BUTY i buciki -wasze opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez renata.w » 10 mar 2010, o 12:56

Widzę, że nie ma takiego wątku, pochwalcie się jakie macie w planach sobie kupić buciki na wiosnę, może już kupiłyście. Ja mam w planach takie z deichmanna a sportowe reeboka easy tone.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
renata.w
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez pisarka » 11 mar 2010, o 13:45

Ja niestety nie moge sobie pozwolic na zadne wiosenne zakupy, ale pochwalic cie musze za te buciki na obcasie. Sa sliczne i wygodne bo mam podobne w domu :) dobry wybor, zaokraglony nosek ladnie zmniejsza optycznie stope i to mi sie podoba :)
pisarka
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 13:12

A mi szczerze mówiąc średnio się podobają, są jakieś masywne ;/
pstro
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez blond_ania » 19 mar 2010, o 14:26

zdecydowanie na obcasie!
blond_ania
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez panidomu86 » 23 mar 2010, o 16:13

Kupiłam sobie ostatnio takie czółenka:

no i jestem z nich bardzo zadowolona. Nienaganne wykonanie i solidność, no i śliczna jak dla mnie kolorystyka :) Przemówiła też cena.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
panidomu86
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez renata.w » 24 mar 2010, o 16:19

panidomu86 no muszę przyznać, że są ciekawe:) ja sobie jak na razie kupiłam te Easy Tone, potrzebowałam sportowych na treningi i do biegania, jak się je założy to tak śmiesznie na początku, bo to te co mają tą specjalną podeszwę do modelowania pośladków i ud:) to teraz tylko czekać na efekty:)!
renata.w
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez Otylia_W » 26 mar 2010, o 12:29

Ja w sobotę będę pewnie biegała po sklepach, bo totalnie nie mam ładnych i eleganckich bucików a na święta wypada jednak mieć coś takiego.
Otylia_W
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez renata.w » 9 kwi 2010, o 11:10

ah ten gust kobiety szybko się zmiena, bo teraz spodobały mi się takie: te pierwsze są mega sexi, a kolorek tych drugich reeboków jest po prostu powalający, model też ciekawy, ja chyba mogłabym mieś wszystkie buty świata :D Obrazek Obrazek
renata.w
 

Re: buty na wiosnę

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:08

panidomu86 napisał(a):Kupiłam sobie ostatnio takie czółenka:
http://but-ik.com/product_info.php?products_id=415

no i jestem z nich bardzo zadowolona. Nienaganne wykonanie i solidność, no i śliczna jak dla mnie kolorystyka :) Przemówiła też cena.

Na lato - świetne :)
pstro
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez sexowna » 31 sie 2010, o 07:10

... tu są przepiękne buty zobaczcie ;**


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
sexowna
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez Yagoda » 6 wrz 2010, o 23:00

A ja piekne buty tej jesieni kupilam w Maximusie w Nadarzynie, co bylo dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo pojechałam tam by pomoc wybrac mamie kurtke na jesien-zimę.
Piekne ze skórki cielistej z brązowym szwem, na koturnie - skórka. Cena 150 zł!
Yagoda
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 13:44

No na prawde fajne buciki. Ja jeszcze nie zakupiłam nic na jesien/zime:) równiez muszę się wybrac na jakies zakupy:)
Bielizna-Anna
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez m.orkan » 17 wrz 2010, o 10:43

Ja wogóle nie mam koncepcji w tym sezonie na buciki jesień/ zima. Zero pomysłów.. nawet nie mam zbytnio czasu wyjść pochodzić po sklepach.. Może wy dziewczyny coś doradzicie.. ?
m.orkan
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez fidoma » 17 wrz 2010, o 12:20

Ja potrzebuję botki i kozaki! Kozaki klasyczne, czarne na niewielkim obcasie, botki mogą już być bardziej "unikatowe" :)
fidoma
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez moniulka08 » 7 paź 2010, o 17:02

Super botki sa na galeriamody.aletarg.pl za 77zł!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
moniulka08
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez gohusia » 7 paź 2010, o 17:10

ni kurna,... wszędzie tą reklamę widzę..
myślałam że można tu normalnie pogadać.
gohusia
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez ence » 10 paź 2010, o 22:42

mam słabość do butów, zwłaszcza do szpilek :) butów nigdy za dużo ;p
ence
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:13

No ale szpilki na jesień/zime nie zawsze się sprawdzają:) A wolicie kozaki na płaskim czy normalnym obcasie?
Bielizna-Anna
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez Hania26 » 13 paź 2010, o 11:33

Noszę kozaki na płaskim obcasie-stawiam na wygodę. Ostatnio zakupiłam sobie wysokie kozaki. Dzięki temu będę mogła nosić spódniczki zimą ( oczywiście do rajstop grubości 60DEN:))
Hania26
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:35

ja ogólnie preferuję płaski obcas i bardziej sportowy styl, także wszelakie szpilki odpadają, a piękne buty oznaczają dla mnie obuwie tego typu: http://newbalance.pl/katalog-produktow/ ... 0hawf.html klasyczne, bardzo wygodne, dużo zniosą i do tego fajnie wyglądają, butom na obcasie mówię stanowcze nie ;)
aura
 

Re: piękne buty!!!

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 09:38

Dla szpilki do podstawa.. ! Owszem, na codzień zdecydowanie wolę płaskie obuwie, nawet sportowe, ale tylko dlatego, że żyje w ciągłym pośpiechu.. praca, trening, zakupy.. i ciągle coś :) Nie wygodnie biegałoby się w szpileczkach. Ale jeśli tylko mam okazję zakładam buty na obcasie bo lubię ! Nie wspominając już o jakimś przyjęciu, weselu, czy wyjściu z przyjaciółmi.. wtedy przeważnie szpilki obowiązkowo.. :) Myślę, że zarówno noga jak i kobieta wyglądają świetnie w butach na wysokim obcasie, ale nie przecze że w płaskich czy niskich nie można wyglądać elegancko, zmysłowo.. jednym słowem super :)
ninka_niebieska
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]