pomoc dla sąsiadki

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

pomoc dla sąsiadki

Postprzez karolina_ » 29 sty 2013, o 21:54

Piszę do was z ogromną prośbą o jakąkolwiek pomoc. Chodzi o moją sąsiadkę. Znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji. Kilka dni temu zmarł jej mąż. Zostawił ją samą z 3 malutkich dzieci. Nie ma żadnych środków do życia. Nie pracuje, bo wychowuje dzieciaki, renty po mężu też nie będzie miała, bo pracował na czarno. Wspólnie z innymi sąsiadami zrobiliśmy listę i każdy daje tyle ile może. Nawet kwoty po 10 zł. Każda pomoc jest na wagę złota. Jesli ktoś mógłby pomóc będę bardzo wdzięczna.
karolina_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2013, o 21:50

Re: pomoc dla sąsiadki

Postprzez elzbieta45 » 30 sty 2013, o 08:59

Karolinko nich uda sie do opieki nalezy jej sie zasilek dla samotniej mamy jak ma małe dzieci . Pobiera zapewne rodzinne i tam powinna sie zglosic i zorientowac . A takze opieka spoleczna powinna jej pomoc . . Mozesz do mnie napisac wiadomosc prywatna czekam
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: pomoc dla sąsiadki

Postprzez Armigor » 31 sty 2013, o 16:54

Jeżeli to prawda to bardzo przykre,ale Sory nie znam cię ,a nie wpłacę kasy bo tak każdy może napisać. Sama wiesz ile w tych czasach jest naciągaczy.
Ale życzę powodzenia. Może zgłoś się do jakiejś fundacji,pomagacze czy coś w tym stylu.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: pomoc dla sąsiadki

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 17:03

Wiesz ja kasy nigdy nie dawalam obcym bo tez nie jestem tego zwolennikiem . Ale rzeczy wysyłałam po dzieciach , chociaz ci powiem ,ze to tez roznie z tym bywa . Wysyłałam paczki tez samotnej mamie wiesz na wsiach ciezko z praca a wydatki tez sa inne a rzeczy jak dostaniesz to niemusisz kupic . To utrzymywałam z ta pania kontakt listowny starałam sie paczke wyslac raz w miesiacu , kasy nie wysyłałam . Ale tez wszystko poszlo w gore wiec zaczełam zadziej wysylac to ona zaczeła zadziej sie odzywac . no i juz od pol roku wogole sie nie odezwala bbo tez nie wysłałam jej zadnej paczki bo tak wyszlo ze mialam wiecej wydatkow . Ale to tez powinna byc nauczka dla mnie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]