torby, torebki;)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

torby, torebki;)

Postprzez Spragga » 22 wrz 2010, o 12:44

Jakie lubicie torebki? Małe i eleganckie, czy duże i praktyczne? Czym się kierujecie przy zakupie? Ceną, producentem, materiałem, fasonem? Co nosicie w swoich torebkach?
Spragga
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez fidoma » 22 wrz 2010, o 13:17

Lubię torebki XXL i fajnie wyglądają, dużo pomieszczą, ale znaleźć w nich cokolwiek to po prostu tortura. Nie raz mam ochotę wyrzucić wszystko na chodnik i znaleźć np. komórkę.
Teraz modne są natomiast torebki mniejszych gabarytów, listonoszki, a la torby lekarskie ze sztywną rączką.
fidoma
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:52

Ja tak jak Moja Przedmówczyni,bardzo lubię duże torebki. Chociażby ze wzgledu na to,że są one bardzo praktyczne oraz poręczne. Zmieści się tam dużo rzeczy,co przydaje się jeśli ide na uczelnie lub do pracy. Kopertówki też są ładne,ale tylko na specjalne okazję jak chrzciny czy wesele.
ABCbielizny
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez fiksi » 4 paź 2010, o 15:15

zdecydowanie duuuze;)
malych mam kilka, ale rzadko nosze;)
moj ostatni zakup:
http://kissarabbit.pl/produkt,L,Dzie%C5%84%20powszedni
do wszytskiego pasuje na jesien.
fiksi
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez szypka » 13 paź 2010, o 16:06

Cóż to za pytanie :) Ja lubię torebki ogromne, duże, średnie i małe :) Ujmijmy to w jednym słowie - wszystkie :) Ostatnio odkryłam torebki firmy Bremi - fajne, praktyczne, a dodatkowo niedorgie. Wklejam zdjęcia, które znalazłam na ich stronie :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
szypka
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ence » 14 paź 2010, o 12:28

http://kissarabbit.pl/produkt,XXL,Podr% ... 5%BCniczka mój najnowszy nabytek :) Jest ogromna mieści na prawdę bardzo dużo rzeczy :D Spakowałam się w nią na mały wypadzik weekendowy. I chociaż to nie jest prawdziwa skóra, to wydaje się być porządnie wykonana.
ence
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ninka_niebieska » 22 paź 2010, o 13:23

Zdecydowanie duże torby na codzień.. kopertówki i mniejsze torebki na przyjęcia, wieczorne wyjścia, wele etc. Torba musi mi się poprostu spodobać.. musi między nami zaiskrzyć w momencie gdy ją zobaczę.. :) W torbie noszę wszystko.. to worek bez dna, dlatego też zdecydowanie wolę te większe .. sama czasem tak naprawde nie wiem czy mam coś w tej torbie czy nie.. co mam a czego mi brakuje.. to jest zagadka :)
ninka_niebieska
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez szypka » 16 lis 2010, o 14:04

To znowu ja, spodobały mi sie torebki BREMI i kupiłam sobie jedną, teraz już jestem w 100% do nich przekonana :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
szypka
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Hania26 » 16 lis 2010, o 16:12

Uwielbiam torebki :) Są idealnym uzupełnieniem naszego stroju. Bardzo lubię dobierać sobie torebki pod kolor rajstop-albo na odwrót. Efekt niesamowity :)!
Hania26
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ela1980 » 18 lis 2010, o 12:58

Małe eleganckie. Najlepiej aby komponowała się z płaszczem (torebka).
Czarny płaszcz i czarna mała torebka do ręki nie na pasku.
ela1980
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ola123 » 21 lis 2010, o 19:11

Ja też preferuje małe i eleganckie torebki. Nie lubię dużych i obszernych.
ola123
 

torebki w Warszawie

Postprzez ewaewka » 13 gru 2010, o 18:34

witajcie,

W Warszawie jestem od niedawna, proszę podajcie mi namiar na jakiś fajny sklep z torebkami,

dzieki
ewaewka
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez NikaVera » 14 gru 2010, o 19:56

A o jakich funduszach mówimy? :) Kiedyś kupiłam fajną zamszową z ZARZE, coś w CARRY sie udałao ale teraz mają naprawde kiepskie jak na mój gust. Trudno podać konkretne sklepy, właściwie w każdym sklepie można znaleźć teraz torby. Ale jak już mam coś polecić to ja ost. kupowałam torby w jednym sklepie internetowym, ceny naprawde różne ale za mniej niż 100zł można wybrać coś ciekawego. Plusem tego sklepu jest jeszcze to, że można użyć czyjegoś kodu i kupić torbę 5% taniej, nawet jak ta jest już przeceniona, po pierwszym zakupie dostaje się swój kod.
NikaVera
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez NikaVera » 14 gru 2010, o 20:08

