Masakra

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Masakra

Postprzez Martusia20 » 4 lut 2013, o 12:55

Hej Dziewczyny :fallinlove
Nie wiem co mam robić :cry: jestem z chłopakiem już prawie dwa lata ,mieszkałam z nim u mnie w domu . Mojej mamie to przeszkadzało i miała coś zawsze na ten temat do powiedzenia że to nie dla mnie chłopak itp . Ale ja mu nigdy o mnie mówiłam ponieważ mi było głupio to mu powtarzać ... Minęło trochę czasu miał wypadek samochodowy , a ja jeździłam z szpital do domu i tak w kółko jak tam byłam czułam się nie chciana tam :cry: po jakiś czasie wrócił i przyjechała moja mama i znowu gadała mi za uchem i denerwowała . W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam to wszystko swojemu chłopakowi , on się wyprowadził przez dwa dni było dobrze ale potem zaczęło się walić . Jego rodzina miała go w dupie jak był w szpitalu i ja mu wszystko kupowałam i przyjeżdżałam żeby mu nic nie brakowało , a on mi się tak odwdzięczył że ze mną zerwał kontakt i wszystko zwalił na mnie , chciał wiedzieć ile wydałam to mu mniej więcej powiedziałam że koło 500 a 400 zł a on z tekstem do mnie że to nie możliwe bo z jego wyliczeń to jest tylko 150 zł . Ja już nie dyskutowałam z nim tylko się popłakałam a on mi powiedział że zachowuje się jak bachor i że jestem pojebana i tyle i wyszedł i już więcej się nie odezwał co ja mam robić z jednej strony mam już tego serdecznie dość a z drugiej go kocham . Pomoście proszę co ja mam robić :cry:
Martusia20
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 15:20

Re: Masakra

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 13:11

Rzeczywiście nieciekawa sytuacja. Wątpię, że to przez słowa Twoich bliskich wściekł się na Ciebie aż do tego stopnia. Nawet nie dobieraj sobie do głowy, że jesteś winna. To Ty przy nim byłaś, wspierałaś go, zajmowałaś się nim a on zamiast być Ci za wszystko wdzięczny zachował się jak dupek i od tak po prostu zerwał. W dodatku nie obchodziły go Twoje uczucia, zwyzywał bez sensu i poszedł. Jeszcze bezczelnie wyliczył sobie po swojemu ile jest Ci winien za "pomoc". To on zachował się jak najduch. Dałabym sobie z kimś takim spokój skoro nie szanowałby moich uczuć, nie obchodziłoby go nic poza nim samym. Czysty egoizm. Ale to Twoje życie i sama zdecydujesz co dalej zrobisz.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 4 lut 2013, o 13:12

dziewczyno mysle , ze ten chłopak nie dorosł do zwiazkow , Niewiem czy wiesz , ze sa własnie tacy ktozy wykozystuja naiwnosc dziewczat i tak to sie konczy jak w twoim wypadku .
Bo gdyby naprawde chcialbyc z Toba to mimo nieakceptacji twojej mamy byłby z toba i walczył o Wasz miłosc . A sama powinnas wiedziec i wyciagnac wniosek z tego co napisalas , ze to niejest chłopak dla ciebie . , wykozystal Cie niestety i odpusc sobie . Kasy tez nie dostaniesz .
a chłopca znajdziesz jeszcze wartosciowego
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 13:20

Ela ma rację. Nie jeden wartościowy facet na świecie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Masakra

Postprzez Martusia20 » 4 lut 2013, o 14:17

Wiedzę że macie racje ale ja nie potrafię :( o nim zapomnieć
Martusia20
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 15:20

Re: Masakra

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 14:20

Wiadomo, że szybko się nie zapomina ale skoro on się tak zachował to nie jest Ciebie wart. Daj sobie czas, zajmij się sobą, pracą/nauką, wyjściem z przyjaciółmi, czymkolwiek. I głowa do góry.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Masakra

Postprzez Martusia20 » 4 lut 2013, o 14:23

a mieliśmy tyle planów ...
A co mam zrobić z jego rzeczami ? :cry:
Martusia20
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 15:20

