Dołek

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Dołek

Postprzez Cube » 25 gru 2012, o 18:04

Coraz częściej popadam w jakiś cholerny dołek, z którego trudno mi się wydostać. Rok temu chorowałam na anoreksje...a teraz czuje się jakbym była najbrzydszą kobieta na świecie. Denerwuje się przed wyjściem, czuje się okropna, brzydka i zaniedbana. Mówiłam o tym mojemu mężczyźnie i prosiłam go by mnie dowartościował bo czuje się fatalnie, prosiłam żeby powiedział mi co mu się we mnie podoba, chciałam od niego usłyszeć że ładnie wyglądam. Zaczęłam sama się dowartościować, mówiąc na przykład przy nim - Bo ja to w ogóle ładna jestem, muszę Ci się podobać bo się ze mną kochasz- . A kto Cie tak okłamał, wcale nie musisz być ładna aby facet się z Tobą kochał...z takimi odzywkami się spotykałam. Kiedyś w dzieciństwie byłam bardzo poniżana i przez to strasznie samotna. Dzieci śmiały się ze mnie bo byłam biedna. Będąc teraz dorosłą kobietą mam bardzo trudne warunki w domu, nie stać mnie żeby ładnie chodzić ubraną za to mam kuzynkę która afiszuje się świetnymi ciuchami, jest do tego piękna i jak tylko pojawi się tu na osiedlu pytają się skąd jest ta "Laska". Już od dzieciństwa żywiłam wielką zazdrość do niej za to że jej ojciec nie pije, pierwsza miała telefon, chodziła ładnie ubrana. Nie wiem, co się ze mną dzieje...chce mi się pałać, w szczególnie w te święta ciągle płaczę. Nie mogę znieść jej towarzystwa, bo jestem zazdrosna o to ze ma ładną twarz i te ubrania o których jak bym mogła tylko pomarzyć. Nie mam pieniędzy żeby nawet sobie coś kupić, głupi perfum a ona do tego tak zawsze ładnie pachnie. Mam dosyć, tej cholernej zazdrości , tych świąt. Ten świat jest niesprawiedliwy dlaczego ludzie są ładni i brzydszy, jaki to ma w ogóle cel...od czego to zależy że ktoś urodził się chudym a ktoś grubym ? Czy to jest sprawiedliwe ...
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Dołek

Postprzez elzbieta45 » 26 gru 2012, o 20:12

Cube ... nie martw sie bo popadniesz w obsesje czy paranoje na swoim punkcie . Ja tez nie mam bogactw i nigdy nie miała zyje mozna powiedziec w ubostwie bo nie mam pracy . Ale zyje ciesze sie ze zyje kazdego dnia , nie zazdroszcze innym bo to zły doradca . A problemow tez mam co niemiara a urody tez mi brak ale swiat nie moze byc tylko piekny i idealny wiec i ludzie musz byc rozni mali ,wysocy czy tez chudzi i grubi ale tez i co maja urode i tych ktorym jej brak . A w człowieku liczy sie serce tam jest jego piekno i to trzeba doceniac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dołek

Postprzez ogrodniczka » 28 gru 2012, o 13:04

Z doświadczenia wiem, jak łatwo jest popaść w depresję, szczególnie o tej porze roku. Pewnie to dla Ciebie marne pocieszenie, ale na świecie żyje mnóstwo ludzi w dużo gorszej sytuacji. Czasami mają pieniądze, dobrą pracę ale i tak nie są szczęśliwi (choroba, zdrada, itp). Trzymam kciuki, aby udało Ci się przezwyciężyć ten kiepski stan.

ogrodniczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 18:36

Re: Dołek

Postprzez mandela » 3 sty 2013, o 12:57

takie podejście to błędne koło. Nie można się zadręczać i dołować, a potem dołować się że się dołuje. Życie jest stanowczo za krótkie...

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29

Re: Dołek

Postprzez raq102 » 25 sty 2013, o 01:09

Obiecaj mi, że nie pozwolisz, by świat zabił w Tobie marzenia. Proszę obiecaj...
Spotkasz ludzi, którzy wyśmieją Cię, zadrwią z każdej Twojej myśli, będą Ci mówić, że jesteś głupi/a, że dla takich jak Ty nie ma miejsca...

Nie wierz im !!!
Oni w głębi duszy nadal marzą, tylko tak bardzo się boją. Ty trzymaj się swoich chmur, nie bój się. Marzenia spełnią się.

consoladoresx.es - PozdrawiamOla1kr1a
raq102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 00:59

Re: Dołek

Postprzez elzbieta45 » 25 sty 2013, o 08:48

Kazdy z nas ma lepsze gorsze dni . Ale zycie jest piekne jesli tylko my sami jestesmy do niego nastawione pozytywnie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dołek

Postprzez slodziusiaSdz » 25 sty 2013, o 16:12

Cube nie jestes sama ja tez nie naleze do urodziwych i bogatych,ale wiesz od tych bogatych i pieknych wyrozniamy sie bardzo.A wiesz czemu? My jestesmy w srodku przepelnieni miloscia i cieszymy sie z kazdego dnia zycia i z kazdego dnia ktory nam przyniosl cos fajnego np. nowa znajomosc.I roznimy sie jeszcze tym ze mamy poczucie ze sami do wszytskiego doszlismy a nie tak jak te bogate osoby na wszytsko maja przykladowo od rodzicow.Dla mnie tacy ludzie w wiekszosci sa pusci i bezwartosciowi zadko kiedy mozna spodkac osobe ktora jest bogata,piekna i przepelniona miloscia.Zawsze jak bedziesz chciala pogadac napisz na pw podam ci moje gg albo skypa i bedziemy mogly pogadac,jestem bardzo dobrym sluchaczem.Kochana glowa do gory i usmiechnij sie zycie jest piekne :)

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]