SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

SKUTECZNE DIETY

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:22

Czy macie jakas naprawde skuteczna diete ? chcialabym sprobowac zrzucic z 5-10 kg. i przy okazji zrobic taka dietke by i moj mezczyzna sie zalapal. chcialam robic aerobiczna 6 weidera ale nie wiem czy to nie jest zbyt intensywne na poczatek?
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 19 lut 2013, o 15:19

Kamilko, przede wszystkim odchudzać się trzeba z głową. Czasami wystarczy odrobinę więcej się ruszać i zdrowiej jeść np. odstawić słodycze i produkty mączne, pić więcej wody mineralnej. Z tego co piszesz nie jesteś osobą otyłą. Moim zdaniem zawsze warto pogadać z dietetykiem, a on dobierze Ci dietę odpowiednią dla Twoich upodobań i stylu życia. Ja na przykład nie miałam takiego szczęścia jak Ty - miałam ogromną nadwagę i zakaz uprawiania sportów. Gdyby nie dietetyk, w życiu nie dowiedziałabym się o diecie ostatniej szansy jaką jest Cambridge. Teraz oczywiście nadal walczę, ale mam do zrzucenia znacznie mniej, niż na starcie. Dlatego podkreślam raz jeszcze - mądre odchudzanie, powinno być oparte na rzetelnej wiedzy specjalisty. Wtedy jest skuteczne. Gdyby nie specjalista, nie wiedziałabym nawet, że można jeść mądrze i równi mądrze chudnąć nawet, kiedy wydaje się, że jesteśmy przypadkiem beznadziejnym! Jeżeli to komuś pomoże to chętnie odpowiem na każde pytanie związane z Cambridge i walką z dużą otyłością :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez KamilaS » 20 lut 2013, o 01:31

co myslicie o treningach ewy chodakowskiej? albo 6 weidera?
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez melinda » 21 lut 2013, o 08:48

Myślę, że stosując dietę śródziemnomorską i ćwiczenia można spokojnie zrzucić te 5 - 10 kg a jedzenie dobre i myślę, że mężczyzna się załapie :) Tutaj http://www.skuteczna-dieta.com/dieta-sr ... morska.php masz trochę informacji na temat tej diety.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez annav » 21 lut 2013, o 16:15

hej nie wiem jak wy ale ja mam swoja "diete cud" w ciagu roku przytylam 20kg, tak tak wiem zaniedblam sie :oops: ubrania przestaly pasowac, ciezko mi bylo chodzic :( wiec postanowilam ze wezme sie za siebie dieta na rozwiazanie problemu. tylko jaka??? pomyslalam nie mam szansy nie dam rady, ale znalazlam na internecie tzw. Diete Dukana, albo inaczej zwana Dieta proteinowa i wierzcie lub nie udalo sie w przeciagu 2 miesiecy schudlam 15.5kg :happy nie wymagalo to wiele wysilku jesli lubicie ryby, kurczaka i jajka ;) polecam wszystkim goraco, lepszej diety nie znajdziecie. pozdrawiam

annav
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 16:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 11:49

Każdy powinien dobierać diety do swoich indywidualnych potrzeb i uwarunkowań. W moim biurze dziewczyny namiętnie falami wypróbowywały różne diety, na jedne lepiej działała białkowa, na inne kapuściana. Ja sobie dałam spokój po jakimś czasie, zamiast dity odchudzającej zaczęłam stosować po prostu zdrowe, racjonalne odżywianie i duuuużą ilość sportu.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez gohusia » 22 lut 2013, o 14:21

Ja wierzę że na proteinowej można tyle stracić ale uwierz mi w to że tak jak szybki straciłaś tak szybko przybierzesz... niestety u mnie efekt jojo był bardzo szybko i taki klasyczny :)

Napewno opieranie się na samej książce nie wystarczy. Takie spotkanie z konsultantem jakk ma to miejsce w diecie Cambridge o wiele bardziej robi ją wiarygodną i napewno dodaje spokoju i pewności że wszystko idzie dobrze.
Produktów na tej diecie jest sporo a z końcem łączy się je z normalnymi już daniami, produktami aby utrzymać wagę w osiągniętym poziomie.
gohusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 23 lut 2013, o 00:01

Przede wszystkim - jeśli masz dużo do zrzucenia - żaden konsultant (jeśli ma dobrze w głowie), nie poleci Ci DC bez zrobienia podstawowych badań. I właśnie to uwiarygodniło tę dietę w moich oczach..
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez goja » 24 lut 2013, o 17:57

Wszystkie rady w odchudzaniu są cenne, tylko problem w tym,że nie zawsze wiadomo, które są dla nas dobre a które nie.Przeczytałam już chyba wszelkie możliwe informacje w necie i jest w nich tyle sprzeczności, że można się pogubić. Dlatego po prostu poszukałam dobrego dietetyka. Korzystam z usług Dietlife.pl i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo mają super ciekawe i rzetelne artykuły :)
goja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 17:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 25 lut 2013, o 23:49