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 4 lut 2013, o 14:33

wiesz kochałas go i to prawda , ze ciezko zapomiec tak z dnia na dzien . my kobiety jestesmy bardziej uczuciowe i myslimy sercem i to nieraz nas gubi .
wiesz z rzeczami to trudno mi powiedziec co , spakuj zamknij na strych moze sie po nie zjawi i wtedy mu je oddasz a jak nie to z czasem na smietnik
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez Martusia20 » 4 lut 2013, o 14:38

może macie racje schowam żeby się nie przypominało bo i tak za dużo w tym związku straciłam tzn znajomych bo nigdy mu nikt pasował :)
Martusia20
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 15:20

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 4 lut 2013, o 14:44

Zwiazek to zaufanie ale tez traktowanie naszych przyjaciól znajomych . A on chciał Ciebie ograniczac . A wiedz , Ze z perspektywy lat poczułaby sie nieszczesliwa , bo zostałabys sama . A lepiej gdy znajdziesz sobie osobe z ktora bedziesz szczesliwa bo kazdy powinien byc szczesliwy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 16:47

Zamknij je do jakiegoś pudła i zostaw w miejscu mało dla Ciebie widocznym. Dobrą metodą jest też spalenie wszystkich rzeczy należących do eks, ale nie polecam tej metody jeśli jest się świeżo po rozstaniu. No i nie palić gratów w mieszkaniu... bo chata może pójść z dymem. ;)
Wiem, że nie będzie Ci łatwo wyrzucić go z serducha i z pamięci. Pierwsze dni, tygodnie w ogóle nie są łatwe ale przejdziesz przez to wszystko, bo na pewno jesteś silną kobietą i przede wszystkim stać Cię na lepszego mężczyznę, który doceni Twoje starania i nie będzie lekceważyć uczuć. Poza tym Twoja mama miała rację skoro już wcześniej mówiła Ci, że to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie. Odnów stare znajomości, które przez niego straciłaś, bo warto. Trzymaj się i powodzenia. Dasz radę po prostu daj sobie trochę czasu żeby rany na serduchu się zagoiły.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 4 lut 2013, o 17:00

tak rany na sercu powinny sie zagoic a z przyjaciolmi sprobuj odnowic relacje
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez kropeczka20 » 5 lut 2013, o 07:11

witajcie moje kochane :-). Dziewczyny marta20 ma taki sam problem co ją. Chłopak zazdrosny , nigdzie wychodzić z domu nie mogła itd.. A jej chłopak jedził gdzie tylko chciał (wiem bo znam martę jest z mojego miasteczka ). Obie popełniłysmy błąd bo się tak dałyśmy swoim facetom. Tylko, że marta ma owiełe lepsza sytuację bo nie jest w ciąży.. Ale u mnie mój na szczęście się zmienił na lepsze.:) .
kropeczka20
 

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 5 lut 2013, o 08:27

Obydwom zycze Wam powodzenia . nie dajcie siebie ponizac , bo kazdy człowiek jest wolny a tej wolnosci nikt niema prawa w zaden sposob ograniczac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez kropeczka20 » 5 lut 2013, o 08:38

Masz Elu rację :fallinlove ale myślę, że będzie dobrze :serca
kropeczka20
 

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 5 lut 2013, o 08:46

my kobiety pod tym wzgledem jestesmy gupie bo myslimy , ze jak zrobimy wszystko dla faceta to bedziemy przez nich kochane . A to same krecimy bata na siebie bo ograniczamy , godzimy sie na to
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Masakra

Postprzez kropeczka20 » 5 lut 2013, o 09:00

A bo ją Ci powiem Elu.. Ją dla mojego byłam dobra, ani nie pysknełam mu itd, byłam dla niego bardzo dobra, a on za to był wredny.. A kiedy ją teraz jestem wredna dla niego, dre się itd to on jest bardzo grzeczniutki:) jednak trzeba być wrednym, aby facet był miły :-)
kropeczka20
 

Re: Masakra

Postprzez elzbieta45 » 5 lut 2013, o 09:09

wiesz jest to ze nietrzeba sobie pozwolic i samemu zaznaczyc granice
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]