Filmy dla dzieci

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Filmy dla dzieci

Postprzez kamakoma » 23 kwi 2011, o 11:15

Na długi weekend przyjadą do mnie dzieci mojego brata postanowiłam spędzić z nimi trochę czasu na dworze ale od brata wiem że lubią oglądać kreskówki na dobranoc. Czy macie jakieś typy bo nie chciałabym im poszczać tego samego co mają w domu ;)
kamakoma
 

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez justyna1981 » 23 kwi 2011, o 23:58

Polecam kreskówkę Auta (Cars) mojej siostry szkraby oglądały ta kreskówke przez trzy miesiące bez przerwy ;)
justyna1981
 

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 23:24

Kocham stare produkcje Disneya. Zabrakłoby miejsca, gdybym zaczęła wymieniać :serca . Jak będę mieć więcej czasu, na pewno wrócę do tego tematu :).
Lily of the Valley
 

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez Tinuviel » 17 paź 2012, o 17:33

Bardzo polecam bajkę pt. "Zaplątani"! Ciepła, pogodna, kolorowa bajka. I postacie niesamowite :-) Mnie urzekło mimo tego, że mam już swoje lata i wcześniej nie przepadałam za bajkami ;-) Moim zdaniem dla dzieci idealna! :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez minka » 25 paź 2012, o 19:31

Zaplątani - świetna bajka :) Dodam jeszcze bajki o Dzwoneczku, też bardzo fajnie zrobione, grafika jest ciekawa i dzieciom mogą się podobać, a i jeszcze mogę polecić Alvin i wiewiórki - fajna "bajka" a dodatkowo można się pośmiać ;)

kartalosu.fora.pl - Forum Ezoteryczne
Avatar użytkownika
minka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 23:11

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez mary_pink1664 » 4 sty 2013, o 00:47

Czy kojazy ktos bajke ktora leciała dobrych pare lat temu na TVN pt. "Świat Bobby'ego" ? To bajka o przygodach małego chłopca na rowerku miał bujną wyobraźnie :roll:
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez kejsler » 4 sty 2013, o 09:56

O tak. Świat Bobiego bardzo się podobał mojemu dziecku no i mi :D Jeszcze polecam takie kreskówki jak Świat według Ludwiczka i Scoby Doo :)

kejsler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sty 2013, o 09:49

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez Mała_Kaśka » 26 sty 2013, o 23:15

Ja ogladałam niedawno "Romana Barbarzyńcę" świetny! Tylko jak dla mnie trochę krępujące było oglądać z dzieciakami, ogólnie uważam że nie jest to odpowiedni film dla dzieci, ale one z innych rzeczy się śmiały niż dorośli, więc zdania podzielone...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 23:32

Romek to raczej nie jest bajka dla całej rodziny. Oglądałam, było śmieszne ale młodszym widzom raczej bym nie poleciła. Cycki, siusiaki i trochę erotyzmu w nim.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez Adix257 » 27 sty 2013, o 00:31

Jak Wytresować Smoka
Łowca Smoków
Ruchomy zamek Hauru

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Filmy dla dzieci

Postprzez 456 » 27 sty 2013, o 11:54

Adix257 napisał(a):Jak Wytresować Smoka

Adrian, moja ulubiona. :lol:

To kilka fajnych filmów animowanych:
*Ratatuj
*Rio
*Piorun
*Merida waleczna
*Skok przez płot
*Kung Fu panda
*Epoko lodowcowa
*Gdzie jest Nemo
*Rybki z ferajny
*Shrek
*Madagaskar
*Tupot małych stóp
*Stuart malutki
*Roboty
*Hop
*Dinozaur
*Jak wytresować smoka
*Zaplątani
*Strażnicy marzeń
*Hotel Transylwania


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]