Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Postprzez Niesforna01 » 6 sty 2013, o 18:39

Hej Dziewczyny! Jestem tu nowa. Witam Was serdecznie!
A oto mój problem - Otóż mam 25 lat, skończyłam studia i mam całkiem niezłą pracę - normalne, zwyczajne życie. Ale mam poważną spinę z mamą i mam nadzieję, że mi jakoś doradzicie

Otóż na studiach i później przez kilka miesięcy mieszkałam w innym mieście. Miałam tam własne mieszkanie i sobie spokojnie żyłam. Jednak pewnego dnia pojawiła się oferta pracy o wiele lepszej od tamtej w moim rodzinnym mieście, więc razem z chłopakiem przeprowadziliśmy się tutaj I tutaj problem ! Otóż wynajęliśmy mieszkanko, ale gdy moja mama usłyszała, że chcę się wyprowadzić DO CHŁOPAKA po prostu przestała się do mnie odzywać! Zaznaczam, że wcześniej już razem pomieszkiwaliśmy, ale w innym mieście. Cóż, postanowiłam dla świętego spokoju zostać jeszcze trochę w rodzinnym domu, żeby mama mogła to jakoś ogarnąć. Ale co zaczynam temat to ona strasznie krzyczy ;O Czuję się, jak małe dziecko! Dodam jeszcze, że jak się wyprowadzę to mogę zapomnieć, że mam dom i nie będę już miała dokąd wracać! Czuję się źle, że uległam.. Ale z drugiej strony zawsze miałam dobre kontakty z mamą, a wiem, że jak się wyprowadzę ona po prostu usunie mnie ze swojego życia - tak to wynika z jej słów. Czuję się zamotana strasznie! Pewnie mnie wyśmiejecie, bo mam 25 lat i takie dylematy, ale tak się zamotałam w tym wszystkim, że nie wiem co robić ;O facet się nie wtrąca, powiedział, że wyprowadzę się kiedy będę mogła.. Ale ... hm co wy o tym wszystkim myślicie? Jak to wszystko rozegrać, jak postąpić?

Przytulam ;*
Niesforna01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 18:37

Re: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Postprzez G**** » 6 sty 2013, o 22:56

Może Twoja mama boi się, że Cię straci i tak tylko Cie straszy ;) Jak się wyprowadzisz to na pewno Cie nie wykreśli od tak sobie, to w końcu Twoja mama ;p martwi się o Ciebie ;)
Porozmawiaj z nią spokojnie, powiedz że chcesz się już tak na poważnie usamodzielnić, może zrozumie. Daj jej czas na przemyślenia :)
G****
 

Re: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Postprzez kropeczka20 » 7 sty 2013, o 09:34

Powinnas z mama porozmawiać na spokojnie.. Niech powie Ci dlaczego nie chce, abyś mieszkała że swoim facetem.. Może coś jej się nie podoba w Twoim chłopaku? Lub boi się że Cie straci.. Tu jest potrzebna poważna spokojną rozmowa.. Trzymam kciuki za Ciebie.. Powodzenia.:) i głową do góry.
kropeczka20
 

Re: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Postprzez bettti86 » 7 sty 2013, o 10:34

faktycznie dziwne zachowanie ze strony Twojej mamy, bo rozumiem każda matka chce miec blisko swoje dziecko, ale skoro już kiedyś mieszkałaś sama to nie rozumiem w czym problem, może jest religijna i nie akceptuje tego, ze będziesz żyła z facetem bez ślubu, trudno stwierdzić, musiałabyś faktycznie z nią poważnie o tym pogadać
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Mama nie chce mojej wyprowadzki!

Postprzez Ernesta » 15 sty 2013, o 16:46

mamy nasze znane są z tego,że zrobią wszystko by zatrzymać dziecko przy sobie,rozmowa z nią może coś zmienić ale nie musi,na pewno jest jej trudno sie z tym wszystkim uporać,może należy w tej rozmowie i to uwzględnić.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]