Gwiazdy i ich pomaganie?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez tusia25 » 9 lut 2013, o 11:24

Przegladając strony fundacji/organizacji zauważyć można na zdjęciach wiele gwiazd/znanych twarzy. Co myślicie o ich udziale w takich akcjach? to tylko kolejny pomysł na promocję, czy faktycznie chęć pomocy??? Fakt jest taki że dana fundacja czy organizacja jest bardziej znana/kojarzona im więcej znanych sie pojawia...
tusia25
 

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez 456 » 9 lut 2013, o 12:08

Są dobrą reklamą jakby nie patrzeć. Czy to czyste chęci niesienia pomocy czy zwykły biznes to już oni sami wiedzą.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez kukamber » 12 lut 2013, o 10:51

Z jednej strony to jednak postacie rozpoznawalne i być może przyciągnie to potencjalne osoby, które zechcą pomóc. Z drugiej strony jakby sami chcieli pomóc takiej fundacji to by przeznaczyły jakieś pieniądze na cele tej fundacji.

kukamber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 10:41

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez elzbieta45 » 12 lut 2013, o 11:21

ja mysle , ze to zwykły biznes
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez paula » 12 lut 2013, o 13:34

gwiazdy życiowo związane z chorobami np. Ewa Błaszczyk to samo przez się rozumie że jest na prawdę osobą pomagającą. Jednak większość aktorów, piosenkarzy itd którzy rzekomo aż tak bardzo się przejmują losem dzieci to po prostu dla nich dobra reklama jest!
paula
 

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez bikini » 15 lut 2013, o 12:32

Myślę, że to dobrze jak gwiazdy angażują się w takie akcje, nawet jak robią to po części dla swojej własnej promocji. To właśnie one mają przecież większy wkład finansowy we wszelkie akcje charytatywne. Szarzy ludzie to tylko gorsze, przydatne, ale wciąż grosze.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 09:31

jest to z pewnością jakieś działanie wizerunkowe, bo przez udział w tych akcjach zyskują sobie poparcie społeczeństwa i to wpływa potem na to, ze dostają wszędzie role, ale jeśli przez to, że gwiazda udziela się w jakiejś akcji ona staje się bardziej popularna to już uważam za duży plus, bo jeśli ma to na prawdę komuś pomóc to nie widzę przeciwwskazań
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez podlasianka » 28 sie 2017, o 22:45

Działalność charytatywna osób znanych jest na pewno jakimś sposobem ich promowania się, niemniej można uznać, że to najlepszy sposób, bowiem przynosi dużo pożytku osobom czy zwierzętom, które potrzebują pomocy. Ja wspieram Fundację Szlachetny Gest, której nadrzędnym celem wsparcie chorych dzieci w walce o zdrowie. Być może ktoś także chciałby pomóc ich podopiecznym? Zachęcam, sposobów pomocy jest wiele - każdy znajdzie coś, co da mu satysfakcję. Oczywiście o sposobach pomocy można poczytać na stronie internetowej fundacji, którą łatwo znaleźć w Google. Można także do fundacji np. zadzwonić bądź napisać maila. :)
podlasianka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2017, o 22:15

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez marzanna » 16 sty 2018, o 14:10

Dzięki temu, że są znani, przyciągają większa uwagę. Pewnie różnie to bywa, ale dobrze, że pomagają, potrzebującym nie robi to znaczenia z jakiego powodu to robią.
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez jamana » 18 sty 2018, o 20:26

niektorzy pomagaja dla szpanu !

jamana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sty 2018, o 19:12

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez jelonka » 24 sty 2018, o 20:17

moim zdaniem wielu tylko zamydla oczy :)

jelonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 19:15

Re: Gwiazdy i ich pomaganie?

Postprzez menia » 26 sty 2018, o 13:30

O tych co faktycznie pomagają z serca nie słychać w mediach
menia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 18:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron