Mam już dość .. ;((

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Mam już dość .. ;((

Postprzez Lena20 » 5 gru 2012, o 01:23

Dziewczyny mam już dość wszystko w moim życiu jest nie tak jak trzeba ehh ..
mam ojca alkoholika którego nienawidzę , chciałabym żeby najlepiej zniknął z mojego życia raz na zawsze brata małego którego sama wychowaływałam ale wyjechalam do Uk zarobić lepsze pieniądze z moim facetem .. boli mnie to wszystko że on tam jest sam ( mój brat ) ... ;(( nie wiem tu wcale nie jest lepiej musze sie prosić na każdym kroku o swoje pięniądze ciężko zarobione ... ehh wciąż dochodzą jakieś wydatki mieszkanie raty długi pożyczki wszystko ja nie mam siły do tego wszystkiego wciąż sie zamartwiam wciąż płaczę nie widzę rozwiazania żadnego .. eh .. ;(( co ja mam robić , najgorsze jest jednak to że nawet z os. trzecią nie mam jak bo jestem tu sama z moim facetem ... ;((

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez bettti86 » 5 gru 2012, o 11:34

radzę...wziąć głęboki wdech i wydech, bo z Twojego postu wynika, że jesteś bardzo zmęczona zadręczaniem się i myśleniem o życiowych problemach, po pierwsze pamiętaj, że nie jesteś jedyna, która chciałaby żyć lepiej, ale nie może, prawdę mówiąc to nawet masz się z czego cieszyć, bo nie jesteś w życiu sama, masz chłopaka, a uwierz mi, że to już jest powód do dumy, ja jestem samotna i tak na prawdę wiele bym oddała za miłość, ale niestety nie jest mi to pisane :cry:
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez Masjaa » 5 gru 2012, o 12:36

Niestety życie nie rozpieszcza... musisz przetrwać czas kiedy jest gorzej, zazwyczaj tak dziwnie się układa że jak już wydaje nam się, że nic lepszego nas nie spotka dzieje się coś co zmienia wszystko... pomyśl czy są jakieś możliwości zmiany w życiu? ja jestem sama , mieszkam w obcym mieście , bez rodziny, nie mam faceta, przyjaciółkę tylko jedną tu a reszta to wiadomo jakie znajomości.... jest mi ciężko bo wszystko muszę sama załatwiać, przeraża mnie samotność ale co mam zrobić, muszę jakoś sobie radzić , nikt za mnie życia nie przeżyje. przekonałam się już że mimo wszystko najważniejsze jest zdrowie...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez Lena20 » 6 gru 2012, o 03:49

już bym się calkiem zgłupiala jak bym byla w tym wszystkim sama , tak niby mam faceta ale jak są problemy wszytskiego mam dość nawet jego głupie zachowanie tak mi działa na nerwy że czasem wątpię w moje uczucia a tego mi brakuje zeby jeszcze jego stracic dzis powiesiłam na ścianie 3 koperty z napisem ` mieszkanie ` `raty ` `pożyczki ` i pzy każdej wyplacie postanowiłam coś tam wkładać to każdej po trochu .. mam nadzieję że to jeden krok do rozwiązania problemu bo przeciez nie da się od tego uciec ........

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez vicky0019 » 7 gru 2012, o 17:12

Niestety takie jest życie. Nigdzie nie ma jak w bajce ani tu w Polsce ani zagranicą. Ja dużo czasu spędzam w Niemczech i może zarobki są lepsze ale za to ludzie do kitu.

Co do kopert - to mogą być dobrym rozwiązaniem - ja odkładam zamiast do kopert do słoiczków hehe.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:55 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:39

niestety takie życie,każda z nas ma czasem gorsze dni,odpręż się,wyluzuj,odpocznij.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez Lena20 » 13 gru 2012, o 02:01

jestem bardzo slabą osobą psychicznie , wszystko mnie załamuje , wiem że to złe ale nie potrafię tego zmienić mój facet jest przy mnie i to on jest tym optymistą i to mnie cieszy

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez skner » 13 gru 2012, o 23:50

Spróbuj jeszcze trochę wytrzymać, zacisnąć zęby i przede wszystkim przeanalizować sytuację - może coś jeszcze możesz zrobić żeby poprawić sobie życie. Albo po prostu trochę wyluzuj, mniej stresu i obwiniania się za los, czasami po prostu nie da się za dużo zrobić.

Pozdrawiam wszystkie kobietki serdecznie :)
Fototapety | ProSalus
skner
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 23:43

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez elzbieta45 » 14 gru 2012, o 18:02

tak kazdy boryka sie z problemami ja je tez mam ale zawsze powtarzam ze jutro bedzie lepiej . Wiesz co do brata to nie mozesz go wziasc do siebie to bys miała i zyła spokojniej majac oko na niego . Pamietaj o tym ze zyc trzeba z rozsadkiem i rozwaga a zyc bedzie sie lepiej
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez Armigor » 14 gru 2012, o 23:38

Ja proponuję ubrać się w uśmiech i poszukać pracy Brytyjczycy nie lubią smutasów więc zawsze wchodząc o pracę bądź delikatnie uśmiechnięta i nie zapomnij zapytać jak się masz ? I w swojej odpowiedzi możesz mówić dobrze ale dzięki tobie może być lepiej to działa. Ja też mieszkam od kilku lat na wyspach tu jest fajnie tylko trzeba nauczyć się tu żyć. Nie wiem jak w Anglii ale w Irlandii jest dość wysoki socjal prubowałaś sobie coś załatwić? Co do brata jak byś go miała ze sobą i zgłoszone że to ty jesteś teraz jego opiekunem prawnym mogła byś pobierać na niego childbenefit i fis do wypłaty niestety nie wiem jak to sie załatwia wiem że można bo kolega ma tu w ten sposób swoją kuzynkę
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez marys9 » 16 gru 2012, o 14:11

Naprawdę, trzeba było się dobrze 2 razy zastanowić, zanim wzięło się pożyczkę... jeśli bank nam jej nie udzieli to faktycznie może być problem z jej spłatą u innych firm.

Zobacz obowiązkowo: http://www.przeprowadzki-poznan.biz.pl , http://www.przeprowadzki-katowice.biz.pl , http://www.przeprowadzki-szczecin.com.pl , http://www.przeprowadzkilodz.com - Zapraszam do skorzystania z moich usług. Z usług mojej firmy zajmujacej się przeprowadzkami :)
marys9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 14:07

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez Lena20 » 17 gru 2012, o 01:13

wiem może źle zrobiłam sytuacja sie zmieniła troche przekalkulowalam kilka waznych dla mnie spraw jakos to idzie do przodu , dzieki dziewczyny za wsparcie dobrze jest poczytac i poczuc od srodka wsparcie :))

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Mam już dość .. ;((

Postprzez oOosylwiaoOo » 31 gru 2012, o 20:16

Głowa go góry :) Widać, że jesteś silną osobą :) A wsparcie...owszem daje wiele:)
Wiem co to znaczy mieć w rodzinie alkoholika ... ale wiedz o tym, że taki koszmar kiedyś się skończy, a Ty będziesz dumna, że nie pozwoliłaś sobie wejść na głowę:)

Trzymaj się:)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]