Najgorszy film

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Najgorszy film

Postprzez Lily of the Valley » 8 kwi 2012, o 13:19

Tutaj piszecie z uzasadnieniem o najgorszych filmach, które obejrzeliście. Co wam się w nich nie podobało? Tytuły? Fabuła?

Moim zdaniem będzie to film "Melissa P.", ale głównie z powodu zachowania głównej postaci. Nie przepadam też za "Strasznym filmem 3", gdyż próbowałam obejrzeć kilka razy, ale poziom głupoty mnie zniechęcił. Kolejny... najgorszy horror, jaki oglądałam, mianowicie: "Koszmar minionego lata".
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy film

Postprzez quillathee » 8 kwi 2012, o 23:28

Co do Mellissy P. nawet się z Tobą zgadzam. Znaczy mi się strasznie nie podobała przesadzona uległość tej bohaterki. Gość jej mówi "Kucaj" a ona kuca, no bez przesady.

No, a teraz... z całym szacunkiem dla moich ulubionych aktorów czyli Chyry i Cieleckiej, ale film "S@motność w sieci" był nie do zniesienia dla mnie... Pomysł fajny, ale dlaczego tak monotonnie i nudno?
No i jako wielka fanka horrorów gore: Cradle of Fear... Ja rozumiem, ze to film baaaardzo niskobudżetowy no, ale sztuczny kot który w ogole się nie ruszał, a w tle słychać było jego hałaśliwe miauczenie mnie powalił. To samo z filmem "Mord w kawałkach". Chociaż takie filmy mają parę zabawnych scen... Choć to też pojęcie względne, dlatego nie podam przykładów :)
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Najgorszy film

Postprzez Baśka1971 » 10 kwi 2012, o 10:35

"Gulczas a jak myślisz?" - szmira, która powstała po pierwszej edycji "Big brother" z bohaterami tego programu w roli głównej. To aż niewiarygodne było, że coś takiego można nakręcić. Przetrwałam jakieś 15 minut i odniosłam film do wypożyczalni.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Najgorszy film

Postprzez reffina » 11 kwi 2012, o 10:14

Widziałam tylko zwiastun, ale mam kandydata - "naziści z kosmosu" :D To będzie jakiś hardcore ;)
reffina
 

Re: Najgorszy film

Postprzez no.nie.wiem » 15 kwi 2012, o 09:49

"Ghost Rider 2", oglądałam kilka dni temu i ehhhh :( Tak lubię Nicolas'a Cage'a a tu taki zonk.
Nie dotrwałam do końca filmu (a może i nawet do połowy...) Zbyt tandetny i przewidywalny jak na mój niewyszukany gust :?
Oglądając miałam ochotę wrzeszczeć: UCIEKAJ NICOLAS, CHODŹ DO MNIE!!! PRZY MNIE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ GRAĆ :lol:
no.nie.wiem
 

Re: Najgorszy film

Postprzez dzo » 15 kwi 2012, o 18:49

też mam słabość do Nicolasa :kwiatek :sex1 :sex1 :sex1
dzo
 

Re: Najgorszy film

Postprzez Baśka1971 » 16 kwi 2012, o 08:58

Ja także należę do jego fanklubu.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Najgorszy film

Postprzez numeria » 19 kwi 2012, o 07:39

Najgorszy film jaki w ostatnim czasie widzialam to ANTYCHRYST .... :)
numeria
 

Re: Najgorszy film

Postprzez quillathee » 19 kwi 2012, o 18:31

numeria napisał(a):Najgorszy film jaki w ostatnim czasie widzialam to ANTYCHRYST .... :)


Chyba żartujesz! ;o Film jest w mojej TOPce ;) Niby dużo seksu itp, ale scena pod drzewem powala, poza tym portrety psychologiczne są super no i tych trzech żebraków. Co Ci się nie podobało w tym filmie?
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Najgorszy film

Postprzez numeria » 19 kwi 2012, o 19:51

kochana :) wybralam sie do kina z przyjaciolka bo niby taki rozreklamowany a maz psiapsioly (milosnik kina i ksiazek) popukal sie palcem w czolo rzeczac: dziewczyny tylko nie to ... ale my co tam ... dawaj na antychrysta .... o rany ... moja droga ... usmialysmy sie po pachy ... film nie ma nic wspolnego z tytulem i najladniej ujmujac jest malo elegancki w obrazie ... nie mam na mysli scen erotycznych ... nie jest pruderyjna :D odradzam ... jak dla mnie czas stracony ... ;)
numeria
 

Re: Najgorszy film

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 23:12

Co do "Melissy P.", zamierzam się drugi raz zabrać do oglądania, to jednak niesprawiedliwe z mojej strony, żeby oceniać film jeszcze zanim się zakończył. Zniesmaczyła mnie początkowa scena z masturbacją głównej bohaterki, jak i późniejsze robienie przyjemności oralnej przypadkowemu facetowi, który defacto, był niezłym skurczybykiem.
Lily of the Valley
 

