Polecam do odchudzania

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Polecam do odchudzania

Postprzez Obliqes » 14 lis 2012, o 15:59

Cześć

Wiem że nieraz cieżko pozbyć się kilku centymetrów z "kilku miejsc" dlatego chciałam podzielić się sprawdzonym produktem.
Mam 23 lata i w zasadzie całe życie uprawiam sport.
Odżywiam się super, czytam o odżywianiu i w zasadzie to traktuje to jako pasję.
Ale nigdy nie potrafiłam pozbyć się zebranego nie wiem skąd :) tłuszczyku.

Mój chłopak który też całe życie jest aktywny kupił mi jakiegoś super spalacza tłuszczu.
Byłam naprawdę mocno sceptyczna do takich specyfików ale jednak dałam się namówić.
W ciągu 6 tygodni straciłam 7kg, ale co najważniejsze, spaliłam tłuszcz i tylko tłuszcz.
Lustro się poprostu do mnie uśmiecha :) musiałam się tym podzielić.
Obliqes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 15:45

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez Obliqes » 14 lis 2012, o 16:01

Obliqes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 15:45

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez Kasica » 18 lis 2012, o 22:35

hej a pamiętacie kiedyś coś takiego jak Slimfast? Swojego czasu ostro to reklamowali;)ciekawe czy było skuteczne...

Avatar użytkownika
Kasica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 23:07

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez Obliqes » 19 lis 2012, o 14:25

:) Slim fast ... to musiało być skuteczne bo to było zwykłe białko.
Z tym że w chorej cenie, choć zauważyłam że coraz więcej pojawia sie takich niby super pro zdrowotnych firm z suplementami i znowu są takie produkt jak slim fast.
Oferują zwykłe białka np. w opakowaniach po 300 gr i chcą za to ponad 100 pln.

Ale dziewczyny uważajcie na takie firmy bo w sklepach z suplemantami dla sportowców takie białka można kupić 5 razy taniej.

Ja pijam z chłopakiem / a raczej podpijam jego :) /
https://www.expert-suple.pl/64497/whey-delicious

i to jest genialny koktaj białkowy - a niewiem czy wiecie dziewczyny ale od białka się chudnie a nie tyje :) .. jak się przeważnie uważa.

Taki koktajl po treningu to coś cudownego .. bo zaspokaja mi całkowicie apetyt na słodkie a nie dostarcza ani trochę cukru.
Obliqes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 15:45

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez aga.ta » 26 lis 2012, o 16:46

dziewczyny, ale to trzeba również ćwiczyć, tak? samo zażywanie/picie/łykanie też działa, czy trzeba to łączyć z siłownią? bo ćwiczyć to ja, niestety, średnio lubię ;(
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez rozalia » 26 lis 2012, o 17:58

Coś to naciągana teoria bo mój mąż też pije białko, codziennie siłownia i tak już od kilku miesięcy a tłuszczyk nadal jest, mniej, ale w 7 kg w 6 tyg. to nie uwierzę... chyba że ciagle pijesz tylko białko, nic nie jesz i ciągle ćwiczysz...Bo bez ćwiczeń nic nie da się zdziałać a to jest tylko lekki wspomagacz, zresztą identycznie działa serwatka pochodzenia zwierzecego (nie sojowa) wiec nie oplaca sie wydawać tyle kasy na takie specyfiki. Za stówę to powinno zawierać conajmniej 90 g białka na 100 g produktu a nie "78-82g"
rozalia
 

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez ola.tes90 » 26 lis 2012, o 21:09

najważniejsze to jeść często ale mało. do tego zacząć biegać i dieta idealna! na idealna figure!
Avatar użytkownika
ola.tes90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 21:03

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 10:46

a ten koktajl białkowy jaki jest w smaku, bo w sumie może nawet bym sobie kupiła, ale jesli to jest jakies ohydne i nie przełknę to szkoda mi kasy, ja byłam na diecie białkowiej i wtedy bardzo schudła, ale oczywiście pod odstawieniu wszystki mi wróciło
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez Joanna1322 » 7 sty 2013, o 13:47

Ja stosuje zestaw ćwiczeń - korzystam z osobistego trenera, wcześniej piłam soczki, jadłam warzywka łykałam cudowne pigułki i nic teraz jak mam swój program odchudzający widze efekt nie tylko w wymiarach ale również w swoim samopoczuciu i się nie truje niczym :)

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Polecam do odchudzania

Postprzez a_gatka » 14 sty 2013, o 22:42

A jakie są tego koszty?
a_gatka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]