Każdy dietetyk zapewni Ci rzetelne artykuły na temat diety, którą poleca.. Ja dostałam cały pakiet broszur, druków, linków, książki.. czego tylko dusza zapragnęła :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Sylwia12345678 » 27 lut 2013, o 13:30

dieta oskwaszajaca, mega sprawa, sama stosuje,ale mi ja polecil dietetyk . http://top-ogloszenia.net/Zdrowie-i-uro ... 114-442611 tu jest cos o niej napisane ;)
Sylwia12345678
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:40

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 2 mar 2013, o 16:32

A dlaczego odsyłasz nas do jakichś ogłoszeń zamiast napisać parę słów o diecie, którą stosujesz? Wybacz.. ale mi to pachnie reklamą, a ja tu jestem aby dyskutować, a nie latać po odnośnikach ;) Jeśli chciałabyś pogadać o różnicach i podobieństwach pomiędzy Twoją dietą a Dietą Cambridge, na której nieco się znam, jako walcząca z nadwagą - bardzo chętnie z Tobą porozmawiam :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez niki11 » 3 mar 2013, o 17:11

Facet mówi do sąsiada:
- Byłem z teściową w zoo.
- I jak było?
- Nie przyjęli jej.
Cheap safety gloves in uk
Profesjonalne sprzątanie Wałbrzych

niki11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 16:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez MartiGra » 6 mar 2013, o 11:32

Polecam dietę, której nazwy nie pamiętam ;) Chodzi w niej o to,aby jeść regularnie(to akurat nie nowość)i żeby co najmniej 2 posiłki miały płynną konsystencję a jeden pół-płynną. Najlepiej koktajle albo zupy. Zaraz wymienię dopuszczalne w diecie składniki:
- Owoce (wszystkie,ale należy pilnować,żeby mocno słodkie owoce jeść tylko raz dziennie)
-Warzywa(wszystkie,bez wyjątków,do zup można dodawać ziemniaki-nie więcej niż 1 spory ziemniak na osobę)
- Chude mięso,czyli drób w postaci gotowanej lub grillowanej
-Chudy nabiał - mleko max.1,5% tłuszczu, jogurty naturalne,maślanki-BEZ DODATKÓW, serki wiejskie bez tłuszczu i chude lub ewentualnie półtłuste twarogi.
-Tłuszcze: nie więcej niż 2 łyżki oliwy dziennie
- Pozostałe: otręby-dodawać do koktajlu,jogurtu itp, siemie lniane
Przykładowy jadłospis może wyglądać tak:
śniadanie- koktajl z 200g. truskawek i 200 ml. mleka
II śniadanie- jabłko, szklanka maślanki
Obiad- sałatka z sałaty lodowej,grillowanego kurczaka i papryki,z oliwą z oliwek
Podwieczorek- warzywa smażone na łyżce oliwy z sosem jogurtowym(jogurt naturalny łączysz z sokiem z cytryny, czosnkiem i przyprawami)
Kolacja- Zupa kalafiorowa albo jakaś sałatka
Między posiłkami można podjadać surowe marchewki lub seler naciowy maczany w dipie z jogurtu naturalnego. Dopuszczone jest jedzenie orzechów i suszonych owoców,ale nie więcej niż 20-25 g. dziennie.-można je również dodawać do sałatek
Efekt: Początkowo około 2 kg tygodniowo,w późniejszej fazie 1,5 kg. Nie stosować dłużej niż 24 dni.
Po zakończeniu diety-wychodzić z niej stopniowo, przez pierwsze 2 dni dodawać do diety pełnoziarniste pieczywo i ciemny ryż. Przez kolejne 2 dni zacząć stosować makaron-najlepiej pełnoziarnisty oraz tłustszy nabiał np.ser żółty lub ser feta,a następnie spróbować jeść większe porcje(ale bez przesady)
MartiGra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 16:55

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez mrw111 » 7 mar 2013, o 12:58

Ostatnio postanowiłam pójść na kurs odchudzania do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :)
mrw111
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kinnkaa » 18 mar 2013, o 15:41

A moim zdaniem odchudzanie należy zacząć od wizyty u psychologa. Mialam mega nadwagę. Jeden dietetyk później drugi, waga spadla owszem ale po miesiącu juz bylo mi obojetne i odchudzanie sie konczylo. Udalam sie do psychologa. Teraz mam poukladane w glowie, wiem czego chce i malymi kroczkami do tego dążę. Nie stosuje żadnych diet, żadnych tabletek prosxkow odchudzających itp. Po prostu nauczylam sie jesc i ruszać. Tyle wystarczylo żeby osiągać to co wydawalo sie dla mnie niemozliwe. Przede mną jeszcze trochę, ale teraz w siebie wieze i chudnę w końcu.
kinnkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 14:01

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez 456 » 18 mar 2013, o 16:17

KamilaS napisał(a):co myslicie o treningach ewy chodakowskiej? albo 6 weidera?

