Nasze pociechy - zwierzęta

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez molly » 21 lip 2009, o 13:07

Pochwalmy się naszymi zwierzaczkami ;)
Ja mam Mundka - kot perski.
Jest jeszcze maluteńki ma 7 tygodni ;)
Moje oczko w głowie ;)
molly
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez agat » 22 lip 2009, o 10:33

a ja mam pieska a właściwie suczkę. Wabi się Mona i jest pieskiem rasy labrador :)
agat
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 23 lip 2009, o 21:25

Tez mam pulila albo bardziej pupilke suczke bardzo madra i bystra i cholernie czujna wychowuje sie razem z dzieciakami bo jak byla mala to dzieciaki tez jak dzieciaki wyrywaly kwiaty z korzeniami pies tez jak dzieciaki sie chowaly to i pies mieszka na dworze bo Oli ma alergie na siersc jak sie dowiedzielismy pies byl z nami juz miesiac i bylismy bardzo przywiazani lekarz sie zgodzil wlasnie pod tym warunkiem ma kojec i bude acha dodam jeszcze ze chodzi po plotach jak kot wiec kojec musial byc porzadnie zrobiony :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 23 lip 2009, o 21:35

Mamy tez kotke przyblakala sie jak była malutka i musze powiedziec ze mamy szczescie do zwierzakow bo kicia nasza tez jest fantaztyczna swietnie lapie myszy jak to kot wiadomo ale nawet krety ,ptaki dzikie kaczki i szczury jak naszemu sasiadowi po jednej nocy poukladala przy garazu chyba ze 5 szt. niewierzylismy pomyslalam ze facec sie chyba upil albo jaja se robi wiec nam pokazal na zdjeciu jak kicia siedzi i czeka az ktos to zobaczy no wiezycie czy nie ale szoku doznalam :shock: A moze ona sie odwdziecza ze ja przygarnelismy? Ddam ze mieszka na dworze ma swoja budke a zima jak sa mrozy to wkotlowni czasami wejdzie do domu ale zadko chodzi swoimi drogami jak to kot :kwiatek
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 23:01

A to moja Mona :D

Obrazek

Obrazek
agat
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 31 lip 2009, o 12:48

Dopiero teraz zobaczylam sliczna psinka :D
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Panna_M » 13 sie 2009, o 21:30

A ja mam króliczka miniaturkę, nazywa się Tusia i ma prawie 2 latka. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Panna_M
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 21:54

Panna M Twój króliczek jest podobny do mojego zmarłego króliczka -Pusi.Miałam jeszcze króliczka albinosa białego -Kubusia.Kubuś byl pierwszy potem była Pusia.Niestety oba mieliśmy bardzo krótko z niewiadomych przyczyn odeszły jeden i drugi :(
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 22:19

Sliczny króliczek
hanka pamietam zwlaszcza pusie :kiss2

A to nasz gucio swinka morska mam tylko taka fotke :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 22:24

Kiedyś miałam małe akwarium z rybkami chomika Felka i dwie myszki.Myszki kupił mi mąż na przeprosiny.Dziwny prezent? wiem,miałam je trzy dni w domu i kazałam się mężowi razem z nimi wynosić :lol: bo one tak strasznie śmierdziały że szok :o no i wylądowały z powrotem w sklepie.Teraz nie mam żadnego zwierzaka w domu :piesek
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 22:34

Te twoje akwarium to wogule pomylka byla i wogule jakies dziwne hihihihi tez mialam akwarium duze ladnych pare lat do czasu gdy dzieci nie zaczely wlazic na krzesla i wrzucac czekoladowych zajecy po wielkanocy ktoregos roku am im damy bo chcia am hihihi :lol: i koniec kariery z akwarium tez juz niema nic w domu gucio spi w kotlowni na noc a w dzien na dworze i tez smierdzi :( stale trzeba wymieniac
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 22:51

Pomyłka nie pomyłka ale było akwarium a że małe no to co ale jaki okaz pływał :shock:
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 22:53

NO potezny hihhi :lol:
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 23:05

Potężny a jak, a nazywał się BOJOWNIK :diabel
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 12:02

Znam te bojowniki, też kiedyś miałam akwarium (100 L). Miałam bojowniczka ale to trochę zabrzmi śmiesznie bo nie znosił swojego odbicia, i walił w szybke... w końcu zdechł...

akwarium już nie mam, po przeprowadzce nie chciało mi się od nowa wszystkiegoo układać, i sprzęt sprzedałam...
Panna_M
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 17:50

Tak Panna M te bojowniki tak mają.Ja przystawiałam mu nieraz lusterko koło akwarium i on myślał że to drugi kolega i też walił w ścianke akwarium.Może to trochę sadystyczne ale śmieszne było :D
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 17:52

hehe, ty sadystko :))

Mi najbardziej podobały się zwinne małe neonki które się "świecą" :)
Panna_M
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 17:56

Też miałam kilka małych rybek razem z nim i też neonki ale on atakował je ciągle i obgryzał im ogonki :angrywife to on był sadysta hi hi hi :lol:
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 18:06

A glonojady mieliscie? ja mialam i to patana takiego ze sie balam ze mi lapke obgryzie moja hihihiihi neonki tez mialam i wiele innych ech stare czasy teraz juz bym niechciala miec akwarium :)
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 18:13

evka śmiałam :D się z tego PATANA ale faktycznie miałaś tego glonojada dużego :lol:
hanka32
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 18:15

glonojadki też miałam, ale jakies małe, nie rosły mi zbyt duże :)
Panna_M
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez viki » 21 paź 2009, o 13:57

ja mam kota - Buńka. ma już rok :) ostatnio zakupiłam książkę Simona Tofielda „Kot Simona. Sam o sobie”. I wiecie co mój kot zachowuje się tak samo jak ten kot z książki, też jest taki niesforny i robi mi taki żarty :) chyba zaczynam rozumieć co sobie czasami myśli to moje zwierzątko
viki
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 21 paź 2009, o 19:35

O tak koty maja swoje charaktery sa wspaniale i bardzo pomyslowe a pokazesz nam swojego psotnika? :diabel
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez viki » 22 paź 2009, o 10:56

a pokażę :)
mój Gutek
Obrazek
i kot Simona
Obrazek
i teraz zobaczcie czy nie podobni ;P haha
viki
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 22 paź 2009, o 20:31

Jaki sliczny tez takiego chce hihihi przesliczna naprawde :happy
evka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]