Taniec

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Salsa

Postprzez iza_rozpustnica » 27 cze 2012, o 10:40

Marzę, by nauczyć się salsy... :(
Niestety, od dawna nie mogę wygospodarować czasu... :(

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: Salsa

Postprzez ollie_o » 17 lip 2012, o 22:58

Czy znacie jakieś dobre szkoły salsy w Warszawie? Którą z nich mogłybyście polecić? Słyszałam o Salsa Libre, która oferuje różnorodne kursy na wielu poziomach, ale niestety jest dość droga. Jaki strój obowiązuje na zajęciach? Pozdrawiam.
ollie_o
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 22:38

Re: Taniec

Postprzez FillET » 4 paź 2012, o 16:09

Z tańca fascynował mnie od zawsze break dance. Może nie jest to typowy taniec, a raczej coś na miarę pokazu artystycznego, lecz bardzo bardzo mi się to podoba :)

FillET
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 16:05

Re: Taniec - Tango

Postprzez ewelina86 » 11 paź 2012, o 09:58

A ja odkryłam swoją miłość do tanga - mega namiętny, seksi - forma aktywności fizycznej która mi sprawia olbrzymią radość!
A zacząć proponuję od przekonania się na własne oczy jak wygląda w praktyce ja zaczęłam od profesjonalnego pokazu i teraz ćwiczę hehehehe. Teraz jest dobra okazja bo przyjeżdża do Polski znana grupa z Broadway‘u
a to zajawka
http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/ ... ango_show/

polecam z całego serca tą formę aktywności...
Avatar użytkownika
ewelina86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 15:41

Tango, taniec

Postprzez kasienka » 11 paź 2012, o 20:13

Hej ! Piszę do pasjonatek tańca, praktykujących i nie :D . Wiadomo jak jest, czas na taneczne hobby trudno znaleźć :? I ja niestety tez czasu nie mam na takie sprawy, chociaż bardzo bym chciała. Dlatego staram się oglądać programy taneczne, i programy o tańcu klasycznym. I w czasie TzG zaczęła się moja miłość :lol: . Po prostu uwielbiam patrzeć na tancerzy i wczuwać się w tą wyjątkową atmosferę.
Jaki jest Wasz ulubiony rodzaj tańca ? Ja najbardziej lubię Tango !!!! Czy ktoś też? Piszcie jak narodziły się Wasze pasje do tańca, nie ważne czy na parkiecie czy przed ekranem :P
P.S. W Polsce będzie show Tango Pasion, pokazy na żywo. Prawdziwi tancerze z Argentyny. Ja wybieram się do Warszawy, 4 listopada :D Żałuję, że dopiero w tym wieku zaczęłam taką fascynację, jako nastolatka mogłabym naprawdę tańczyć :(
A może któraś z Was też idzie na ten występ ?
kasienka
 

Re: Tango, taniec

Postprzez agamal » 14 paź 2012, o 21:55

Ja tańczę amatorsko, i oczywiście o Tango Pasion słyszałam. Zespół jest dla mnie guru, dają idealny pokazy i to mnie najbardziej zachęca do tego show. Będę 5. listopada w Szczecinie, bilet mam od dawna, jeszcze trzy tygodnie.... jakoś wytrzymam ! :D
P.S. Zawsze chciałam tańczyć i zaczęłam dopiero mając 25 lat, tańczę 2 lata.
Zachęcam wszystkich do tańca, na prawdę warto, można się nieźle ubawić, a jak juz umesz tańczyć i widzisz rezultaty masz mega satysfakcję, no i oczywiście jest jescze kwestia spadającej wagi :P
agamal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 21:07

Re: Tango, taniec

Postprzez ewelina86 » 24 paź 2012, o 12:57

Super że jest wątek dotyczączy tylko tanga:-)
Ja chyba na tym forum, że świadomość że ten taniec mnie zaj.. kręci posiadam od dawna ale dopiero teraz ruszam z nauką!!! Do tego mam zamiar potraktować go jako pewną formę aktywności fizycznej, wydaję mi się że przez taniec można nauczyć się pewnej zmysłowości czy świadomości własnego ciała.
Na ten pokaz też się wybieram, ciekawa jestem jak ogólnie wygląda na żywo taki profesjonalne show taneczne, bo szczerze powiedziawszy jeszcze nigdy nie byłam.
weszłam sobie nawet na oficjalną stronę tango pasion i powiem szczerze jestem pod wrażeniem trasy w Polsce, bo więcej niż kilka pokazów mieli we 2012 jeszcze tylko w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Finlandia i Portugalia. A w przyszłym roku w Szwajcarii i Francji. Czyżby Polska, aż tak rozwijała się tanecznie? strasznie mnie to cieszy, że światowi artyści tanga przyjadą do nas... najwyrażniej jednak w Polsce na taniec jest wzięcie. :polska :polska :polska :polska :polska :polska :polska :polska :polska
Avatar użytkownika
ewelina86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 15:41

Re: Tango, taniec

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 15:53

agamal napisał(a):Ja tańczę amatorsko, i oczywiście o Tango Pasion słyszałam. Zespół jest dla mnie guru, dają idealny pokazy i to mnie najbardziej zachęca do tego show. Będę 5. listopada w Szczecinie, bilet mam od dawna, jeszcze trzy tygodnie.... jakoś wytrzymam ! :D
P.S. Zawsze chciałam tańczyć i zaczęłam dopiero mając 25 lat, tańczę 2 lata.
Zachęcam wszystkich do tańca, na prawdę warto, można się nieźle ubawić, a jak juz umesz tańczyć i widzisz rezultaty masz mega satysfakcję, no i oczywiście jest jescze kwestia spadającej wagi :P


Ja tez tañcze tango. Niestety nie przeszłam całego kursu, gdyż nie miałam stałego partnera. Ale dzięki temu, znam kroki zarówno damskie jak i męskie... Jak widać faceci nie są niezbędni do życia...
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Tango, taniec

Postprzez bettti86 » 21 sty 2013, o 15:52

mnie najbardziej urzekła scena tańca...właśnie tango w filmie "Wytańczyć marzenia" widziałyście go?...tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=E6VvR3hkePI
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]