Pomocy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 11:52

Witam chciałam Was prosić pomoc. A mianowicie uprawiam seks z moim chłopakiem i jest naprawdę przyjemnie tylko problem w tym ze ja nie mogę dojść do końca, czuje przyjemność całkiem dużą ale nie mogę dojść. Zastanawiam się czemu nie dostaje orgazmu ale zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje. Kocham mojego chłopaka i on naprawdę się stara a ja nie mogę mu pokazać że jest przyjemnie.Chcę aby wiedział że sprawia mi przyjemność pomimo braku orgazmu. . Bardzo Was proszę o pomoc i radę co zrobić. Pozdrawiam

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez Kojag » 19 lut 2013, o 12:14

Chcesz mieć orgazm, czy chciesz tylko żeby wiedział, że sprawia Ci przyjemność? Facet to prosta istota i czasami wystarczy go przytulić, pocałować i powiedzieć, że go kochasz - to często jest ważniejsze niż toje jęki i skurcze podczas seksu.
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Pomocy

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 lut 2013, o 12:15

Czasami tak jest, że orgazm przychodzi po kilku tygodniach a nawet kilku latach od pierwszego stosunku. Moja koleżanka kochała swojego chłopaka ale nie mógł doprowadzić ją do "końca", poznała innego i z nim już miała orgazm. Zależy to też od wyboru partnera, od blokady psychologicznej itp. Nie martw się na zapas, może powinnaś pomyśleć o wizycie u seksuologa?

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 12:46

Kojag myślę że chciałabym mieć orgazm bo przecież każdy facet jest usatysfakcjonowany jak dziewczyna go dostaje wtedy widzi ze sprawia jej przyjemność. Po każdym razie zapewniam go że było przyjemnie ale to co innego mówić a w pewien sposób udowodnić. Czy powinnam się tym tak przejmować? Czy jest szansa że kiedyś w końcu dostane orgazmu?

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez Kojag » 19 lut 2013, o 13:06

Tak, ale faceci wiedzą, jak jest z kobiecym orgazmem, że kobieta musi się go nauczyc przeżywać. Tylko nie udawaj... I wcale nie musisz mu mówić, że było dobrze, bo może to odebrać w ten sposób: "nie miała orgazmu, pewnie jej się nie podobało, dlatego mówi że jej się podobało, żeby nie było mi przykro". Czasami od takich zapewnień ważniejszy jest uśmiech...

A masz orgazm podczas masturbacji?
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 13:43

Kurcze nie pomyślałam że może to w taki sposób odebrać. Nigdy tego nie robiłam, nie masturbowałam się.

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:08

może warto byscie oboje pogadali o tym z seksuologiem chyba ze nie jestescie na takim etapie by razem tam pojsc by specjalista wytlumaczyl wam w czym rzecz i nauczyl was obu jak postepowac , bo moze wszystko jest ok ale poprostu jest jakas blokada miedzy Wami.spokojnie razem sobie pomoc trzeba.
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 14:22

KamilaS uważasz że powinnam z nim o tym porozmawiać. Czy problem może tkwic we mnie np. gdy jestem spieta?

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:25

Słuchaj uwazam ze to on powinien zrobic wszystko bys Ty czula sie komfortowo i mogla sie rozluznic.. a rozmawialiscie kiedys juz na ten temat? moze warto sprobowac nie na zasadzie by go obrazic ze jest beznadziejny tylko na zasadzie ze chcialabys sprobowac pojsc z ta sprawa we dwoje do specjalisty ze chcesz wiedziec jak wam pomoc. ze uwazasz ze jest z nim wspaniale ale nie wiesz dlaczego tak masz i chcialabys cos z tym zrobic i chcesz by cie w tym wspieral i byl z Toba.
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Pomocy

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:26

ile jestescie ze soba i po jakim czasie zescie zaczeli wspolzyc ? moze jest miedzy Wami jakas blokada?
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 15:54

jesteśmy ze sobą prawie 4 miesiace a wspołzyjemy od niedawna bo od miesiaca. tez o tym myslelismy ze moze jakas blokada jest tylko nie wiem co to moze byc

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 17:12

ja swój pierwszy orgazm podczas seksu przeżyłam gdy kupił gumki z jakimiś wypustkami (nie mam pojęcia czym się różniły od zwykłych ale widać bardziej mnie to podniecało :P), a potem gdy poraz pierwszy to robiliśmy bez gumki (zaczęłam tabletki brać). I jest to coś niesamowitego, naprawdę!
ale nie możesz z góry zakładać "o teraz chcę orgazm i już" bo będziesz miała na końcu całkowitą blokadę i stracisz ochotę i na orgazm i na seks. Podejdź do tego w ten sposób:
jak będzie ci wystarczająco dobrze to daj się ponieść, niech daje ci takie pieszczoty jakie on chce - to naprawdę działa! bo wtedy np, ty chcesz aby całował twoje piersi a on na to nie ma ochoty tylko schodzi niżej. Serio! proponuję taką zabawę! :)
tylko naprawdę wyluzuj!
paula
 

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 20:00

paula.x111 moze masz rację. Dziekuje za rade spróbuje zrobic tak jak mowisz dam sie poniesc jemu i jego pieszczotom :)

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 20:04

ma byc wam dobrze , popros by robil tak jak Ci sprawia przyjemnosc ale tez urozmicil troche :);)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Pomocy

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 20:13

miskax1 napisał(a):paula.x111 moze masz rację. Dziekuje za rade spróbuje zrobic tak jak mowisz dam sie poniesc jemu i jego pieszczotom :)

akurat z tym nigdy nie miałam problemu by pozwolić mu się pieścić w różny sposób ;) także wiem że naprawdę on będzie wiedział co zrobić by cię rozgrzać i doprowadzić do szczytowania tej przyjemności :)
paula
 

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 19 lut 2013, o 22:03

Pewnie bedzie wiedział. jeszcze raz dzieki:)

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez Ines_Ines » 22 lut 2013, o 00:21

Moim zdaniem powinnaś się masturbować, tak najłatwiej się nauczyć orgazmu. Przestań o nim myśleć w trakcie pieszczot, to przyjdzie samo. I najważniejsze - orgazm jest DLA CIEBIE a nie dla chłopaka.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 22 lut 2013, o 19:10

Wiem ze dla mnie i dlatego chcialabym go przezyc z chlopakiem ktorego kocham. Czuje sie dziwnie gdy za kazdym razem pyta mnie jak bylo. i ciągle mi smutno i glupio że nie moge mu tego pokazac. Czy powinnam mu odpowiadac na to pytanie?

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32

Re: Pomocy

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 21:57

Spokojnie, jak dziewczyny pisały, kobiety potrzebują czasem nawet o kilku lat żeby osiągać orgazmy, a próbowałaś dojść do orgazmu łechtaczkowego?
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Pomocy

Postprzez miskax1 » 24 lut 2013, o 23:31

Łechtaczkowego czyli jakiego?

"Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń".
Avatar użytkownika
miskax1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron