Pokoje dzieciece

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez puść_puść » 6 sie 2012, o 12:04

dla swoje córeczki sama wykombinowałam parę fajnych rozwiązań:
- przemalowałam stare meble na nowy kolorek - róż :)
- zainwestowałam w legowisko sako Fatty XL - turkusowe
..........
- ściany zrobiłam szare i zainwestowałam w szabloniki do wzorów na ścianach - kwiatki
- kupiłam jasno szarą wykładzinę
- uszyłam nowe zasłonki z kupionego materiału

pobawiłam się trochę, ale było warto! efekt bombowy!

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
puść_puść
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 11:56

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez pomcia » 20 sie 2012, o 14:44

Teraz w sierpniu brachol robił mały re-design pokoju starszemu synowi. Zmiana koloru ścian - weszła śliwka z pasem zieleni. Odświeżył też starą szafę, wymienił drzwi na takie z grafiką. Jak wasz pan ma smykałkę, to przy niższych kosztach można zbudować sobie taką komandorską szafę, bo większość elementów zamówił w hurtowni komandor w tym płytę z indywidualną grafiką. Teraz szukam fajnych gadżetów, dodatków do pokoju - klimat pociągi, wiek 11 lat.
pomcia
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Zorka » 21 sie 2012, o 09:33

Bardzo się cieszę, że piszecie o pokojach dla starszych dzieci, na forach wiele pisze się raczej o pokojach dla maluszków.

Pomcia - dodaj może jakieś zdjęcia, jestem bardzo ciekawa jak wyszły te zmiany.
Zorka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Amaretto » 6 wrz 2012, o 11:27

Ja ostatnio sprawiłam swojej córce SPAM Wybierałam razem z nią więc jest teraz wniebowzięta, że sama zaprojektowała sobie pokój ;P> Fajna sprawa, bo taki mały gadżet potrafi całkowicie odmienić wnętrze.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:48 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez karolinka34 » 15 paź 2012, o 15:43

Hej. Właśnie skończyliśmy remont pokoju naszej pociechy. Pokój wygląda dość nowocześnie więc szukamy jakichś ciekawych gadżetów do dekoracji. Mogą być jakieś nowinki techniczne jak np. tutaj SPAM Widziałyście może podobne sklepy do tego ? A może znacie taki sklep stacjonarny w Warszawie ? Jak znajde kabel USB to wrzuce zdjęcia pokoju po remoncie :)

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:47 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karolinka34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 15:36

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Katja13 » 21 paź 2012, o 20:36

Ja bym też poleciła odnośnie wykończenia to przede wszytkim fototapete. Polecam sklep z SPAM Mają naprawdę fajne wzory ( przynajmniej jak dla mnie). A sądzę że dla dziecka to taka fototapeta to zawsze jest jakaś uciecha:)

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:47 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

My life my problem
Avatar użytkownika
Katja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 19:25
Lokalizacja: Poznan

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 21:36

Dzisiaj są duże możliwosci ale też i wybór i zalezy to co dzieciom sie podoba
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez melinda » 28 paź 2012, o 23:50

Też jestem zdania, że dzieci powinny mieć swój udział w decyzji na temat ich pokoju. Oczywiście im większe tym więcej powinny mieć do powiedzenia. W końcu to one mają tam przebywać.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez MagdaMalaMi » 31 paź 2012, o 08:34

Tak, to prawda. Jeśli same zadecydują to czują, że ten pokój jest właśnie ich. Czasami trzeba dać dziecku wybór, bo jak się zada ogólne pytanie "Jak ma wyglądać Twój pokój?" możemy nie uzyskać konkretnej odpowiedzi. Lepiej podpytać "Które łóżko chcesz mieć w pokoju?" i pokazać dziecku np. dwa. Świetnym pomysłem jest pomalowanie jednej ściany farbą tablicową. UWAGA!!! Po pomalowaniu strasznie śmierdzi. Pan z ekipy SPAM która remontowała nam mieszkanie, poradził mi, żebym umyła ścianę wodą z mydłem. Pomogło!!!