Szósteczka jest bardzo skuteczna jeżeli nie masz ogromnej nadwagi. Pomęczysz się ale efekty szybko widać jeśli wykonuje się ćwiczenia dokładnie. Co do Ewy to słyszałam tylko, że niektóre jej ćwiczenia też zadziałały. W każdym razie próbowałam raz i stwierdziłam, że 6 jest bardziej skuteczna w ulepszaniu ciała.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 15:16

polecam dietę niskowęglowodanową (jemy produkty o niskim Indeksie Glikemicznym) :) najskuteczniejsza :)

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:37

6 Widera to tylko mięśnie brzucha ćwiczysz ale jeśli myślisz że te ćwiczenia pomogą zgubić Ci brzuch to jesteś w błędzie. Musisz wykonywać ćwiczenia całego ciała a nie tylko poszczególnych partii ciała. Ludzki organizm jest tak zaprogramowany że spala tłuszczyk z całego ciała równomiernie i tego nie zmienisz. Poza tym A6W to nie jest dobry pomysł jak na początek.

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Sylwux » 6 kwi 2013, o 15:08

KamilaS napisał(a):Czy macie jakas naprawde skuteczna diete ? chcialabym sprobowac zrzucic z 5-10 kg. i przy okazji zrobic taka dietke by i moj mezczyzna sie zalapal. chcialam robic aerobiczna 6 weidera ale nie wiem czy to nie jest zbyt intensywne na poczatek?


Witam ,
Jestem nowa na forum i zgadzam się z innymi osobami że odchudzać to trzeba się z głową :-)
Najlepsza dietą jest indywidualny jadłospis dopasowany tylko i wyłącznie dla Ciebie (tryb życia, waga wzrost i wiele innych ważnych czynników)
Z zawodu jestem dietetykiem i mam swoją poradnię (www.dieto-line.pl)
Oto najważniejsze zasady zdrowego odchudzania
1. 5 posiłków dziennie
2. w tych samych godzinach
3. przerwy między posiłkami 3 godziny
4. I najważniejsze tak jak wcześniej pisałam dieta powinna być ułożona indywidualnie dla Ciebie
Jeżeli chciałabyś czegoś więcej się dowiedzieć pisz śmiało :-)
Sylwux
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 14:56

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Ewel Ina » 9 kwi 2013, o 09:32

Dziewcyy ja mam maly problem, niby nie jestem gruba tak mowia ludzie ale ja mysle co innego chcialabym zrzucic pare kg mam gruby brzuch nogi tylek ujda ale brzuch, nie ulrywam lubie jesc lecz nie jem strasznie duzo, diety nie umiem nie potrafie sie tego trzymac chyba brak silnej woli nie jem regularnie moj tryb zycia na to nie pozwala a chcialabym bardzo svhudnac szybko i skutecznie macie jakies rady ? Moze jakies srodki tabletki ? Wiem ze to glupio brzmi nie chce popsuc sobievzdrobia ale chce szybko svhudnac popadam juz w paranoje i nie podobam sie sobie przez ten brzuch
Ewel Ina
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 22:34

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 27 maja 2013, o 14:56

Spróbuj wprowadzić tabletki foreverslim - mnie dopiero przy tabletkach nie chciało się jeść, miałam nawet obrzydzenie do jedzenia. Ale to właśnie dzięki temu rzuciłam z diety masę kiepskich rzeczy. Po prostu po 3 miesiącach nie czułam już potrzeby picia kolorowych napojów czy jedzenie w fast foodach. Najważniejsze jest oczywiście to, że straciłam całą nadwagę...
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 17 cze 2013, o 15:15

Dziewczyny - jak tam wasze przedwakacyjne odchudzanie? Jesteście zadowolone z tego, jak wyglądacie? W końcu ładna pogoda i można wyskoczyć na plażę ;-)
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez vicky0019 » 20 cze 2013, o 17:59

Skuteczne diety? A istnieją takie, bo jeszcze nigdy na taką nie trafiłam. Wszystkie mają jakieś haczyki, a przy niektórych można przypłacić zdrowiem. Warzywnia warzywna przez pewien czas używałam tego zielska lecz po przeczytaniu artykułu http://zgubbrzuch.pl/warzywnia-warzywna.php, stwierdziłam, że jest to beznadziejne.

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez gohusia » 4 lip 2013, o 19:01

apollo napisał(a):Dziewczyny - jak tam wasze przedwakacyjne odchudzanie? Jesteście zadowolone z tego, jak wyglądacie? W końcu ładna pogoda i można wyskoczyć na plażę ;-)


Ja nie jestem zadowolona... przez ostatnie parę miesięcy cały czas się zbierałam do diety.. odchudzania, większej ilości ruchu.. ale jakoś mi nie wychodzi :(
Dieta Cambridge to chyba dla mnie obecnie najlepsze wyjście aby zrzucić szybko i skutecznie.
gohusia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]