Jaki film ostatnio oglądałaś?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 23:22

Jakie filmy ostatnio oglądałyście? :P Dzielmy się wrażeniami, oceniajmy. Jeśli ktoś ocenił na Filmwebie, może tutaj wpisać swoją notę z wyjaśnieniem. Generalnie, piszcie o blaskach i cieniach projektów, które miałyście (nie)przyjemność zobaczyć do samego końca, uwaga :P. Starajmy się oceniać filmy, na których nie zasnęłyśmy, żeby było sprawiedliwie.


Zaczynam!


Dzisiaj z ukochanym oglądałam Krzyk ( u mnie) oraz Amityville Haunting (u niego). Oba filmy nie zrobiły na mnie wrażenia. "Krzyk" to dla mnie nieporozumienie, jednak otrzymał ode mnie ocenę 3 (słaby). Nie podobały mi się puste dialogi nastolatków, gra aktorka, no i końcówka do bani.
Sam pomysł ciekawy, ale składał się z absurdalnych sytuacji. Zbrodniarz wyskakiwał jak z pola kapusty co jakiś czas, napięcia w ogóle nie było. Niestety, ale słabiutko. Może to dlatego, że oglądałam przedtem "Straszny film" i niektóre momenty mnie bardzo śmieszyły, bo przypominałam sobie parodię :D. Generalnie, nic specjalnego i szczególnie w pierwszych momentach strasznie tani.
W kwestii drugiego filmu wypowiem się tak. Mogło być gorzej. Pomysł również ciekawy, gorzej z wykonaniem. Dostrzegłam sporo podobieństw do Paranormal Activity. Również nie wprawił mnie w osłupienie, jednak 2 razy się wzdrygłam ze strachu i krzyknęłam :P. Nie jest to jednak horror wysokich lotów, raczej taki trochę komiczny :D.
Lily of the Valley
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Lily of the Valley » 30 kwi 2012, o 15:33

Big Love...
końcówka fatalna, w ogóle jej nie zrozumiałam. Idea filmu świetna.
6/10
Lily of the Valley
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Masjaa » 2 maja 2012, o 16:25

"Odrobina nieba" i "Pożyczony narzeczony" jakoś mi ostatnio najbardziej przypadły do gustu.... uwielbiam Kate Hudson i ten przystojny Colin Egglesfield hmmmmmmmmm ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Magda877 » 10 maja 2012, o 11:24

SPAM z Nicolasem Cagem (dostał Oscara za rolę w tym filmie) mocny film, zapadający w pamięć ...

Ostatnio edytowano 1 sty 2015, o 14:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Obrazek
Magda877
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 11:17

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Radiance » 14 maja 2012, o 15:23

'The Grey' (Przetrwanie), z tego roku, z Liamem Neesonem. Dobry, polecam. A dziś obejrzałam wreszcie 'Sherloka Holmesa: Grę Cieni', genialny :) Można się uśmiać :)
Radiance
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez ananasek » 25 maja 2012, o 17:53

Avengerous teraz to leci w kinach i jest świetne, podoba mi się bo jest to połączenie bohaterów z różnych filmów i każdy mi się podobał.
ananasek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 17:41

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez xxxAngelxxx » 11 cze 2012, o 20:22

Goal 1 i 2. Te dwie części. Jest jeszcze trzecia którą pewnie obejrzę w najbliższym czasie. Świetne, idealne :) Idealne na ten czas Euro, szczególnie dla osób lubiących piłkę nożną :P
Avatar użytkownika
xxxAngelxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 12:28

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez sabrina255 » 22 cze 2012, o 11:50

Dark Shadows w reżyserii Tima Burtona. Jeśli miałabym go oceniać w kategorii normalnego filmu to wydaje się całkiem znośny i przyjemny, jednak jestem fanką Burtona i na tle jego poprzednich filmów, niestety wypada blado.
sabrina255
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 cze 2012, o 18:00

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Persefona » 12 lip 2012, o 07:01

Dogma o upadłych aniołach chcących wrócić do nieba. Tak, wiem, staroć, ale dotąd nie widziałam. O tym, że Bóg jest kobietą, to wszystkie wiemy, a ten film był naprawdę słaby. Typowa komedia robiona na siłę, bez polotu :(
Persefona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 23:41

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Tinuviel » 25 sie 2012, o 00:18

Masjaa napisał(a):"ten przystojny Colin Egglesfield hmmmmmmmmm ;)


