Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez slodziusiaSdz » 26 sty 2013, o 10:54

Wtajcie.Mam pewny problem prawny z portalem internetowym Pobieraczek.pl i potzrebuje jakiejs porady prawnej w tej kwestii.Czy zna moze ktos jakas stronke z darmowymi poradami prawnymi?Z gory dziekuje wam za pomoc :)

Ostatnio edytowano 26 sty 2013, o 12:05 przez slodziusiaSdz, łącznie edytowano 1 raz

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Prosze o pomoc

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 11:13

Pobieraczek to zwykłe oszustwo. Słyszałam o tej stronie.
Poczytaj:
http://www.biznesforum.pl/pobieraczek-p ... 67208.html
Może ten link Ci pomoże.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez kropeczka20 » 26 sty 2013, o 14:01

tak to jest oszustwo. Mój facet wszedł na stronę pobieraczka , dosłownie na sekundę bo chciał zobaczyć co to wogóle jest. A teraz przyszło mu pismo , że ma do zapłaty 250zł za stronę pobieraczek. a jeżeli nie zapłaci to komornikiem straszą.
kropeczka20
 

Re: Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez Adix257 » 26 sty 2013, o 14:12

Nie mają prawa pobierać żadnych opłat puki użytkownik nie podpisze żadnej umowy i nie dajcie się zastraszyć

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez slodziusiaSdz » 26 sty 2013, o 18:50

Z tego co czytalam na forach to pobieraczek wymaga oplaty za rejestracje.A oplate mozna dokonac za usluge a nie za rejestracje.I ich rgulamin jest niezgodny z prawem elektronicznym(bodajze) i ja nie jestem jedyna ofiara tych oszustow.Ztego co sie orientuje byl pozew zbiorowy ale nie jestem pewna.A pobierak straszy,straszy podaniem do sadu a jeszcze nikogo nie podal.Wiec nie ma sie co martwic a tym bardziej nie ma co placic.Bo oni moga co njwyzej wyslac do was e-maila badz list i nic wiecej.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez MagdaLena30 » 28 sty 2013, o 19:41

dokładnie, liczą tylko na to, ze taką groźbą kogoś nastraszą, zapewne część osób po prostu płaci - dla tzw. "świętego spokoju". nie przejmuj się, nie odpowiadaj, po prostu poczekaj, sami dadzą spokój.
MagdaLena30
 

Re: Prosze o pomoc z pobieraczkiem

Postprzez slodziusiaSdz » 28 sty 2013, o 20:02

Podobno dosc duzo ludzi placi,ale "swietego spokoju" nie otrzymuje wzamian

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]