Ćwiczenia

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Ćwiczenia

Postprzez marlenka66 » 7 lip 2010, o 14:09

Kochane kobitki,
czy zwróciłyście uwagę na porę dnia o której ćwiczycie? Najlepiej się chudnie ćwicząc rano, przed śniadaniem. Energia wtedy pobierana jest z ciała a nie z przewodu pokarmowego- a to oznacza jedno- najwięcej tłuszczyku wtedy się spala :)
Co do moich ćwiczeń, od czasu do czasu basen- obowiązkowo rano jeśli mam możliwość, popołudniami rower dla lepszej kondycji, lub jogging kiedy chcę się dobić po ciężkim dniu w pracy :|
marlenka66
 

Jakie ćwiczenia?

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 11:02

Jakie ćwiczenia stosujecie, aby pozbyć się brzuszka? Proszę doradźcie mi.
Misia
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez dione » 28 paź 2010, o 15:07

ja bym Ci proponowała po prostu wizytę w którymś z klubów fitness, tam trener powie Ci dokładnie co masz ćwiczyć, żeby pozbyć się brzuszka, tylko musisz wybrać taki klub, w którym będziesz pewna, że są dobrzy instruktorzy, nie wiem dokładnie skąd jesteś, ale jeżeli mieszkasz w okolicach Warszawy to warto jest przejść się do Fitness Clubu na Mokotowie, tam trenerzy są świetnie przygotowani i bardzo sympatyczni, także pomogą i na pewno doradzą Ci jakie ćwiczenia masz wykonywać
dione
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez ninka_niebieska » 29 paź 2010, o 16:25

Same ćwiczenia nie wystarczą.. spróbuj dołozyć do tego jakiś suplement.. jesli to tylko tłuszczyk na brzuszku to może spróbuj CLA z zielona herbata oraz L-karnityną. To suplement, który z potrójną siłą ma ''uderzać w tłuszczyk'' na Twoim brzuchu. Spróbuj.. warto, jeśli naprawdę zalezy Ci na poprawie wyglądu.. :) I oczywiście podziel się z nami swoim wyborem a także opinią, gdy już efekty będą widoczne i oczywiście zadowalające :)
ninka_niebieska
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez eva.biedrona87 » 31 paź 2010, o 15:31

do diety warto dołożyć ćwiczenia - jeśli nie chcesz chodzić na profesjonalne treningi to polecam bieganie po ok. 30 min albo skakankę - ja to wprost uwielbiam robić :) można sobie włączyć tv i skakać - nic łatwiejszego :) do tego odrzucić cukier, ziemniaki, makarony itp. i dużo pić wody i/lub zielonej herbaty...
eva.biedrona87
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez ela1980 » 3 lis 2010, o 09:51

Tak tak polecam. Ja osobiście jak idę po zakupy rano to sobie biegnę kilkadziesiąt metrów. Taki ranny trucht dobrze działa.
ela1980
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez Kasia2 » 10 lis 2010, o 12:35

Ćwiczenia dobre na brzuch to wszelkiego rodzaju spinania brzucha, również ćwiczenia pilatesa.
Polecam !
Kasia2
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez naughty_girl » 10 sty 2011, o 13:59

ja najbardziej polecam orbitrek :) uwielbiam sobie poćwiczyć, działa na wszystkie partie mięśni i przy tym nie umieram z nudów bo oglądam sobie tv. taki artykulik o tym: http://www.naobcasach.pl/a.48862.Smukle_cialo_bez_chwili_nudy___trening_na_orbitreku.html
naughty_girl
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez babuszka » 12 sty 2011, o 15:06

naughty_girl napisał(a):ja najbardziej polecam orbitrek :) uwielbiam sobie poćwiczyć, działa na wszystkie partie mięśni i przy tym nie umieram z nudów bo oglądam sobie tv. taki artykulik o tym: http://www.naobcasach.pl/a.48862.Smukle_cialo_bez_chwili_nudy___trening_na_orbitreku.html


Ciekawy artykuł ;-) Takie urządzonko przyda się zwłaszcza mojej mamie. Całymi dniami ogląda telenowele i odrobina ruchu jej się przyda ;-) Przy tym nie musi wychodzić z domu i godzinami katować się na siłowni!
babuszka
 

Re: Jakie ćwiczenia?

Postprzez Pestka1 » 27 sty 2011, o 11:12

Ja również polecam orbitrek. Można na nim intensywnie poćwiczyć i jak człowiek już kończy ćwiczenia to czuje się szczęśliwie zmęczony. No i oczywiście też oglądam TV ćwicząc i nie myślę o tym że jestem już zmęczona :D
Pestka1
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Anastazja-A » 9 lut 2011, o 12:31