:D Zgadzam się :-D

Ja oglądałam dziś ze swoim M. "Odlot"... Ale jakoś nas nie zachwycił i w połowie przerwaliśmy ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez pauulek21 » 19 wrz 2012, o 10:09

Ostatnio oglądałam Prometeusza i całkiem mi się podobał. Może dlatego, że przed seansem słyszałam o nim same negatywne opinie i nie miałam zbyt dużych oczekiwań. A tu proszę, całkiem przyjemnie się oglądało :)
pauulek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 10:04

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 13:58

Wczoraj oglądałam Terminatora 1.Stary film,ale przyjemnie było sobie go na nowo odświeżyć. ;)
Kimma
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez huke » 10 sty 2013, o 17:55

Atlas chmur. Bardzo mi się podobał ;)
huke
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Pear » 14 sty 2013, o 02:13

Polecam Wam nowy film ''The imposible'', uprzedzam że film strasznie mocny i na faktach. Chodzi o tsunami które przeszło przez tajlandie w 2003 roku. Oraz serial nie emitowany w pl telewizji ale cały w sieci, ''Rescue me'' serial opowiada o życiu strażaków nowojorskich po 9/11 . Przez 6 sezonów trzyma w napięciu, wielu z nas nawet nie przypuszczalo że żniwo tamtego dnia jest zbierane do dziś!
Pear
Miła Kobietka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 00:24

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez marta_BSG » 14 sty 2013, o 21:04

Ja dziś byłam na "Sępie". Nie żałuję nawet jednej minuty- świetny! Polecam Wam serdecznie :-)
http://projektpozytywka.pl/podziel-sie- ... -kosztuje/
marta_BSG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 12:14

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 14 sty 2013, o 21:30

Życie Pi, ale takiego rodzaju filmy nie dla mnie. Piękne zdjęcia, scenografia, widać że ludzie się postarali na planie ale u mnie musi się coś dziać:) dla fanów rozmyślania i melancholii oraz poszukiwania i rozmyślania nad sensem ludzkiego życia polecam szczególnie gorąco.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Anamarii » 16 sty 2013, o 11:46

Trzy metry nad niebem, cudowny ;)
Anamarii
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 15:21

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez isia89 » 16 sty 2013, o 12:49

Gran Torino (2008) reżyseria i główna rola Clint Eastwood - naprawdę watro obejrzeć bardzo dobre kino.

Avatar użytkownika
isia89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 12:36
Lokalizacja: Warszawa / Mokotów

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez donejr » 17 sty 2013, o 10:05

Ja ostatnio oglądałam Offender. Film o chłopaku, który trafia do zakładu poprawczego, ponieważ chce znaleźć sprawcę, który pobił jego dziewczynę, przez co poroniła i odeszła od chłopaka.

donejr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 09:58

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez dzo » 17 sty 2013, o 22:17

"Jesteś bogiem" o Paktofonice :)

Całkiem fajny jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o istnieniu zespołu
dzo
 

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 13:15

Jakiś czas temu obejrzałam "Kroniki opętania". Podobało mi się, bo ostatnio ciężko o dobre dreszczowce oparte rzekomo na faktach. Na początku filmu myślałam, że dostałam jakiejś schizy ale jednak się nie przesłyszałam. ;) Drugim filmem był "Sinister". Nawet dobry ale końcówka zjechana, bo chyba reżyser chciał na siłę zrobić strrraszne zakończenie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez Mała_Kaśka » 26 sty 2013, o 23:02

Ja się zbieram i zbieram i kończę właśnie "gwiezdne wojny" została mi ostatnia część. Zawsze sie jakoś tego ustrzegłam, ale nawet mi sie podoba...Fanem wielkim nie zostanę, ale przebrnęłam z zaciekawieniem:D
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez tszuj » 28 sty 2013, o 10:35

Ja ostatnio obejrzałam Ojca chrzestnego. Mimo, że nie lubię gangsterskich filmów to ten bardzo mnie urzekł. Świetne role Marlona Brando i Ala Pacino. Doskonałe odwzorowanie czasów przed wojennych. No po prostu bajka :) Niedługo zabieram się za drugą i trzecią część tego filmu :)

tszuj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 10:30

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez 456 » 28 sty 2013, o 18:52

Dziś "Silent Hill" drugą część. Rozczarowałam się. Gdzie to odzwierciedlenie kolejnej części gry? Było ale się zmyło.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jaki film ostatnio oglądałaś?

Postprzez andorqa » 28 sty 2013, o 21:18

"Django" byłam ostatnio w kinie super film, można się trochę pośmiać.

andorqa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 sty 2013, o 21:26
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]