Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ona18 » 12 sty 2010, o 15:45

Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/
ona18
 

Re: czy moge tak zajsc w ciąże?

Postprzez jagoda » 16 sty 2010, o 00:09

prawidłowo przed wytryskiem właściwym kilka plemniczków ucieka wcześniej więc szanse są zawsze...
jagoda
 

Małe pytanko

Postprzez izus506404 » 1 lut 2010, o 22:31

Witam:) chciałam sie o cos Was zapytac.. może któraś z Was bedzie wiedziala....
a wiec chodzi o to, ze ponad miesiac temu kochalam sie z chlopakiem i nie umiem stwierdzic czy "skonczyl we mnie" czy nie. Ale bylam 3 dni temu u ginekologa po takie jedne tabletki i nie robila mi USG tylko "recznie" sprawdzala jak tam sytuacja wyglada w srodku:P Jak myślicie... powiedziałaby mi cos lekarka ze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy czy to jest jeszcze z wczesnie zeby cos wykryc? Pozdrawiam:)
izus506404
 

Re: Małe pytanko

Postprzez jagoda » 2 lut 2010, o 16:14

jeśli byłabyś w ciąży to pani ginekolog najprawdopodobniej juz powinna by ci o tym powiedzieć... cóż za los niektórzy chcą i nie mogą a niektórzy moga ale nie chcą...
jagoda
 

Re: Małe pytanko

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 12:58

jagoda napisał(a):jeśli byłabyś w ciąży to pani ginekolog najprawdopodobniej juz powinna by ci o tym powiedzieć... cóż za los niektórzy chcą i nie mogą a niektórzy moga ale nie chcą...

Ale cierpliwi zostaną nagrodzeni! :) :baby
pstro
 

Re: Małe pytanko

Postprzez marta_wiga » 16 mar 2010, o 15:26

Ostatnio na Discovery leci taka seria o kobietach, które się zorientowały, że są w ciąży dopiero jak zaczynał rodzić. Z tego wniosek, że różne rzeczy się w życiu zdarzają...

Mnie bardziej zastanawia
izus506404 napisał(a):nie umiem stwierdzic czy "skonczyl we mnie" czy nie.
Pewnie są takie sytuacje, że można się nie zorientować, ale raczej chyba warto wiedzieć...
marta_wiga
 

Re: Małe pytanko

Postprzez blond_ania » 19 mar 2010, o 14:18

mnie się wydaje, ze gin by Ci od razu powiedziała co i jak... bez przesady, od tego jest ;)
blond_ania
 

Re: Małe pytanko

Postprzez króliczek8982 » 1 kwi 2010, o 23:49

marta_wiga napisał(a):Ostatnio na Discovery leci taka seria o kobietach, które się zorientowały, że są w ciąży dopiero jak zaczynał rodzić. Z tego wniosek, że różne rzeczy się w życiu zdarzają...

Mnie bardziej zastanawia
izus506404 napisał(a):nie umiem stwierdzic czy "skonczyl we mnie" czy nie.
Pewnie są takie sytuacje, że można się nie zorientować, ale raczej chyba warto wiedzieć...

Oglądałam ten program kobiety normalnie funkcjonowały nawet nie było widać że są w ciąży(te puszyste) a potem dostawały atak i okazywało się że są w ciąży :baby
króliczek8982
 

Re: Małe pytanko

Postprzez Rozaaa2893 » 9 sie 2010, o 22:38

Witam :) Ja też mam problem podobnego typu. Robiłam to z narzeczonym pierwszy raz więc byłam trochę zestresowana myślałam że boli z tego powodu iż to był mój pierwszy raz.... podczas drugiego razu znowu bolało więc to nie mógł być ból związany z pierwszym razem więc pewnie jest to ból spowodowany tym że nie mogę się podczas stosunku odprężyć ... ale mój problem wygląda trochę inaczej ... ostatnio podczas stosunku gdzie oczywiście mój ukochany był przygotowany na gumce było coś białego przestraszyliśmy się że gumka była nie szczelna ale sprawdzając nic nie ciekło więc był to śluz wydzielający się wewnątrz mnie i został na gumce...stosunek był dwa dni przed spodziewaną miesiączką i mimo świadomości tego że gumka była cała ciągle jestem zestresowana i przestraszona .... ponieważ już jestem dwa dni po terminie a mimo objawów jak co miesiąc przed miesiączkowych okresu nie dostałam. Nie wiem czym to może być spowodowane. Być może tym że nie jestem jeszcze przygotowana na macieżyństwo i jestem zestresowana. Proszę o jakąś podpowiedź.
Rozaaa2893
 

Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąża ?