Re: Najgorszy film

Postprzez quillathee » 27 kwi 2012, o 18:57

W "Antychryście" Antychrysta trzeba się doszukać :) Tam nic nie jest wyłożone na tacy, musisz sobie sama rozwiązać zagadkę jeśli chcesz pojąć sens filmu. Ja film obejrzałam 3x zanim zaczęłam kontaktować kto naprawdę może być Antychrystem w tym filmie i dlaczego.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Najgorszy film

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 01:41

Kac Vegas, gorszej chały nie spotkałam od czasu obejrzenia tego filmu
dobroslawa
 

Re: Najgorszy film

Postprzez ~czekoladka~ » 7 lis 2012, o 12:23

Zgadzam się, Kac Vegas to tandeta, oglądałam i byłam wściekła że poszłam na to do kina.
~czekoladka~
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 20:48

Re: Najgorszy film

Postprzez alexi88 » 7 lis 2012, o 12:26

co tam opowiadaacie.. kac vegas byl fajny...
kac wawa to dopiero kicz :patyk

Avatar użytkownika
alexi88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 12:22

Re: Najgorszy film

Postprzez Madrala » 2 gru 2012, o 13:23

Zgadzam się. Kac Wawa to chłam. Ogólnie polskie komedie to od dobrych kilku lat rynsztok.

Avatar użytkownika
Madrala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 11:32

Re: Najgorszy film

Postprzez aniaz1 » 6 gru 2012, o 12:30

Właśnie słyszałam że ten film to najgorszy film na świecie :P Niestety nie oglądałam ale chyba oglądne żeby się przekonać:P

aniaz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 12:26

Re: Najgorszy film

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:13

najgorszy film jaki dotychczas widziałam to Prometeusz, zarówno fabuła jak i samo wykonanie było tragiczne, ten typ filmów w ogóle nie leży w moim guście, ale chłopak chciał go zobaczyć, więc poszliśmy do kina, zmarnowane 25 zł :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Najgorszy film

Postprzez schabef » 13 gru 2012, o 15:12

Dla mnie najgorszymi filmami jakie kiedykolwiek widziałam to Avatar, Prometeusz i Kac Wawa. Zwłaszcza ten ostatni jest strasznym kiczem.

schabef
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 15:02

Re: Najgorszy film

Postprzez matikii77 » 14 gru 2012, o 13:15

Zdecydowanie Kac Wawa no i jeszcze Chłopaki na Ibizie to szczyt debilizmu ;P

Umiesz liczyć - licz na siebie ! :)
szkoła policealna
Avatar użytkownika
matikii77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 13:09

Re: Najgorszy film

Postprzez -goska- » 14 gru 2012, o 14:30

Kac Wawa.
Avatar użytkownika
-goska-
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:27

Re: Najgorszy film

Postprzez Leyla » 9 sty 2013, o 11:58

reffina napisał(a):Widziałam tylko zwiastun, ale mam kandydata - "naziści z kosmosu" :D To będzie jakiś hardcore ;)

Chodzi Ci o Iron Sky? Ja sie dawno tak nie uśmiałam... to fajna europejska produkcja... ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje :) Jak ktoś lubi amerykańskie kino, to proszę bardzo :)
Avatar użytkownika
Leyla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 17:04

Re: Najgorszy film

Postprzez 456 » 9 sty 2013, o 15:25

Najgorsze filmy, które ostatnio widziałam to chyba:
* Abraham Lincoln: Łowca wampirów -efekty graficzne i dźwiękowe fajne, ale film kompletna klapa. To skakanie na biegnących koniach mnie rozwaliło. Zaliczyłam takiego facepalma, że huknęło w całym pokoju. Żenada. :lol:
* Skyfall 007 -nie pamiętam kiedy się tak wynudziłam, choć to ponoć film akcji... Męczyłam się 40 minut aż w reszcie mój się zlitował i wyłączył.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Najgorszy film

Postprzez dzo » 17 sty 2013, o 22:16

Blackfox napisał(a):Najgorsze filmy, które ostatnio widziałam to chyba:
* Skyfall 007 -nie pamiętam kiedy się tak wynudziłam, choć to ponoć film akcji... Męczyłam się 40 minut aż w reszcie mój się zlitował i wyłączył.


Skyfall to żenada jakaś była :diabel dawno się tak nie wynudziłam na żadnym filmie
dzo
 

Re: Najgorszy film

Postprzez 456 » 17 sty 2013, o 22:47

dzo napisał(a):Skyfall to żenada jakaś była :diabel dawno się tak nie wynudziłam na żadnym filmie

No a niby to film akcji. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]