Ja u siebie w szafie mam rózne rozmairy, tak na codzień czyli na uczelnię i do pracy wolę ciut wieksze ale nie takie XXL. Musi się w niej zmieścic, jakiś zeszyt, kosmetyczka i śniadanie. Ost. kupiłam taką fajną szarą w jednym ze sklepów internetowych za mniej niż 100zł już razem z przesyłką i naprawdę jestem zadowolona a miałam obawy bo to internet ale po namowach znajomych dziewczyn, które kupowały tam i byly zadowolone i ja dałam się skusić i nie żałuję.
Oooo sorry oszukałam was ;( ost jaką kupiłam to jest torba z wyszytymi bałwanami, którą kupiłam w India Shop-ie :) za całe 30zł :lol: fajna, kupiona z myślą o świetach.
NikaVera
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Patrycja K. » 15 gru 2010, o 23:43

Jejku, a ja zachorowałam ostatnio na tę torebkę, jest śliczna aż piszczeć mi się chce :)
http://www.bershka.pl/lookbook.php?order=111&group=bsk

Ostatnio w ogóle zachorowałąm na Bershkę, tylko rozmiarówkę mają jak na mnie za dużą, normalnie noszę S, a w BSK cięzko o XS chyba ze tylko w tej w Trójmieśćie ;)
Jakby ktoś nie wiedział co to BSK to jest to moj nowy ulubiony sklep z ciuchami do codziennego łażenia :)
http://www.moda.net.pl/firmy/bershka
Patrycja K.
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez aura » 4 sty 2011, o 12:52

Dla mnie najważniejsze jest, żeby w torebce wszystko się zmieściło. Także ja jednak wybieram praktyczne, dużo torby, gdzie wszystko mam pod ręką, preferuję torebki w takim stylu: http://www.tanisport.pl/converse/Torebk ... oduct.aspx Sportowe, duże i dobrze wyglądające ;)
aura
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:33

Ja lubię duże torby, ale prostokątne lub na tyle sztywne, że pozwalają utrzymać jako-taki porządek w torebce... nie lubię workowatych, w których wszystkie rzeczy się mieszają ;/ chociaż te wizualnie są w porządku,a le od strony praktycznej... no cóż po prostu nie sprawdzają się!
marzo666
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez olaola123 » 4 sty 2011, o 22:12

Ja też preferuje małe i eleganckie torebki:)
olaola123
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Marina » 5 sty 2011, o 10:44

Wcześniej chodziłam w samych dużych ale ostatnio kupiłam sobie taką zakładaną za szyje, niewielką i strasznie fajnie mi się w niej chodzi :D
Marina
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez olszowka » 18 sty 2011, o 20:17

witam

Ja bardzo lubię duż torebki, ale dlatego, że sama jestem niska - śmiesznie z takimi wyglądam.
Jednak raz zaszalałam i mam piękną Wielką granatową torebkę. Super są te duże torebki zmieści się w nich wszystko co potrzebne i niekoniecznie;)małe tez maja swoje zalety. Dzieki małej pojemnosci odpoczywa nasz kregosłup.
Dziś znalazłam kolejną granatową torebkę tylko w innym stylu http://www.blaskiszyk.pl/Torebki/58-granatowa-.html myślicie za warto kupic?
olszowka
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez ziolko » 18 sty 2011, o 22:59

a ja zapraszam do przejrzenia torebek damskich na www.dodatkowo.pl
ziolko
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:16

Dla mnie najważniejsze jest, żeby torebka była praktyczna. Musi pomieścić wszystko to, co noszę na co dzień, a jest tego niemało. Dlatego jednak wybieram te większe torebki. Najbardziej nie lubię tych, w których jedynie portfel się mieści i to z trudem.
dione
 

Re: torebki w Warszawie

Postprzez Hellada » 26 sty 2011, o 12:41

Hejka, też jestem w wawie od niedawna i znam ten bol...

kupiłam ostatnio tą torebke i zadowolona jestem bo nikt poza mną takiej nie ma :P

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Hellada
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez dzo » 5 mar 2011, o 16:32

Dla mnie również najważniejsze jest to aby torebka była pojemna i funkcjonalna 8-)
i preferuję raczej stonowane kolory ;)
dzo
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Ona_27 » 14 mar 2011, o 14:38

Witam dziewczyny!
Polecam wam śliczne torby na laptopa marki SUSHI. Są eleganckie, pojemne, po prostu super :) Zajrzyjcie na treść zmieniona przez moderatora

Obrazek


proszę nie spamować
Ona_27
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]