Zdobywanie wiedzy

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Zdobywanie wiedzy

Postprzez Misia » 1 paź 2010, o 15:17

Witam drogie Panie!
Moim hobby jest zdobywanie wiedzy. Teraz skupiam się na dokształcaniu poprzez kursy komputerowe. Ukończyłam w ubiegłym roku cały pakiet biurowy. Teraz chcę przystąpić do kursu grafiki i projektowania. Lubię to co robię, dlatego tez chce pozyskiwać wiedzę w tym zakresie. Na co dzień zajmuję się domem, w weekendy pomagam przy rozwoju firmy zajmującej się administracją nieruchomości. Mam nadzieję, że moja nauka "nie pójdzie w las", a moje zdobyte umiejętności wykorzystam w pracy. A jak to jest u Was?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Misia
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez dione » 15 paź 2010, o 11:10

zdobywanie wiedzy na różne tematy na pewno jest bardzo przydatne, ja staram się wyszukiwać coraz to nowsze kursy, żeby się dokształcać, ostatnio np. znalazłam ciekawą ofertę firmy May Agancy, która oferuje kurs 'prawa ręka szefa', jest to praktyczny kurs umiejętności zawodowych dla asystentów i sekretarek, wydaje mi się, że taki kurs może pomóc w pracy niejednej osobie
dione
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez ela1980 » 2 lis 2010, o 11:07

Teraz są takie czasy że wykwalifikowany pracownik jest na miarę złota.
Sama robię kilka kursów. Teraz właśnie na prawo jazdy :P
ela1980
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez kacha90 » 4 lis 2010, o 12:03

Ja osobiście żadnych kursów nie robię bo szczerze mi się nie chce jestem leserka :P
kacha90
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez izabelamu » 26 gru 2010, o 14:05

Od niedawna mam internet ,ucze się tego,jakie kursy polecacie,czy są jakieś w internecie
izabelamu
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez kilofka » 26 gru 2010, o 23:56

Jeszcze w szkole wyrobili mi niechęć do zdobywania wiedzy ; P
kilofka
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 12:57

czy rzeczywiście kursy on-line są warte uwagi? czy nie są moze traktowane przez pracodawców jak "korespondencyjne"? Pomóżcie :)
marzo666
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez dzo » 28 maja 2011, o 19:03

marzo666 napisał(a):czy rzeczywiście kursy on-line są warte uwagi? czy nie są moze traktowane przez pracodawców jak "korespondencyjne"? Pomóżcie :)


myślę, że na pewno nie dają pracodawcy takiej samej gwarancji zdobytej wiedzy co na zwykłym kursie ;)
dzo
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez Mewka » 29 maja 2011, o 18:29

Ja w weekendy robie sobie kursy, taki pakiet mam, a właściwie różne stopnie

Być może neidługo mi to hobby się na coś przyda :) Na razie robię to tylko w celach hobbystycznych.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Mewka
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:06

Ja też lubię zdobywać wiedzę i to nie w jednej a w wielu dziedzinach. Interesuję się wieloma rzeczami i staram się nie ograniczać. Nie lubię stać w miejscu, uwielbiam czytac ksiazki na dane tematy, szukac informacji w internecie, przeglądać albumy, atlasy a nawet książki i podręczniki jeszcze ze szkoły. W dzisiejszych czasach lepiej wiedzieć o wielu rzeczach a nie skupiać się wyłącznie na jednej sprawie. My mamy z tego satyfakcję a takze wiecej mozliwosci :)
mooony
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez Mewka » 22 lip 2011, o 18:30

Dokładnie, książki są dobre ale kursy można wpisać później w CV. Z resztą lubię teatyke wizażu a to jest raczej taka branża która wymaga praktyki, które odbywam w tej szkole i narazie idzie mi tak średnio ale coraz lepiej :) mam dobrych prowadzących


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Mewka
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez żuczek » 16 sie 2011, o 12:03

Lubie oglądać teleturnieje ;) To chyba najprzyjemniejszy sposób na zdobywanie wiedzy. Polecam także wszelakie książkowe lub planszowe quizy przy jakich możemy mieć niezły ubaw ;) Duży nacisk kładę też na angielski. Wypróbowałam już wiele sposobów nauki i dodatkowych kursów :) Właśnie skończyłam nauke w Speak UP. Dzięki takim zajęciom spełniam się i czuje się pewniej :)
żuczek
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez patrycja777 » 19 sty 2012, o 16:59

Hej mimo tego, że w zasadzie żadne kursy nie są mi potrzebne to i tak ciągle się dokształcam, robię kurs językowy, a za sobą też mam kilka innych kursów, umysł dzięki temu jest ciągle na chodzie, człowiek się rozwija i ma satysfakcję jak już pozalicza poszczególne etapy, ja jestem za kształceniem się niezależnie od wieku i statusu zawodowego.
patrycja777
 

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez Jamelia » 9 wrz 2014, o 14:30

A ja się dokształcam w dziedzinie psychologi, amatorsko oczywiście :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez iwoona » 1 paź 2014, o 13:37

ja lubie czytać książki oraz podróżowac ;)

iwoona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 paź 2014, o 12:49

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez asap » 5 sty 2015, o 13:46

Jak chcecie uczyc sie online to polecam Coursera:)
To prawdziwe kursy prowadzone przez wykladowców akademickich - wspaniała inicjatywa a w dodatku darmowa.
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Zdobywanie wiedzy

Postprzez falusi » 5 sie 2015, o 16:37

Ja zdobywam głownie wiedzę z psychologi i samorozwoju bo to się przydaje w życiu codziennym a co mi da wiedza o tym że Jowisz cośtam... a Saturn cośtam....

falusi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 16:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cyouzq02, Google [Bot]