Też słyszałam, że najlepiej wykonywać ćwiczenia fizyczne rano, ale nie zawsze ma się wtedy na to czas czy ochotę ;) Ja chodziłam bardzo długo na aerobik, ale każda sesja odbywała się w godzinach wieczornych tak więc mogłam sobie na to pozwolić. Po studiach, pracy - chociaż byłam i tak wykończona - to aerobik dawał mi taką siłę i energię, że mogłam później nawet na imprezę z tańcami iść bez problemów ;)
Anastazja-A
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez agadu83 » 18 lut 2011, o 11:23

hanka32 napisał(a):JA CODZIENNIE POŚWIĘCAM 40 MINUT NA ĆWICZENIA I CHOĆ NIE SĄ TO JAKIEŚ PROFESJONALNE ĆWICZENIA TO I TAK NIE REZYGNUJĘ PONIEWAŻ MAM TROCHĘ ZA DUŻO TU I ÓWDZIE :(



Jak każdy;) Wygodnie jest też usiąść sobie na rowerku, nawet przed TV, chociaż podobno to profancja;) i popedałować ok. 1h. Spalanko gwarantowane:)
agadu83
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez aniołek » 21 lut 2011, o 01:49

Ja od dziś zaczynam. W moim życiu stosowalam wiele diet i wiele tabletek się najadło;/
Od dziś brzuszki 50/50 rano i wieczorem do tego skakanka. Chcę spalić 10 kg w 3 miesiące.
Pozdrawiam.
aniołek
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Ossa » 23 lut 2011, o 12:54

Ja jakoś nie potrafię ćwiczyć w domu.. Zawsze znajdę jakiś pretekst, żeby zrezygnować z ćwiczeń na rzecz jakiegoś milszego zajęcia. Dlatego chodzę na siłownię. Nic mnie nie rozprasza a nawet pomaga taka atmosfera jak wszyscy ćwiczą. A już zajęcia grupowe to w ogóle :)
Ossa
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez mycha78 » 23 lut 2011, o 14:20

A ja ćwiczę palce na klawiaturze ;-) i stosuję dietę "morską"... chodzę i powtarzam "morze bym coś zjadła" ;-). A tak poważnie, to przerwałam spinning i zbieram się od jakiegoś czasu żeby zacząć od nowa!
mycha78
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez dzo » 6 mar 2011, o 18:51

ja już wielokrotnie postanawiałam sobie że będę brzuszki wieczorem robić ale niestety na postanowieniach przeważnie się kończyło :lol:

wiosna idzie to może w końcu się zmobilizuję
dzo
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez superpiekara » 11 mar 2011, o 02:30

ja polecam bieganie!! podczas biegania wszystkie mięśnie pracują i można spalić dużo kalorii no i tkanki tłuszczowej:) oprócz tego pozytywnie wpływa na zdrowie:] ja zaczynałam od bardzo krótkich dystansów takich 15-20 min przez 3 dni a potem 30 min i tak zwiększałam cobie czas i bardzo mi pomogło:)
superpiekara
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez dzo » 11 mar 2011, o 09:24

taa 8-) ja kiedyś wieczorem poszłam pobiegać :lol: i po 15 min jak wróciłam do domu to byłam na wpół przytomna :lol:
masakra jakaś ale dla mnie te 15 min na początek to dużo (mam na myśli tu ciągły bieg bez stawania )
dzo
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 12:52

Bieganie to super sprawa, ja uwielbiam, jak po zimie trochę nabieram kondycję to biegam nawet godzinę. Jedyny problem dla mnie to to że maleją mi piersi od biegania! używam jakiś dobrych staników sportowych które mają mi utrzymywać, ale to nie do końca działa...! Uwielbiam biegać więc nie da się mnie od tego powstrzymać, ale piersi mogłyby pozostać na swoim miejscu! ;)
kora453
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez dzo » 14 mar 2011, o 17:08

kora453 napisał(a):Bieganie to super sprawa, ja uwielbiam, jak po zimie trochę nabieram kondycję to biegam nawet godzinę. Jedyny problem dla mnie to to że maleją mi piersi od biegania! używam jakiś dobrych staników sportowych które mają mi utrzymywać, ale to nie do końca działa...! Uwielbiam biegać więc nie da się mnie od tego powstrzymać, ale piersi mogłyby pozostać na swoim miejscu! ;)


toś mnie teraz przestraszyła z tymi malejących piersiami :lol:
Mam nadzieję że mi nie będą malały bo mam zamiar biegać :twisted: a moje cycory i tak są małe więc jak by mi się miały jeszcze pomniejszyć to same rodzynki mi zostaną :lol:
dzo
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Ossa » 15 mar 2011, o 10:48

Ja chodzę do klubu fitness. Na zwykłe ćwiczenia, ale też czasem się skuszę na jakieś fajne grupowe :)
Ossa
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Tusia » 27 kwi 2011, o 11:00

przeglądając wirtualną polskę ostatnio wpadłam na zestawy ćwiczeń na różne partie ciała - może jednak się wspólnie zmotywujemy :P
Sama tez mam z tym problem :/
tu ćwiczenia:
http://pieknoirelaks.wp.pl/kat,1025627,aktywni.html
Tusia
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez roksanna » 28 kwi 2011, o 09:31

No ja się zgodzę, że bieganie to jednak super sprawa :) Nie wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania i można je trenować kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Byle tylko mieć odpowiednie obuwie i niekrępujące ubranko.
roksanna
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]