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MagdaMalaMi
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez a_gatka » 19 sty 2013, o 20:21

U nas królują meble drewniane :baby
a_gatka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez sat107 » 22 sty 2013, o 12:20

Wszystko zależy od tego czy ma się królewicza czy królewnę;p Ja mam synka i kupiłam mu nad łóżeczko takiego słodkiego misia lampkę SPAM niedrogi, no i spełnia swoja funkcję. A to najważniejsze, bo jak synek się urodził, to lampa całą noc się świeciła. W sumie już kilka ładnych miesięcy się świeci :D

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez lolekk1 » 22 sty 2013, o 20:19

Ja mojemu małemu kupiłem łóżeczko w kształcie samochodu :D

lolekk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 20:16

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez posterka » 6 kwi 2013, o 19:10

Ja ostatnio widziałam bardzo fajne meble dla dzieci w sklepie internetowym i chyba zamówię komplet do pokoju swoich dzieci.
Ostatnio podobają mi się mebelki dziecięce z wstawkami w różnych kolorach - są takie zabawne i podobają się maluchom ;)

Ostatnio edytowano 8 wrz 2013, o 12:03 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:45

Pokój dziecięcy to często prawdziwe wyzwania dla rodziców. Gdy dziecko jest małe to jeszcze o.k, ale kłopoty zaczynają się w okresie dojrzewania.

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez argo » 20 sie 2017, o 17:36

chyba niezależnie od wieku, pokój dziecka /nastolatka to dosyć spore przedsięwzięcie, niemniej jednak powinien być tworzony z udziałem, wedle pomysłu przyszłego lokatora, bo to w końcu on musi się czuć tam najlepiej .
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Atlantic Polska » 2 paź 2017, o 21:12

Kupowanie nowego, kompletnego zestawu mebli dla niemowlaka, przedszkolaka, ucznia, a wreszcie dla nastolatka, jest nieekonomiczne. Dlatego postawić należy na proste, neutralne w stylu meble dla dzieci, które mogą służyć długie lata.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez tolla9 » 2 lis 2017, o 19:00

Wielu rodziców ma ogromną przyjemność z urządzania takiego pokoju. ;)

tolla9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:21

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Sylwuśka123 » 15 lis 2017, o 09:25

Ja już drugi rok robię pokój mojej córeczki i jeszcze nie skończyłam :) ale została mi już praktycznie kosmetyka także nie martwi mnie to zbytnio.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez truskawa » 5 lut 2018, o 23:44

U nas trwa faza na róż i jednorożce :D
Także pokój stał się różowy, ciemne meble pomalowałam na biało i jestem na etapie szukania dodatków z rogiem ;P
Niby nie chciałam nigdy robić pokoju tematycznego, który mógłby się znudzić, ale miłość trwa już dłuższy czas, więc w sumie czemu nie. Ściany zawsze mogę pomalować. Wyszukałam też na LINK lampkę "Koń", która co prawda nie ma rogu, ale nawet mi tak się podoba, że chyba ją kupię xD
Avatar użytkownika
truskawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lip 2017, o 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez jlammi » 7 lut 2018, o 16:21

Dziewczyny, a jam mam inne pytanie – z jaką częstotliwością wietrzycie pokoje dzieci? Problem jest wiadomo zimą, bo jak ktoś pod miastem mieszka to jest smog. Normalnie 30 minut wietrzenia i gardło swędzi, w nosie szczypie. Masakra generalnie, no ale wiadomo wietrzyć trzeba jakoś, żeby nie zakisić dziecka.
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez cocochanel2000 » 8 lut 2018, o 18:29

nie no kisić dziecka, czy siebie samego nie ma sensu. Smog w wielkich miastach (i nie tylko) to realny problem. Tysiące ludzi umiera przez takie zanieczyszczenia, to nie jest temat który można lekceważyć.ja mieszkanie wietrzę co wieczór i nie wyobrażam sobie inaczej.Mam ramki fakro antysmogowe w oknach i czuję wyraźną różnicę. Moim zdaniem lepsze niż oczyszczacze powietrza, ale co kto lubi. Poza tym sporo roślinek zielonych i od razu lepiej
cocochanel2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 12:29

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Kubiczkowa » 27 mar 2018, o 10:13

My mamy meble od Dedekids :) Fajne białe meble drewniane, wyglądają na prawdę cudownie w pokoju naszej małej księżniczki LINK

Kubiczkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 16:41

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez komm » 13 kwi 2018, o 11:29

Strasznie mi się podobają takie "konceptualne" pokoje z bohaterami ulubionych bajek na ścianach. Sama bym w takim zamieszkała ;)

komm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 11:20

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez joasia_m » 4 sie 2018, o 10:47

Fajny sposób na umeblowanie pokoju dziecięcego to wykorzystanie mebli z serii Miki z sklepu Artbo, mamy tam szafę komodę regał oraz biurko i łóżko w zasadzie to co potrzebne aby umeblować kompletnie pokój najprościej wejść na SPAM i wpisać w wyszukiwarce Miki

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:45 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
joasia_m
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 15:09

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez apart » 1 lut 2019, o 15:59

Co robicie ,żeby dziecko nie dostało alergii na kurze? Kurcze sprzatam non stop i widzę,że wciąż powietrze jest takie fuj.
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]