znienawidzili go bo uważali, że nie ważne co zrobiłam to i tak jego wina i to on jest ten zły... rozumiem, że to moi rodzice i się o mnie troszczą i chcą jak najlepiej ale przecież to ja zawiniłam, nie rozumiem dlaczego tak się zachowują... teraz wróciliśmy do siebie, jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję Bogu, że on mi wybaczył, ale moi rodzice nie wiedzą o tym, nie wiem co robić?
cassandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 02:00

Re: Partner a rodzice

Postprzez Adix257 » 26 gru 2012, o 13:55

Witam cię cassandra

Zdrada w związku jest to najgorsze zło jakie można wyrządzić swojej drugiej połówce. Mimo to twój partner ci wybaczył, a to chyba jest świadectwem jego miłości do ciebie.
Rodzice zachowują się tak dlatego że chcą cie chronić i warto słuchać ich rad, ale jest to twoje życie i to ty decydujesz z kim chciałabyś sobie je ułożyć.

Pozdrawiam cię serdecznie Adrian.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Partner a rodzice

Postprzez alagera » 30 gru 2012, o 15:45

Rodzice zazwyczaj chcą chronić swoje dzieci, również przed nieudanymi związkami ale oni też nie są doskonali, do końca nie znają twojego chłopaka, nie znają waszego związku i dlatego tak reagują. Najlepiej porozmawiaj z rodzicami p waszym związku i powiedz im, że to twoje życie i to ty podejmujesz decyzje dotyczące twojej przyszłości. Rodzice powinni to uszanować.

alagera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Partner a rodzice

Postprzez Karczocha » 30 gru 2012, o 23:31

Najwazniejsze zebys ty była szczesliwa...to Twoje zycie oni go za Ciebie nie przezyją, poza tym nie oni beda z nim ale Ty. Super ze facet Ci wybaczył, ale musisz pamietac ze ten incydent zawsze bedzie gdzies w pamieci i moze kiedys jeszcze wypłynąć...a rodzice jak zobacza ze jestes sczezsliwa to tez zmienia nastawienie, daj im troche czasu ;)

Wiesz gdzie znaleźć drzwi drewniane ?
Avatar użytkownika
Karczocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 11:28

Re: Partner a rodzice

Postprzez mumue » 30 gru 2012, o 23:37

Z tymi rodzicami to jest tak, że zawsze chcą dobrze, a nie zawsze im wychodzi... Moim zdaniem nie powinnaś się tak bardzo na nich oglądać. Rób jak Ty uważasz, a rodzice prędzej czy później to zaakceptują :)
mumue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 21:01

Re: Partner a rodzice

Postprzez mandela » 3 sty 2013, o 12:53

Rodzice czego byś nie zrobiła będą stali za Tobą murem. Pamiętaj, że to Twoje życie, Twoje decyzje i Twoje konsekwencje, więc nie podejmuj decyzji pod wpływem innych.

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]