Postprzez dorotka17a » 1 wrz 2010, o 10:50

Ostatnio w nocy spałam sobie z moim chłopakiem.
Wiadomo co się dzieje, przytulania, całowanie aż w końcu.
Otóż mój chłopak parę razy wsadzał członka do mojej pochwy.
Nie trwało to długo, maks 10 sek.
Nie robił tego często, tylko z dużymi odstępami czasowymi..
Nie spuścił się, ale boje się że mogło coś się stać, robiliśmy to bez zabezpieczenia.
Czy przy takich "zabawach" ciąża jest możliwa czy nie ?
Chodzi mi o kropelkowanie, prejakulaty i takie inne rzeczy co mogą zapłodnić.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc
dorotka17a
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Luśka » 9 wrz 2010, o 16:55

jest szansa na zajście w ciąże..niestety..
Luśka
 

Potrzebuję porady...

Postprzez Cukiereczek19 » 11 paź 2010, o 17:31

Kochałam się z moim chłopakiem. Zabezpieczamy się prezerwatywami (zawsze). Wtedy po 2 razach poszliśmy spać. Ale jednak obudziliśmy się w nocy i zebrało się nam na małe igraszki. Nie mieliśmy gumek przy sobie więc zastosowaliśmy metodę przerywaną i nie zdążył go już wyjąć ze mnie... Na dodatek byłam 2 lub 3 dni przed owulacją... Nie miał za dużo już spermy (3raz) więc trochę mnie to uspokoiło ale od tego piątku minęły dopiero 3 dni więc na wszystkie testy chyba jest za wcześnie... Ale jednak stresuję się że mogę być w ciąży.
Dziękuję z góry za odpowiedź;(
Cukiereczek19
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Justyna4 » 11 paź 2010, o 19:17

To nie dobrze :( ale radziła bym się wybrać do ginekologa lub poczekać do tego momentu kiedy miała byś dostać okres..jeżeli długo nie dostaniesz to lepiej zrób test..Trzymaj się, pozdrawiam
Justyna4
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Cukiereczek19 » 11 paź 2010, o 19:28

Jutro mam wizytę u ginekologa ale wydaje mi się że też mi jeszcze nie powie czy jestem w ciąży czy nie...
Cukiereczek19
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Justyna4 » 11 paź 2010, o 21:05

To pewnie będzie kazał przyjść i umowi na następna wizytę i wtedy będzie wszystko jasne
Justyna4
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:15

Napisz koniecznie co powiedział ginekolog. Szczerze mówiąc to natura lubi płatać figle,ale nie masz 100% pewności że będziesz w ciąży. Póki co nie martw się na zapas.
Bielizna-Anna
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Cukiereczek19 » 12 paź 2010, o 15:58

A więc tak byłam dziś i powiedziałam jej co i jak zrobiła mi USG i nic tam nie zobaczyła i powiedziała że w takim przypadku zajście w ciąże jest prawie niemożliwe ale zawsze są jakieś szanse na to... Kazała mi przyjść dopiero na za dwa miesiące i dała mi receptę na tabletki antykoncepcyjne... Sama nie wiem co o tym wkońcu myśleć...
Cukiereczek19
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Justyna4 » 12 paź 2010, o 18:44

No to czyli nie ma się czym martwić, tableki będziesz brać żeby nie zajść w ciążę w razie czego gdyby znowu Tobie i Twojem partnerowi zdążyła się taka sytuacja która opisałas wcześniej
Justyna4
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Cukiereczek19 » 25 paź 2010, o 16:08

Wszystko dobrze się skończyło jak dla mnie ;) Dostałam okres więc teraz już zero stresu ;) Dzięki dziewczyny ;*
Cukiereczek19
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Justyna4 » 26 paź 2010, o 00:24

Nio to się cieszę :) pozdrawiam cieplutko :):*
Justyna4
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:29

Cukiereczku, a Ty nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych? :?:
mamba
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Cukiereczek19 » 26 paź 2010, o 20:06

Zaczęłam pierwsze opakowanie i zjadłam z niego 3 tabletki dopiero ;) a wtedy jeszcze nie brałam miałam zamiar ale do mojej lekarki wybierałam się już od wakacji ale znacie kolejki jakie są do lekarzy...;/
Cukiereczek19
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez mamba » 5 lis 2010, o 22:19

Aa. Rozumiem ;)
mamba
 

Re: Potrzebuję porady...

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:12

Teraz będziesz miała nauczke na przyszłość,wiesz że trzeba sie zabezpieczać i być ostrożnym,jeśli później nie chcesz się przesadnie stresować :)
Bielizna-Anna
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:22

Istnieje minimalna szansa,ale nie martw się na zapas. 30% mężczyzn posiada w płynie przedwytryskowym plemniki,wiec mała cześć. Przede wszystkim obserwuj zachowania swojego organizmu,a w razie wątpliwosci umów sie na wizytę do lekarza.
Bielizna-Anna
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]